Bush'un Fikra Defteri

islam_vadisi

Paylaşımcı
AĞAÇ DİKME TAKTİĞİ
Başkan Bush ile baba Bush birlikte çiftliklerinde çalışıyorlarmış. Baba Bush çukur kazıyor, oğul Bush ise kazılan çukuru dolduruyormuş. Saatlerdir onları izleyen geleceğin saldırı bakanı Rumsfeld sormuş:
- Neden biriniz çukur kazıyor, öteki de onun kazdığı çukuru dolduruyor? Başkan Bush demiş ki;
- Biz dün 3 kişi çalışıyorduk. Babam çukur kazıyor, abim fidanı dikiyor ben de çukura toprak dolduruyordum. BUGÜN ABİM GELMEDİ DE!
OKUL ZİYARETİ
Bush bir gün askeri üniforma ve elinde silahla bir ilkokulu ziyaret eder, çocuklara:
-Sorusu olan var mı? der. Küçük Bob sözü alır:
-Benim üç sorum olacak:
1-Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da başkan oldunuz? 2-Hiroşima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?
3-Hiçbir sebep yokken neden Irak'ı işgal ettiniz?'
Aniden zil çalar ve çocuklar teneffüsse çıkarlar.
...........
Çocuklar geri döndüğünde bu sefer sözü küçük Tom alır:
-'Benim beş sorum olacak:
1-Seçimlerde daha az oy almanıza rağmen nasıl oldu da Başkan oldunuz? 2-Hiroşima'ya atılan atom bombası sizce dünyanın en büyük terör faaliyeti değil midir?
3- Hiçbir neden yokken neden Irak'ı işgal ettiniz?
4- Bugün neden zil 30 dakika erken çaldı?
5- Bob nerde?
PARAŞÜT
Beş yolcusuyla seyahat eden uçak düşmek üzere, ancak 4 paraşüt var. Birinci yolcu;.
-`Ben Shaquille O'Neill, NBA'in en kıymetli oyuncusuyum. Bana bir şey olursa LA Lakers zor duruma düşer, benim yaşamam lazım' diyor ve alıp birinci paraşütü atlıyor. İkinci yolcu:
-`Ben Hillary Clinton, NY senatörü ve belki de geleceğin Amerika ilk kadın Başkan adayıyım, benim de yaşamam lazım' diyor ve ikinci paraşütü alıp atlıyor. 3'üncü yolcu:
-`Ben George W. Bush. Amerika Başkanıyım. Dünya üzerinde politik sorumluluklarım, bombalayacağım yerler var daha. Amerika tarihinin gelmiş geçmiş en zeki başkanının ölmesine izin vermezsiniz' diyor ve alıp atlıyor.
Dördüncü yolcu Papa, son yolcu olan 10 yaşındaki çocuğun gözlerinin içine bakıp:
-`Evlat ben yaşlı bir adamım, yaşayacağımı yaşadım, bu son paraşütü alıp atlamak senin hakkındır" deyince, çocuk şöyle der:
-`Gerek yok amca geriye 2 paraşüt kaldı, şu Amerika'nın en zeki başkanı benim okul çantamı alıp atladı'
PULUN ÖN YÜZÜNE TÜKÜRMEK
Başkan Bush demiş ki:
-Üzerinde resmim olan pul bastırdım, başkanlığın bütün mektuplarında bu pullar kullanılacak.
Bir süre sonra görülmüş ki, pullar zarfa bir türlü yapışmıyor. Bush küplere binmiş ve yetkiliyi çağırıp sormuş:
-Üstünde resmim olan pullar yapışmıyormuş, arkalarına zamk sürmediniz mi?
-Sürdük efendim, demiş yetkili ve eklemiş;
-Yapışmamasının nedeni, herkesin pulun ön yüzüne tükürmesi'.
ÇOK KÖTÜ
Adamin biri rüyasında bir ses duymuş
" Pek yakin bir vakitte, tum insanligin felaketine sebep olacak
bir is yapacaksin!..."
Kendini deccal gibi hisseden adamcagiz ne yapsin? Derhal,
kendini en yakin demiryoluna atıp raylarin uzerinde
hayatina son verecek ilk treni beklemeye baslar.
Derkeeeeen, yandaki cayirda top oynayan cocuklardan biri topu

demiryoluna kacirir. Tam o anda da, yaklasmakta
olan trenin chufff!... chuffff!...sesleri duyulur. Çocugu
raylarin ustunde goren adam, kendi makus talihini unutup
cocuga dogru bir hamle yapar.
Oglani kaptigi gibi, son anda raylarin disina yuvarlar. Tren

uzaklasinca, talihsiz adam doner cocuga sorar:
Ismin nedir yavrum?"

George W. Bush!!!..."
ögretmen ögrencilere sirasiyla
babalarinin ne is yaptigini sormus.
avukat, doktor, hakim, memur derken sira sessiz ve
sikilgan bir çocuk olan küçük david'e gelmis.
TUVALET BEKÇİSİ
ögretmen ona da babasinin ne is yaptigini sormus.
david anlatmaya baslamis:

- Babam tuvalet bekçisi

ögretmenin rengi atmis. diger çocuklara oyalanmalari için bir görev verip david'i bir kenara çekmis:

- david, baban gerçekten bu isi mi yapiyor?

- hayir ögretmenim, babam aslinda bush için çalisiyor ama bütün sinifin önünde söylemeye utandim.
BARINDIRACAK YER YOK
Temel, Amerikanin durduk yerde Irak'a saldirmasindan rahatsiz olmustur. Bir yolunu bulup baskan Bush'a telefon eder:
"Alooo! Ben, Temel olarak size savas acayrum haberunuz olsun!"
Bush, gülerek yanitlar:
"Hehehe...kac kisilik bir ordun var ki?"
Temel düsünür:
"Hmmm...kayinpirader Idrus, halaogli Tursun, kaavedeki arkadaslar..." ve
yanit verir: "9 kisidur daa!"
Bush icinden kis kis güler ve ciddi olmaya calisarak:
"Temel bey, sizin 9 kisilik ordunuza karsilik Amerikan ordusu tam 2 milyon
askerden olusmaktadir!" der.
"Hmmm..." der Temel:
"Sizu pir süre sonra arayacagum."
Aradan birkac gün gecer ve Temel, Bush'u yeniden arar:
"Baskan, savas ilanimuz gecerlidur. Bir miktar ekipman hazirladuk size
karsi!"
Bush, ilgiyle sorar:
"Neymis bunlar?" "Hacan, bizim Tursun'un tiraktörü, benim cakaralmaz tüfek bi de kavedeki arkadaslardan birinin bicerdöveri..."
Bush güler:
"Iyi ama benim tam 150 bin tankim, 30 bin ucagim ve 10 bin askeri gemim
var!Haaa, ayrica bu arada askerlerimizin sayisi da 3 milyon oldu!"
Temel yeni gelisme karsisinda biraz sikilmistir:
"Tamam, bir müddet sonra sizu yeniden arayacagum."
Birkac hafta sonra Temel, Bush'u yeniden arar:
"Baskan, savas ilanumuzu ceri alayrum."Bush merakla sorar:
"Neden?"
Temel, moralsiz bicimde yanitlar:
-"Cenevre anlasmasinu incelemisuzdur. 3 milyon savas esirini barinduracak
yerimiz yoktur!"

AİLEM ÖĞRENİNCE
Bush sabah kosusunda köprünün kenarindan takilip asagidaki dereye düsmüs. Gizli servis ajanlari kurtarmaya gelene kadar dere kenarinda balik tutan 3 kücük cocuk bush'u sudan cikarmislar. Bush cocuklara o kadar minnet duymuski, ne isterlerse gerceklestirecegini söylemis.
Birinci Cocuk, "Ben Disneyland'a gitmek istiyorum" demis ve Bush "Sorun degil, seni airforce one ile ben götürecegim" demis.
Ikinci Cocuk, "Ben yeni cikan Nike Air Jordan'lardan bir cift istiyorum" demis ve Bush "Michael'in senin icin ozel imzaladigi bir cifti sana ben getirecegim" demis.
Ücüncü cocuk ise "Ben televizyon ve teyp entegre edilmis motorlu bir tekerlekli sandalye istiyorum" demis. Bush buna biraz sasirmis ve "Sen fiziksel özürlüye benzemiyorsunki ?" demis.
Cocuk Bush'a bakmis ve; "Seni bogulmaktan kurtardigimi Ailem ögrenince, olacagim" demis.
:yahoo: :p

islam_vadisi

Paylaşımcı
Amerika'da adamın biri işine giderken birden anormal bir trafiğin içine düşer, ama trafik bir santim bile
kıpırdamamaktadır.
Bir süre sonra aracının yan camına birisinin tıkladığını farkeder ve camı açar.
- Ne var acaba?
- Teröristler Bush'u yakaladılar. Eğer 1 milyar dolar verilmezse, üstüne benzin döküp yakacaklarmış.
- Haa şimdi anladım bu trafiği...
- Ya işte onun için, herkesten biraz yardım topluyoruz.
- İnsanlar ne kadar veriyor ortalama olarak?
- Valla yaklaşık 5'er litre...

islam_vadisi

Paylaşımcı
ÖLÜLERİ DİRİLTMEK
Tayyip'le Bush ilk bulusmalarinda birbirlerine hava atarlar. Bush, Tayyip'e "Bizde öyle bir teknoloji var ki, ölüyü diriltiriz" der. Tayyip altta kalmaz ve karsilik olarak "Bizde öyle bir teknoloji var ki,
partimizin bütün üyelerine 100 metreyi 3 saniyede kosmayi ögretiyoruz" der.Türkiye'ye döndügünde Tayyip'i bir düsünce alir. Danismanlarini çagirtir ve attigi palavrayi anlatir. "Haftaya Bush geliyor. Yalanimiz ortaya çikacak, acaba ne yapsak?" diye sorar. Danismanlarindan biri hemen yanitlar: "Onlara ölüyü nasil dirilttigini sordunuz mu?" "Hayir sormadik" "O halde hiç korkmayin baskanim, alin Bush'u Anitkabir'e götürün. Atatürk'ü diriltmesini isteyin.Diriltmezse o rezil olur. Yok eger diriltirse,siz zaten 100 metreyi 3 saniyede kosarsiniz!!!"

islam_vadisi

Paylaşımcı
BEYİNSİZ
Bir İngiliz doktor diyor ki :

-"Tıp bilimi bizde öyle ilerledi ki, biz bir adamın beynini alırız ve başkasına koyarız ve onu altı haftada iş arayacak hale getiririz."

Alman doktor diyor ki :

-"Bu hiç birşey değil; biz bir adamın beynini çıkarırız ve başkasına koyarız ve onu dört haftada şavaşa hazır hale getiririz."

Amerikalı doktor da diyor ki ;

-"Beyler siz çok geridesiniz. Biz Teksastan bir beyinsizi aldık ve beyazsaraya koyduk. Şimdi ülkenin yarısı iş arıyor, yarısı da savaşa hazırlanıyor."