Burcunuz..??**Ve Kısaca özelliği

Burcunuz?**Ve Özellikleri

• Kullanılan toplam oy
    146

AhmetDemir

Üye
Aboo.!formu OĞlaklar BassmiŞŞŞ:):d Neyse Sonunda Aslan Olarak YetİŞtİm OĞlaklari Avlayip Tabİ Dengeyİ Korumaya ÇaliŞacaĞimm:eek:

uzAyli

İhvan Forum Üye
Aboo.!formu OĞlaklar BassmiŞŞŞ:):d Neyse Sonunda Aslan Olarak YetİŞtİm OĞlaklari Avlayip Tabİ Dengeyİ Korumaya ÇaliŞacaĞimm:eek:

bende ilk anketin sonucu gördügümde aboo dedim :O oglaklari avlamakda sana yardimci olabilirim :O

emmargah

Profesör
ben aslanım burçlara inanmam şu varya üçüncü sayfa haberileri gibi uydurma ve trajikleştirilmiş safsatalarla dolu
aslan :bugün çok duygusalsınız.iş hayatınızda sorunlar olabilir.aşk hayatınıza çok iyi ama dikkat her an boynuz yiyebilirsinizz:thumbdown[1]:
ıyyy ne sinir.
bundan bir kaç yıl önce bi kitapta arkadaş kişiliğimi çözmek için uğraşırken zorla okutturmuştu hoşuma da gitti aslında şöylekii;
ASLAN GÜNEŞİN ÇOCUĞUDUR YAŞAM SEVGİSİ KOLAY KOLAY ALTEDİLEMEZ.

ehh şimdi bakıyorumda kesinlikle aynıııı.her düştüğümde üstümdeki tozları atıp kalkıyorum RAbbim hiç bi zaman ellerimi bırakmasın inşaallah.

uzAyli

İhvan Forum Üye
ben aslanım burçlara inanmam şu varya üçüncü sayfa haberileri gibi uydurma ve trajikleştirilmiş safsatalarla dolu
aslan :bugün çok duygusalsınız.iş hayatınızda sorunlar olabilir.aşk hayatınıza çok iyi ama dikkat her an boynuz yiyebilirsinizz:thumbdown[1]:
ıyyy ne sinir.
bundan bir kaç yıl önce bi kitapta arkadaş kişiliğimi çözmek için uğraşırken zorla okutturmuştu hoşuma da gitti aslında şöylekii;
ASLAN GÜNEŞİN ÇOCUĞUDUR YAŞAM SEVGİSİ KOLAY KOLAY ALTEDİLEMEZ.

ehh şimdi bakıyorumda kesinlikle aynıııı.her düştüğümde üstümdeki tozları atıp kalkıyorum RAbbim hiç bi zaman ellerimi bırakmasın inşaallah.

AMIN :)

ertasi

Paylaşımcı
ÖKÜZ yok öküz değildi yaff .neydi Heee Boğa

ibrahimi

Has Uşak
teraziyim
özellikleri:
Terazi'ler kaba olmaktan nefret ederler. Onlar son derece zekidir ve ayni zamanda inanilmaz derecede saf ve kolay aldatilir insanlardir. Konusmaktan kulaklarinizi sagir ederler, ancak kendileri de çok iyi dinleyicilerdir.

Nadiren telas ve acele ederler. Terazi'nin amaci denge saglamaktir. O dengeli olmasinin yani sira kimi zaman, sinir bozucu, kavgaci, inatçi, huzursuz, üzüntülü, saskin bir insan olabilir.

Kadinlar hemen hemen hiç degismez sekilde güzel, erkekler de genellikle yakisiklidir. Yüzünde yumusak, beyaz bulut gibi bir tebessüm olmayan Terazi'ye asla rastlayamazsiniz.

Bu insanlar uyum ararlar; ancak buna ragmen pekçogu gereginden fazla yiyerek, içerek ve ask yaparak bütün dengeyi altüst ederler ve böylece uyum konusu da bir yana atilmis olur.

Taskin bir duygusallikla aglayabilir, sonra birden bire alayci biri olurlar, sonra da bahardaki ilk ardiç kusu kadar parlak ve neseli biri olup çikarlar. Bu asla Terazi'nin çift karakterli oldugunu göstermez. Terazi'lerin duygularinda derin bir zenginlik vardir.

Ruh sagliklarini iç güdüleriyle, ruhsal ve fiziksel sagliklarini iyi korurlar.

Terazi'nin karakteri esit ölçülerde iyilik, kibarlik, kötü bir kavgacilik, boyun egmeyen bir inatçilik, filozofça bir mantik ve kararsizliktan olmustur.

Tüm sürekli, mantikli tartismalar boyunca Terazi hep adil kalmaya çalisacaktir. Bütün tartismalar sirasinda olumlu bir insani bile çileden çikarabilir. Bu davranis Terazi'nin kendisini de bir kararsizliga sürükleyebilir. O'nun bütün taraflari görme, sinirleri yatistirma ve öfkeli insanlari sakinlestirme yetenegi kendisini iyi arabulucu yapabilir.

Karar verirken aceleye getirilmekten ve itilmekten de hiç hoslanmazlar. Onlar is konusunda son derece dürüsttürler ve hiç dikkatsiz davranmazlar. Sanatin etkisinde kalmayan Terazi'ye çok az rastlanir. Onun parlak zekasi ve sevgiyle dolu kalbi arasinda kusursuz bir uyum vardir.

tüh ya başka biri yokmuydu terazi olcak olan :whistling[1]: seher teraziler ve özellikle karadenizli olanları iyi atışır sen diil :O:O

bütün bu güzel özellikler bende var ya Hu :O
kusura bakmayın MÜTEVAZİ olamayacağım :whistling[1]: :whistling[1]: :whistling[1]:

Hanne

Doçent

Arkadaşlar burçlara inanmak ne kadar doğrudur bilmiyorum .Ama bizleri şartlamışlarmıdır nedir ben bu özellikleri taşıyorum gibi geliyor bana.:D

Tipik bir Boga ihtiyatli hareket etmeyi ve düsünüp tasinarak konusmayi tercih eder.

Boga saglamdir, degismez ve asla sükunetini bozmaz.

Onlar nadiren karsisindakinin canini yakacak bir hareket yapar. O sadece herkesin kendisini rahat birakmasini ister. Üzerinde bir baski hissettigi an inatçi olur ama bir Boga'ya inatçi oldugunu söylemenin hiçbir yarari yoktur, çünkü o bu defa inatçi olmadigi yolunda inat edecektir.

Boga'nin öfkesi nadiren kabarir, ama birden çileden çikinca yolunun üstüne çikan herseyi ezer geçer! Bazilari o kadar kontrollüdür ki, tüm yasamlari boyunca bir ya da iki kez saldiriya geçerler.

Bu burçta dogan kadinlar, ele avuca sigmaz, bakislari sakin, berrak ve gene de sabittir.

Erkeklere gelince; boyun oldukça kalin ve adeleli, omuzlar, gögüs ve arka, her üçü de genis ve güçlüdür. Kisa ya da uzun olsun bütün vücut orantilidir. Kulaklar genellikle küçük ve basa dogru yatiktir.

Yemek yerken lokmalari yavas yavas çignerler ve genelde kusursuz bir sindirim sistemleri vardir. Alinlarinin tam ortasina düsen bir tutam saç veya bir bukle dikkatinizi çekebilir. Genellikle saçlari kivircik ve dalgalidir.

Boga karsi cinse büyük bir ilgi duyar ama onun oyunlari içinde, herhangi bir zevkin pesine saldirganca düsmek yoktur.

Boga pek az üzülür, sinirlenir ve tirnaklarini yer. Isler istedigi gibi gitmeyince somurtup düsüncelere dalabilir, ama sinirli bir tip degildir.

Boga insanlari, tipik ev kedileridir. O topraga yakindir ve eninde sonunda bir gün o ya da bu sekilde toprak duygusuna yakalanacaktir.

Vasat bir Boga, güçlü bir yapiya sahip olarak, fevkalade sagliklidir.

Hastaliklarinin baslica nedenlerinden biri temiz hava almamasi ve egzersiz yapmamasidir.

Boga'nin istahini kaçiran pek az sey vardir. Ayni ögünde, hiçbir hazimsizlik eseri göstermeden, genellikle biber kizartmasindan çikolatali pastaya, eksi tursulara ve salgamlara kadar herseyi yiyebilir. Pirzola ve biftekler en sevdigi yemeklerdir ve onlari silip süpürmeye bayilir.

Bogalar kaba, saba, çarpici komediye gülmekten kirilir. Çogu ince mizahi kavrayamaz. Bu insanlar çok nadiren gerçekten zalim ve kirici olurlar.

Boga ve parasi birbirinden nadiren ayrilir. Parayla birlikte güç birikimi de yapmak isterler. Ama cimri degildir.

Güzel resimler ve senfoniler onlari derinden etkiler. Müzik her zaman su ya da bu sekilde yasamlarini etkiler; resim yapmak çogunlukla hobileri veya meslekleridir.

Fikirleri her zaman makuldür.

Onun evi kalesidir ve hiç kimsenin onun huzurunu bozmasina izin vermez