Bunları sevmemek mümkün mü? | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Bunları sevmemek mümkün mü?

hacifersat

Doçent
İhvan Üyesi
selam .mümükün. mesela bi satanist getirseniz lime lime yapar :)

Nihle

Profesör
İhvan Üyesi
Mümkün galiba :(

YagmuR

Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.gencislam.com
Hiç mümkün olur mu şu şekerliğe şirinlliğe bakın :)

hacifersat

Doçent
İhvan Üyesi
selam. mümkün olduğunu yukarıda ispat ettik.şirinliğine sözümüz yok lakin, şekerliğini idrak edemedik. resimde lolipop varda bizmi göremedik ;)

İttihad-ı İslam

Asistan
İhvan Üyesi
Tüm bu iman hakikatlarını beynimizde ruhumuza görüntü olarak gösteren Allah'a şükürler olsun...

O Allah ki, yaratandır, (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, 'şekil ve suret' verendir. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanların tümü O'nu tesbih etmektedir. O, Aziz, Hakimdir. (Haşr Suresi, 24)

Nihle

Profesör
İhvan Üyesi
Tüm bu iman hakikatlarını beynimizde ruhumuza görüntü olarak gösteren Allah'a şükürler olsun...

O Allah ki, yaratandır, (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, 'şekil ve suret' verendir. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanların tümü O'nu tesbih etmektedir. O, Aziz, Hakimdir. (Haşr Suresi, 24)
Allah razı olsun ..

Kimya

Katılımcı Üye
İhvan Üyesi
çok tatlılar ben zaten kedileri çok severim
sevmemek mümkün değil...
:D

cicek demeti

Sükut
İhvan Üyesi
yaaa :( simdi 3 hafta onceyi hatirladim benimde bir minis kedim vardi vermek zorunda kaldim ve agliyarak :( cunku kucuk kizim onu kuma gibi gordu kendisine ve beni o guzellikten mahrum birakti..vermesydik daha kimbilir basina neler gelirdi..4 yasindaki kizim sag tarfinin biyigini kesmisti ve acili seviyordu ...kiyamadim kediye verdim geri hayvan barinagina..:(:(:( hatirladikca icim agliyor inanin...ben namaz kialarken yanima gelir boynunu buker zikir cekerken omzuma cikar basini omzuma kor yatardi..Rabbimn verdigi guzellik iste..gozlerine bakinca beni ne guzelde yaratmis yaratan diyordu ama gitiiiiiiii iste ..:(:(:(:(