bu hocaya koptm

yasinerbu

Üye
kopmanıza bir anlam veremedim. Çantacı necmi abi (Necmi İlgen) abimiz mükemmel bir nur talebesidir ve alışılmışın dışında kendine ait tarzıyla sohbet yapmaktadır. Bu abimizin sohbetlerini http://www.nurpenceresi.com dan indirebilirsiniz.

saide

Asistan
kopmanıza bir anlam veremedim. Çantacı necmi abi (Necmi İlgen) abimiz mükemmel bir nur talebesidir ve alışılmışın dışında kendine ait tarzıyla sohbet yapmaktadır. Bu abimizin sohbetlerini http://www.nurpenceresi.com dan indirebilirsiniz.

bizde acikda bisey gördügümüze kopmadik herhalde tarzini begendigimize buraya ekledik.
töbe est... herseyi kendinize göre yormlamayin selametle

yasinerbu

Üye
kardeş ne var! ne kızıyon ki hemen. Bir monitörün içinden yumruk atmadığın kaldı. Ben sadece tanımayan olursa necmi abiyi tanıtmak istedim. sakin sakin sakin sakin.........

harun78xxx

Üye
Nİye Kavga Edİyorsunuz Necmİ Abİ A.razi Olsun Komİk Komİk Anlatiyor.komİk Olmasa Oradakİler GÜlmezdİ.komİk Ve HoŞ...

dockers

Üye
necmi abimiz ciddi teblig etmeyi biliyo çokta guzel olmus insanları sıkmadan =) hocam biraz fazla tepkı vermıs...

musyuz

Paylaşımcı
bravo sana hoca gerçekten çok komik:O :O :clap2: :clap2: :good[1]:

gumus_Tesbih

Paylaşımcı
Allah Razi Olsun

Necmi abiden defalarca izlesekte aynen gülüyoruz:D :D :) :clap2: :clap2: . Allah ebediyen razı olsun....

"bu hocaya koptum"bu söz biraz alışmadığımız bir uslüp....
vesselam....

apolli

Üye
güzel ve teklemeden anlatma uslubu var

hadi06

Üye
kopmana grek yok çok değerli bir abidir..

buharaA

Paylaşımcı
ya ben sana ne diyim saide:) bilmemki benim kizimin ismi birde saide 6 yasinda bir bakim dedim nedir bu kadar kopmasina sebeb:) valla sayende hanim krize girecekti yinede allah razi olsun valla guzel bir uslub allah hocamizdan razi olsun :)