Bunları sevmemek mümkün mü?

hacifersat

Doçent
selam .mümükün. mesela bi satanist getirseniz lime lime yapar :)

hacifersat

Doçent
selam. mümkün olduğunu yukarıda ispat ettik.şirinliğine sözümüz yok lakin, şekerliğini idrak edemedik. resimde lolipop varda bizmi göremedik ;)

Tüm bu iman hakikatlarını beynimizde ruhumuza görüntü olarak gösteren Allah'a şükürler olsun...

O Allah ki, yaratandır, (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, 'şekil ve suret' verendir. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanların tümü O'nu tesbih etmektedir. O, Aziz, Hakimdir. (Haşr Suresi, 24)

Nihle

Profesör
Tüm bu iman hakikatlarını beynimizde ruhumuza görüntü olarak gösteren Allah'a şükürler olsun...

O Allah ki, yaratandır, (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, 'şekil ve suret' verendir. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanların tümü O'nu tesbih etmektedir. O, Aziz, Hakimdir. (Haşr Suresi, 24)

Allah razı olsun ..

Kimya

İhvan Forum Üye
çok tatlılar ben zaten kedileri çok severim
sevmemek mümkün değil...
:D

cicek demeti

Sükut
yaaa :( simdi 3 hafta onceyi hatirladim benimde bir minis kedim vardi vermek zorunda kaldim ve agliyarak :( cunku kucuk kizim onu kuma gibi gordu kendisine ve beni o guzellikten mahrum birakti..vermesydik daha kimbilir basina neler gelirdi..4 yasindaki kizim sag tarfinin biyigini kesmisti ve acili seviyordu ...kiyamadim kediye verdim geri hayvan barinagina..:(:(:( hatirladikca icim agliyor inanin...ben namaz kialarken yanima gelir boynunu buker zikir cekerken omzuma cikar basini omzuma kor yatardi..Rabbimn verdigi guzellik iste..gozlerine bakinca beni ne guzelde yaratmis yaratan diyordu ama gitiiiiiiii iste ..:(:(:(:(