bush ve şoförü

islam_vadisi

Paylaşımcı
George W. Bush şoförüyle bir kır gezisine çıkar. Arabayla giderken bir tavuğu ezerler. Meseleyi tavuğun sahibi olan çiftçiye kim anlatacak diye düşünürken Bush âlicenap bir tavırla şoförüne şöyle der:
"Bana bırak. Ben Dünya'nın en güçlü adamıyım. Çiftçi bana muhakkak anlayış gösterecektir." Bush çiftçinin evine girer ve bir dakika sonra da nefes nefese koşarak geri döner.
Göz morarmış, surat dagılmış haldedir. Şoförüne "Çabuk toz olalım burdan!" der.
Aksilik bu ya, arabayla daha 20 metre gitmeden bu defa da orada gezen bir dom....(hınzır) ezerler. Bush korkulu gözlerle şoförüne bakar ve "Şimdi adama gidip söyleme sırası sende!" der.
Şoför çiftliğe gider. Bush da arabada bekler. 10 dakika, 20 dakika 30 dakika derken....Şoför bir saat sonra sarkı söyleyerek, gülerek, cepleri para dolu ve kolunda irice bir meyve sepeti ile geri gelir.
Bush şaşkın bir halde sorar: "Çiftçiye ne dedin ki bu kadar ikrama boğdu seni?" "Valla ben de anlamadım" der Şoför. "Ben ona sadece şöyle dedim: Iyi günler. Ben George Bush'un şoförüyüm. Dom..(hınzır) öldü!
(bush)

xazarXXX

Üye
Bu Arada EleŞtrİp Dalga Gectiginiz Adam Bi Katil Burda Laf Kalabaligi Yapip Cizgi Roman Kahrmani Yaptiginiz Adam Sirayi Bize Getirmek Uzere Su Nete Vereceginbiz Parai Br Zahmet Filistin Vb. Yardim Paneline Verseniz Da Ii Olcak Hade Selamunaleykum

Byrocktar

Profesör
Bu Arada EleŞtrİp Dalga Gectiginiz Adam Bi Katil Burda Laf Kalabaligi Yapip Cizgi Roman Kahrmani Yaptiginiz Adam Sirayi Bize Getirmek Uzere Su Nete Vereceginbiz Parai Br Zahmet Filistin Vb. Yardim Paneline Verseniz Da Ii Olcak Hade Selamunaleykum

s3n kahin misin???
h3m mad3m öl3 dion hadi onlin3 olma!!!
b3nc3 baya gzldi kard3şim 3ll3rin3 sağlık...

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...

laf konuştu balkabağı ... :uzgunum[1]:

xazarXXX

Üye
pekı sen kahın mısın ne bılıyomusun nasıl bır bıtkı oldugumu senın rengın sarı logoda bence sen kendıne bak:D

hamide

Profesör
ya ortamı germeyin fıkraya güleceğimiz kalmadı