Bu Gerçekmi?

Yusuf Bahar

Profesör
Web sitesi
www.yusufbahar.org
israkabbarf0.jpg

Arkadaşlar bu resim gercekmi olmusmu böle bir olay?

özzey

♥özlemzeynep♥
biz de bi ara Kâbenin eski resimleri vardı, onların arasında da böyle siyahbeyaz bi resim dikkatimi çekmişti, Kâbeye su basmış ve herkes yüzerek tavaf yapıyordu, heralde doğru

kemalali

Profesör
Evet gerçektir. '' herkes yüzerek tavaf yapıyordu '' kardeşler lütfen biraz dikkatli olalım.böyle konularda şaka yapılmaz.

drone

Üye
evet geirçek bende birkaç tane daha değiik versiyonu vardı.
bulabilirsem gönderiririm

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com
Evet gerçektir. '' herkes yüzerek tavaf yapıyordu '' kardeşler lütfen biraz dikkatli olalım.böyle konularda şaka yapılmaz.

Yahu kardeşim ifrat yapmayın..Usandım ben hayatımda böyle çıkışmalardan..Ne var şimdi burada arkadaş birşey sormuş..İslamda yanlış örnek olma lütfen...

saide

Asistan
gercekdir cünkü orada bizim bildigimiz normal oranda yagmurda bile böyle tasmalar oluo ve insanlar yollarda zor yürüo.
Sanirim kanalizasyon davalari gelismis deil.NOrmal sokaklrdada bu görüntüler olusabiliyor

kemalali

Profesör
Yahu kardeşim ifrat yapmayın..Usandım ben hayatımda böyle çıkışmalardan..Ne var şimdi burada arkadaş birşey sormuş..İslamda yanlış örnek olma lütfen...

Senin yanlış örnek olmadıgın nerden belli. İlk önce biraz da kendini eleştirsen. Benin ifrat yaptıgım filan yok. Ben çıkışmasdım sadece uyardım. Sen tarikatlara çıkışırken iyi ama.

Byrocktar

Profesör
kardeşim gir drone abimin verdii adrese bak daha ne büyütüon kes sesini kaçırma işte ille kötü sözmü söleyelim yaa...

Web sitesi
beysehiraktuel.blogcu.com
Kemalabdullah saçmalama kardeşim..Böyle uyarımı olur neyin uyarısı bu yahu..Bizim buralarda yaptığın bu işe riya ve hocalık taslama derler...Bırakın bu işleri..Bu arada ben tarikatlere çıkıştığım yok sadece bir şeyler anlatmaya çalışıyorum..Ama onuda anlayan burada yok sanırım ya da yazmıyorlar..

Byrocktar

Profesör
zaten hep sen ve senin gibiler yüzünden islam öcü gibi gelio millete...
öle yapılmaz böle yapılmaz ne yapılmaz kardeşim harammı günahmı diil...
akşam akşam kafayı bozcam yaa

DJ MESNEVI

Doçent
kıyametin kücük alametlerinden birisidir kabeyi su basması bu olay 1941 yılında gerceklesmistir!..

Dünyanın sonu Geldi (BUUUZULLAR BUZULLAAAR :O Ehuehuehu)

kemalali

Profesör
kardeşim gir drone abimin verdii adrese bak daha ne büyütüon kes sesini kaçırma işte ille kötü sözmü söleyelim yaa...

Asıl sen kes sesini. Bu kadar mı saygılısın. Gönül iklimi eleştirdiği için yazdım. Maruz kaldıgım için yazdım. Senin gibi öfkeyle yazmadım.

kemalali

Profesör
kıyametin kücük alametlerinden birisidir kabeyi su basması bu olay 1941 yılında gerceklesmistir!..

Dünyanın sonu Geldi (BUUUZULLAR BUZULLAAAR :O Ehuehuehu)

Allah Razı olsun kardeşim. Beni yanlış anladılar. Yüzerek tavaf oldugunu görmedim.

kemalali

Profesör
zaten hep sen ve senin gibiler yüzünden islam öcü gibi gelio millete...
öle yapılmaz böle yapılmaz ne yapılmaz kardeşim harammı günahmı diil...
akşam akşam kafayı bozcam yaa

Ben neye haram günah dedimki. İslam öcü gibi geliyomuş laiklerin sözü. Öcü gibi görenler çıkarlarına ters geldigi için öyle zannediyorlar. Dini konularla şaka olmaz.

kemalali

Profesör
Kemalabdullah saçmalama kardeşim..Böyle uyarımı olur neyin uyarısı bu yahu..Bizim buralarda yaptığın bu işe riya ve hocalık taslama derler...Bırakın bu işleri..Bu arada ben tarikatlere çıkıştığım yok sadece bir şeyler anlatmaya çalışıyorum..Ama onuda anlayan burada yok sanırım ya da yazmıyorlar..

Benim kimseye Hocalık tasladığım yok. Ne derseniz deyin.