BU FORUM da YÖNETİCİLERİN arkasına saklamayacak İSLAM EDEP VE ADABINDA BELGELERLE MÜNAZARA EDECEK BİR ÜYE VARMI ?

agbi

Yasaklı
BU FORUM da YÖNETİCİLERİN arkasına saklamayacak İSLAM EDEP VE ADABINDA BELGELERLE MÜNAZARA EDECEK BİR ÜYE VARMI ?

İHVAN FORUM

TEMELİ İSLAMİ DEĞERLERE dayanan ÖZGÜR DÜŞÜNCE PLATFORUMU ama ÖZGÜRLÜĞÜN bir sınırı var.

ÖZEL BAZI ÜYELERE DOKUNMAYACAKSIN

AK PARTİ ALEHİNE İFTİRA DEĞİL BELGELER DAHİLİNDEDE OLSA MUHALEFET ETMEYECEKSİN. ALLAH a şükür AK PARTİ DAHİL KİMSEYE İFTİRA ATMADIM ÇÜNKÜ BEN ALLAH tan KORKARIM.

BU FORUM YÖNETİMİ KAFASINDA OLANLARA ASLA KARŞI YAZMAYACAKSIN YAZDINMI HATTA HEM ÜYE HEM YÖNETİCİ OLANLARIN HIŞMINA UĞRARSIN.

YAAAA SİZLER ALLAH tan KORKMAZMISINIZ İSLAM la özdeşen İHVAN ismi ile SİYASET YAPARSINIZ haa @hirahos ne dersin İSLAM SİYASETTE KULLANILIRMI ?

Ebu Computer

Kıdemli Üye
98558-kramer-walking-away-gif-Imgur-RhHa.gif

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
benim açdığım konuyu da silmişler siz yöneticiler hani düşünce özgürlüğü vardı hoşunuza gitmeyen konuları siliyorsunuz

Dua Nur

Kıdemli Üye
Agbi'nin MÜNAZARASI nüksetmiş:))))))))

agbi

Yasaklı
Agbi'nin MÜNAZARASI nüksetmiş:))))))))

BAK BU MESAJIN ÇOK DOĞRU

Var olan nükseder.

BEN MÜNAZARA VEYA İSTİŞARE teklifimde var olan BİRİKİMİME inanıyor ve ALLAH şükrediyorum bende bunları var ettiği için.

AMA SENDE OLMAYINCA SEN DE NÜKSETME OLMAZ YALNIZCA KOPYALA YAPIŞTIRIR DÜN SAVUNDUĞUNU BUGÜN DÜŞMANIN OLUR.

bakalemum gibisin DÜN PUTİN i yerlere göklere sığdıramadın şimdi ise neler diyon

Dua Nur

Kıdemli Üye
:)))))

Ah birde münazarasını kabul eden biri çıksa agbi neler söyleyecek neler:)))))

kebîkec

İhvan Forum Üye
Arşivlik konu açarsanızarşive kaldırılması normaldir. @agbi formda gördümseni. :gl