Bu mesajım da yönetime !..

kebîkec

İhvan Forum Üye
1 tane ilkeyi 10 tane ubeyduna değişmem
1 tane hakperesti 10 tane ubeyduna değişmem.

Susturmak imtihandan kaçıştır. Onlar olmasa allah senin itikadını kimle neyle sınayacak? Siz sınanmadan iman ettik diyerek kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?

Bizim ortaokul öğrencileri instagramda itiraf sayfası açmıştı o geldi aklıma hocam. :)

uzAyli

İhvan Forum Üye
Salat-ı tefriciye çeksem düzelir mi ki :) La havle yea kavga müziği atacaktim vazgeçtim ahaha

UBEYDUN

Ordinaryus
1 tane ilkeyi 10 tane ubeyduna değişmem
1 tane hakperesti 10 tane ubeyduna değişmem.

Susturmak imtihandan kaçıştır. Onlar olmasa allah senin itikadını kimle neyle sınayacak? Siz sınanmadan iman ettik diyerek kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?
Eyvallah cemalii sorun yok
Allah sizi sevdiklerinizle haşreylesin

Enes

İhvan Forum Üye
Sorum ve verdiğim örneklemeler hakkında yönetimden ve özellikle @Admin den cevap bekliyorum...Halâ beklemedeyim ! Özelden neden yazmadığım sorulmuş ! Elbetteki özelden de yönetime soru sorulabilir. Ama, yönetimin yamukluğunu o zaman siz gözlemleyemezsiniz !

Dede admin yok şimdi admin hesabından girip sana cevap vermeyeyim. Bu kadar yamuk olan bir yerde neden duruyorsun? Hakkımıza girdin, sorumlu olduğun bir konuda seni bulamadılar diye bize dava açtılar bir gün helallik istemedin hala burada ahkam kesiyorsun. Seni yasaklayacağız haberin olsun.

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvanistanbul ve ilke.
Birbirinize en ağır ithamları yapabilirsiniz. Ancak şeyhlerinize laf söylemeyin. olaki hakiki mürşidi kamilse gadre uğrarsınız. Büyüklere düşmanlık etmeyin. Hatta birbirinizide büyük bilin veli bilin hızır bilin.ağır laf etmeyin.

Admin

Administrator
Yönetici
Admingillere süresiz yasaklama yapmayacağıma dair söz vermiştim o sebeple admin gelene kadar geçici olarak ilkeyi yasakladım. -enes-

kebîkec

İhvan Forum Üye
hocam insan yaşlandıkça çekiyor mu ne? ben 20'li yaşlarda 1.80 dim şuan 1.79 geliyorum :) ama karantinada 5 kiloya yakın aldım şuan 101 kiloyum. devirir miyim seni acep?

İki gün önce en ufak kızım boyu uzadığı için ablasına boyunu ölçtürdü. Bende o arada ölçtürdüm tam 2 santim kısalmışım. Boyum 1.70 net. Kilom da 92.5 . Süper bi maç olur bence . Ama baştan söyleyeyim ben lisede okulun güreş takımındaydım :)

Enes

İhvan Forum Üye
İki gün önce en ufak kızım boyu uzadığı için ablasına boyunu ölçtürdü. Bende o arada ölçtürdüm tam 2 santim kısalmışım. Boyum 1.70 net. Kilom da 92.5 . Süper bi maç olur bence . Ama baştan söyleyeyim ben lisede okulun güreş takımındaydım :)
ben de Kur'an Kursunda okurkene kungfu dersleri almıştım. kata 1 kata 2 kata 3 hiyyyaa

Hakperest

Kıdemli Üye
Ben de bir sene güreşe katılmıştım
Birinciyi yenip üçüncüye yenilip ikinci olmuştum sanırım
İlde kilomuzda toplam üç kişi idik zaten
Enver adında bir öğrenci vardı adam kilosunda tek olduğu için madalya almıştı, okul töreninde oda almıştı madalyasını

uzAyli

İhvan Forum Üye
Meydan sosyologa kaldı