Bugüne Kadar Kimler Erbakandan Kimler Ayrıldı Kimler Beraber Kaldı

defacto

Paylaşımcı
" Bugüne Kadar Kimler Erbakandan Kimler Ayrıldı Kimler Beraber Kaldı"

Çok demogoji yapmaya gerek yok. Cevap tek satır:
Erbakan gitse biz Milli Görüşten gitmeyiz diyen samimiyetsizler gitti, bu yol inanç, gayret ve sabırla aşılır deyip yardımı ABD ve AB yerine Allah'tan bekleyenler kaldı.

agbi

Yasaklı
Gene agbi nickli üyenin tipik taktiği, 45 gündür yorum yapılmayan bir şeye tutuyor yorum yapıyor ki gündeme gelsin, tartışma olsun, o da mutlu olsun:)

Erbakan hocaya ne kadar çok laf söylenirse o kadar çok mutlu oluyor.

Tabi bunu erbakan düşmanı olduğu için yapmıyor haşaaaaaaa:) ona kim erbakan düşmanı derse ağzı eğrilir:)

Allah şükür DALKAVUK değilim.

ERBAKAN ı bu duruma getirenlerde 4 Siyasi yenilgisine sebeb olanlarda DALKAVUKLAR dır.

Hep pofpoflamakla bu iş yürümez.

Yaa bana lütfen kendi düşüncelerin ANALİZİ olan BİR KONUNU GETİRSENE Lütfen.

agbi

Yasaklı

Erbakan gitse biz Milli Görüşten gitmeyiz diyen samimiyetsizler gitti, bu yol inanç, gayret ve sabırla aşılır deyip yardımı ABD ve AB yerine Allah'tan bekleyenler kaldı.

HADDİNİ BİL

Ne o yani ERBAKAN ın diskalifiye ettiği ( Çeşitli baskılar ki çoğu yanındaki adamlardı )

ALLAH cc yerine AB ve ABD denmi ALLAH yerine bekliyorlar.

HADDİNİ BİL.

:yn:
Mesaj yazarken yazı boyutu olarak 4 den daha fazla punto kullanmayınız!

PUTKIRAN

Kıdemli Üye
Allah şükür DALKAVUK değilim.

ERBAKAN ı bu duruma getirenlerde 4 Siyasi yenilgisine sebeb olanlarda DALKAVUKLAR dır.

Hep pofpoflamakla bu iş yürümez.

Yaa bana lütfen kendi düşüncelerin ANALİZİ olan BİR KONUNU GETİRSENE Lütfen.

Erbakanın iktidara gelme konusundaki başarısızlığında dalkavukların etkisi nedir bilemiyorum ama daha temel bir sebep Erbakanın millici olmasıdır.Türkiye gibi çok önemli bir coğrafyada ABD veya Avrupanın onayı ,desteği olmadan iktidara gelemezsiniz.Erbakan her iki güce de karşıdır.Dolaysı ile iktidara gelme şansı yok.Dış güçlerin desteği olmadan iktidara gelinebilse bugün ordu darbe yapardı.

agbi

Yasaklı

Yönetim e sorum

İslamı bilenlere sorum.

Erbakan gitse biz Milli Görüşten gitmeyiz diyen samimiyetsizler gitti, bu yol inanç, gayret ve sabırla aşılır deyip yardımı ABD ve AB yerine Allah'tan bekleyenler kaldı

Yukarıdaki paragrafta yazan kişi SP den ayrılanları AB ve ABD den yardım beklemesi iddiası bu kişileri ŞİRK le itham etmiyormu ?

agbi

Yasaklı

Erbakanın iktidara gelme konusundaki başarısızlığında dalkavukların etkisi nedir bilemiyorum ama daha temel bir sebep Erbakanın millici olmasıdır.Türkiye gibi çok önemli bir coğrafyada ABD veya Avrupanın onayı ,desteği olmadan iktidara gelemezsiniz.Erbakan her iki güce de karşıdır.Dolaysı ile iktidara gelme şansı yok.Dış güçlerin desteği olmadan iktidara gelinebilse bugün ordu darbe yapardı.

DOĞRU ya DOĞRU

TESPİTİNİZ doğru

SİYONİZM in izni olmadan bugüne kadar İKTİDAR olamazdınız.

Fakat

OY VERENLERİ TEK TEK SİYONİZM dolaşmıyor yani OY VERENLERİ etkilese MEDYA ile etkiler Siyonizm.

Birde DÜŞMANINA SİLAHINLA SİLAHLANMAK vardır.

AK parti yi bu açıdan da bir analiz etseniz.