bu konum neden taşındı KONUMUN fORUM KURALLARINA AYKIRI NESİ VARDIR ?

agbi

Yasaklı
Taşındı: ENES ve ERDEM e Teknik arıza nedeni ile
Konu Bilgileri: agbi , 05-07-2014 13:16
Cevaplar: -
Hit: -
Son Mesaj: Bugün 12:22
en son yazan agbi Son mesaja git

Evet yöneticinin biri çıksın desinki

BU NEDENLE TAŞINDI

KİLİTLENMEDİ

ARŞİV e kaldırdık

PEKİ NEDEN ?

agbi

Yasaklı
Taşındı: ENES ve ERDEM e Teknik arıza nedeni ile
Konu Bilgileri: agbi , 05-07-2014 13:16
Cevaplar: -
Hit: -
Son Mesaj: Bugün 12:22
en son yazan agbi Son mesaja git

Evet yöneticinin biri çıksın desinki

BU NEDENLE TAŞINDI

KİLİTLENMEDİ

ARŞİV e kaldırdık

PEKİ NEDEN ?

Mesela aklıma gelen bir neden @Ahmet agbi seni HAKARETTEN YASAKLADIK dedi ki kendi mesajını unutmuş KENDİ İSTEİĞİLE YASAKLANDIĞI BEYANI var.

Sonra @Erdem de teyit etti YASAĞI BEN KALDIRDIM KİMSE KENDİ İSTEİĞİ İLE YASAKLANMAZ

agbi

Yasaklı
@Enes ve @Erdem

Bu Forumda eski tanıdığım yöneticilersiniz Lütfen bana bu konumun neden arşiv e kaldırıldığını açıklarmısınız.

Lütfen bunu isteme hakkım var herhalde.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bu konuda kaldırılacak ve yeni bir konu açılacak dıdığımın dıdığı konusu niye kaldırıldı:))))))))))))

Kaçak

Yeni
Siz ikiniz nesil farkıyla aynı genetiğin tezahürümsünüz ?
ne kadar benzeşiyorsunuz öyle ....
şimdi dank etti , ağbi, duanur ve veri ....
kolon bunlar kesin ...

Muminaga

Yeni
Bu konuda kaldırılacak ve yeni bir konu açılacak dıdığımın dıdığı konusu niye kaldırıldı:))))))))))))
dur daha
dıdığımın, dıdığısının, dıdıoğlunun teyzesinin halasının bulunduğu mahallenin muhtarının almanya'daki oğlunun bulunduğu şehirin belediye başkanının dıdığının dıdığısı konusu da açılacak :D

Dua Nur

Kıdemli Üye
dur daha
dıdığımın, dıdığısının, dıdıoğlunun teyzesinin halasının bulunduğu mahallenin muhtarının almanya'daki oğlunun bulunduğu şehirin belediye başkanının dıdığının dıdığısı konusu da açılacak :D

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ama itiraf edeyim agbi de değişim var. Geçmiş konu linkleri vermiyor, kelaynak kuşları gibi neslinin son örneği, ramazan eğlencesi:)))))))

salimabi

Kısıtlı Erişim
Hakan Şükür ün her yazdığı yazıya diyorumki; en az 200 yorum yapılıyor en az 190 tanesi sana hakaret küfür ve ayıplama bu kadar mı meraklısın küfür yemeye diyorum, gıkı çıkmıyor , sevgili yönetim bu meşhur kişinin yazdığı her yorumun 80 i yönetime hakaretvari yazı fırça bilmem ne, kusura bakmayın bu kadar mı meraklısınız bu adamın kahrını çekmeye, nedir anlamadın valla...

KIZDIYSANIZ BU YAZIMA ONDAN EVVEL BENİ SEPETLEYEBİLİRSİNİZ, VALLA SİZİN ADINIZA BEN ÜZÜLÜYORUM SİNİR OLUYORUM ÇATLIYORUM, HOŞ BENİ GICIK EDEN DİĞER ŞAHIS AZDA OLSA YASAKLANMIŞ BU ADAMA KARŞI YİNE BU ADAMI TERCİH EDERİM ODA AYRI BİR KONU

agbi

Yasaklı
Getirdiği belgelere ve haberlere cevap veremeyenler cevap veremem opisikosunda hakaret e küfre hatta islam açisindan değerlendirmelere girerler.normaldir bu pisikoloji.

agbi

Yasaklı
@salimabi

Tekrar yazmadan çokmu rahatsız oldunuz.

Sizden beklerdim ki yazdıklarımı çürütesiniz baktınız olmuyor şimdi YÖNETİME BASKI YAPIP YASAKLANMAM İÇİN KAMUOYUMU YAPIYORSUNUZ.

Muminaga

Yeni
Sizden beklerdim ki yazdıklarımı çürütesiniz baktınız olmuyor şimdi YÖNETİME BASKI YAPIP YASAKLANMAM İÇİN KAMUOYUMU YAPIYORSUNUZ.
senin yazıların zaten çürük la
zaten çürük olan bir şeyi çürütmek nasıl oluyor?
her mesajına cevap veriyoruz. verilen o cevabı görmezden gelip, alıntı yaptığın mesaja direkt cevap vermeden alakasız başka bir konuya çırtlıyorsun.

şimdi buraya x konusunda 3 sayfa cevap versek, bizim verdiğimiz cevabı alıntı yapıp altına başka bir konu ile alakalı abuk sabuk şeyler yazıyorsun.
gerçi bütün yazıların abuk sabuktuır da
o abuk sabuk mesajını da cevaplasak tekrar alıntı yapıp bu sefer daha farklı bir abuk sabuk mesajı dikiyorsun alta.
hep bir konuda durmuyorsun ki aynı konuya dönüyorsun, oysa aylardır yüzlerce kez bütüüün sorularına cevap verildi..

Muminaga

Yeni
@agbi fetonun "bomba tehdidi altındaki yahudi çocukları için ciğerimin yağları eriyor" sözleri hakkında ne düşünüyorsun?
ben bu konuyu en az 30 defa dillendirmişim, ama ne senden ne de başka bir haşhaşiden cevap almış değilim.

bugüne kadar Filistinli mücahitlerin saldırısından dolayı hafifte olsa vücudunda tek bir yara bere çizik almış tek bir yahudi çocuğu duydunuz mu?

siyonist isralin katl ettiği binlerce Filistinli çocuklar mı nazarınızda önemli? yoksa vücudunda yüzünde tek bir çizik almamış yahudi çocukları mı önemli?
senin yazıların zaten çürük la
zaten çürük olan bir şeyi çürütmek nasıl oluyor?
her mesajına cevap veriyoruz. verilen o cevabı görmezden gelip, alıntı yaptığın mesaja direkt cevap vermeden alakasız başka bir konuya çırtlıyorsun.

şimdi buraya x konusunda 3 sayfa cevap versek, bizim verdiğimiz cevabı alıntı yapıp altına başka bir konu ile alakalı abuk sabuk şeyler yazıyorsun.
gerçi bütün yazıların abuk sabuktuır da
o abuk sabuk mesajını da cevaplasak tekrar alıntı yapıp bu sefer daha farklı bir abuk sabuk mesajı dikiyorsun alta.
hep bir konuda durmuyorsun ki
aynı konuya dönüyorsun, oysa aylardır yüzlerce kez bütüüün sorularına cevap verildi..

agbi

Yasaklı
Belgesi olmayan HERŞEY bana göre DEDİKODU vasfındadır F.GÜLEN ne dedi ise CAVBI vardır BELGESİ ni getirene tabiii
@Erdem ARŞİV e kaldırılan konum hakkında görüşlerin.

agbi

Yasaklı
Ben İSLAM EDEP AHLAK ÇİZGİSİNDE OLAN FORUM KURALLARINA UYAN KONUMUN NEDEN KALDIRILDIĞININ VE KİM TARAFINDAN KALDIRILDIĞI CEVABINI BEKLİYORUM varsa hatam TOPLUM ÖNÜNDE ÖZÜR DİLECEĞİM.

Muminaga

Yeni
Belgesi olmayan HERŞEY bana göre DEDİKODU vasfındadır F.GÜLEN ne dedi ise CAVBI vardır BELGESİ ni getirene tabiii
....
f.gülen'de bitmeyen bir yahudi aşkı var.
"bomba tehdidi altındaki yahudi çocukları için ciğerimin yağları eriyor" diyen fetonun kendisi..
bi de belgesini istiyor, 50 kere buraya alıntı yaptık.

bi daha ibreti alem olsun diye alıntı yapalım.
haşhaşi, ajan-işbirlikçi, burnu yanmayan cemaat mensupları utanmadan hala konuşuyorlar..

FETULLAH GÜLEN : YAHUDİ ÇOCUKLARI İÇİN YÜREĞİMİN YAĞLARI ERİYOR
http://www.youtube.com/watch?v=OWTJGYFuhrE

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ben İSLAM EDEP AHLAK ÇİZGİSİNDE OLAN FORUM KURALLARINA UYAN KONUMUN NEDEN KALDIRILDIĞININ VE KİM TARAFINDAN KALDIRILDIĞI CEVABINI BEKLİYORUM varsa hatam TOPLUM ÖNÜNDE ÖZÜR DİLECEĞİM.

G..... kılı yazan bir yazını verda silmişti, ondan mı bahsediyorsun?