Bu site sirk mi değil mi?

• Konbuyu başlatan ummuhan
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

ummuhan

Guest
Kimler heryeri sirk gibi görür? a) ya orada oraya alıştırılmış hayvanlar, b) ya orada hayvan terbiye edip şova çıkanlar c) ya da böyle bir güruhun toplandığı yere onları seyre koşan seyir meraklısı insanlar....

Mesela 12-13 yaşında boyundan büyük konuları kuyuya taş atan deli misali ortaya atıp ortalığı bulandıranlar var bu sitede - üye bilgilerinden durumu görüp konuya anında müdahele edilmeyip günlerce gündemde kalması da ilginç-yönetim açısından, ya da onları terbiyeye kalkışan şovmenler var uslupları son derce ilginç ellerinde kamçı ahkam kesiyorlar, ya da seyir çıktı çay kahve keki alıp monitöre kitlenelim diyenler...

Oysa hepsine sorsanız inanan insanlar, ama edebi önde olması gereken bu insanların ne yazık ki ene leri herşeylerinin önüne geçiyor... yakışmıyor bu tür yerlerde bu hareketler....

ibrahimi

Has Uşak
Mesela 12-13 yaşında boyundan büyük konuları kuyuya taş atan deli misali ortaya atıp ortalığı bulandıranlar var bu sitede - üye bilgilerinden durumu görüp konuya anında müdahele edilmeyip günlerce gündemde kalması da ilginç-yönetim açısından, ya da onları terbiyeye kalkışan şovmenler var uslupları son derce ilginç ellerinde kamçı ahkam kesiyorlar, ya da seyir çıktı çay kahve keki alıp monitöre kitlenelim diyenler...

sen kendini bunlardan hangisine sokuyorsun?

U

ummuhan

Guest
bence okuduğunuzu anlayamıyorsunuz ya yaşınız küçük ya da algılamada bir probleminiz var ? önce bir anlasanız yazılanı hı? çalakalem yazmak mı maharetiniz?

ibrahimi

Has Uşak
bence okuduğunuzu anlayamıyorsunuz ya yaşınız küçük ya da algılamada bir probleminiz var ? önce bir anlasanız yazılanı hı? çalakalem yazmak mı maharetiniz?

hehe evet.
evet haklısınız yaşım 20 ufak bir üniversite öğrencisiyim:)
orada ince bir anlam vardı ama anlamamışsınız...

size daha cevap verip kişisel egolarınız tatmin etmeyeceğim...:)
forumun her yerinde tartışıp edepten bahsediyorsunuz bırakın Allah aşkına ya...

U

ummuhan

Guest
Formun her yerinde isteyen herkes tartışabilir tartışöma platformu zaten :))))
bu edebsizliğe girmez edebsizliğe mesela annesi yaşındaki insana edeb dersi vermeye kalkmak girebilir yaşlı olan haksız ise bile bizlerde büyüğe saygı diye bir kural vardır bilmem okuduğunuz yerlerde hiç rastladınız mı? :)))

U

ummuhan

Guest
Haklısınız havada kalan bir konu oldu mesela şu kilitlenen konulardan birindeki tartışmanın devamı aslında mehmet efe benim yazdığım yorumu beğenmeyip bana -şahsıma- bir yorum getirerek burası sirk değil dedi ve beni bu siteden gitmem konusunda ikazını söyledi, e bu umutsuz-vaka da malum onun ortağı aldı sazı ele devam ediyor :)))
siz de buyrun.....

Enes

İhvan Forum Üye
Allah'ım bana sabır ver...

LÜTFEN KİŞİSEL TARTIŞMALARA GİRMEYİNİZ...

kişisel sorunları kendi aranızda hallediniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...