Buraya Düşmek Elinizde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
iskender kişisel tercihlere karışmaya çalıştığından... forum adabına yakışmaz tavırlar takındığından süresiz BANLANMIŞTIR

ihvan forum da hiçkimse kendi görüşünden değil diye birini küçük düşüremez...

üstelik bu üyemiz 2 kere uyarı aldığı halde uyarıları görmezden gelmiştir

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi

VAHID daha önce banlanan ANTI_TAGUT nickli üye ile aynı kişi olduğu tesbit edildiğinden banlanmıştır...

Sahte IP kullanan sahte bir şahsiyetin aramızda yeri yoktur...

İslam Alimlerine zehir kusan fikirlerinizi başka yere yazın...

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
Satuk Buğra forum içindeki uslubunu iyi ayarlayamadığından 5 gün moderasyon cezası almıştır...

İhvan forum ne kadar özgürlükçü olursa olsun karşınızdaki insana "Allah seni kahretsin,münafık vb. kelimeler kullanmanıza müsade etmez..."

ArZu

GülenAy
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
mehmetceren tarafımdan banlanmıştır...

burası ihvan forum paylaşımlarımız paylaştığımız ve dostluklarımızın olduğu bir forum...bayan arkadaşları rahatsız etmeye hakkınız yok başka forumlara üye olun ...

ArZu

GülenAy
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
Olayyy!! ip ile enkolay msn hack (programsız) herkes yapabilir....

SanaLKraL_SamSa sürekli banlanmıştır...

bu başlıkdan dolayı banladım...yazacak bir konu başlığı bulamıyorsanız lütfen o kadar konular var hepside birbirinden güzel olan oralara yazabilirsiniz...

ArZu

GülenAy
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com

mekansız
anladığım kadarıyla siteyi hacklemeye çalışıyordu...

mekansiz tarafımdan banlanmıştır...acımasız oldum bu aralar ama kusura bakmayın:uzgunum[1]: sizde forum kurallarına uyun :(

bilginize....

ArZu

GülenAy
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
................................................................................

O öyle bir yaratıcıdır ki, yerde ne varsa hepsini sizin için yarattı; sonra iradesini göğe yöneltip onları yedi gök olarak düzenledi. O, her şeyi pek iyi bilendir. Bakara/29
................................................................................
melisanur üyemiz sürekli tarafımdan banlanmıştır....

daha önce nehir arkadaşım banlamış arkadaşımıza virüs gönderdiği için...başka bayan arkadaşlarımızıda tehdit ve küfür içerikli mesaj gönderdiği için güncelleme yaptım...

bilginize....

ArZu

GülenAy
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
Ey israiloğulları, size lütfettiğim nimetimi hatırlayın, Bana verdiğiniz sözü yerine getirin ki Ben de size olan ahdimi yerine getireyim ve artık Benden korkun Benden Bakara/40

serkanasm tarafımdan sürekli banlanmıştır...
açıklama yazma gereği duymuyorum...başka forumlara lütfen...

bilginize....

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
bakara152. O halde anın Beni, anayım sizi; Bana şükredin, nankörlük etmeyin!

remz
rumuzlu üye forum içinde uygunsuz uslup kullandığından 10 günmoderasyon cezası almıştır...

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Şeyh Şamil nickli üye yönetime ağır ithamlarda bulunması sebebiyle 10 gün moderasyon cezası almıştır..

Herkese tekrar hatırlatmakta fayda var..

ihvan-forum; kesinlikle herhangi bir cemaat, tarikat, siyasi bir parti vb. bir zümreye veya topluluğa bağlı değildir..

ihvan-forum’un amacı; siyasi ve etnik bir gaye gütmeksizin, ahlak ve maneviyat değerleri çizgisinde sanal bir platform oluşturmaktır.

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
Satuk Buğra Uslupta sorun yaşadığından ve tedavi olması maksadı ile 5 gün moderasyon cezası almıştır...

Uslup sorunu yaşayan tüm üyelerin tedavi masrafları kendine aittir... Bu üyelere yönelik eylemlerimiz artarak devam edecek...

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Hudalfa uslup sorunu nedeniyle 10 gün moderasyona alınmıştır..

ArZu

GülenAy
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
..........................................................................
Her kim Allah'a, Allah'ın meleklerine, Peygamberlerine, Cebrail'e ve Mikail'e düşman olursa, bilsin ki, Allah kafirlerin düşmanıdır. Bakara/98
..........................................................................

inteus tarafımdan banlanmıştır....

bilginize....

Enes

Paylaşımcı ÜYe
İhvan Üyesi
milligorus nickli üye işi gücü bırakıp objektiflikten nasipsiz siyasi fikirlerini foruma empoze etmekten uyarısız ve süresiz banlanmıştır... bu zihniyetteki üyeleri daha önce defalarca uyarmıştım...

İhvan forum da at gözlüğü ile siyasi tartışmalara girmek yasaktır... Siyasi tartışmalar ancak objektif ve ölçülü oldu mu izin verilir...

EGELI EFE

Doçent
İhvan Üyesi
Merdo nickli üye "Her yazılan yazının altında bir art niyet aradığı için ve sürekli uyarılara rağmen ırkçı suçlamalar yaparak konuların seyrini değiştirmekten" 5 gün moderasyona alınmıştır..

SeNoL

MUEYABYA
İhvan Üyesi
Satuk Buğra isimli üye hakaret içerikli mesajlarında ısrarından dolayı 10 gün ceza almıştır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML