Boynun bükük, hislerin sönük, kalbin bölük!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Böyle değildin eskiden[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hali melal bahçesinden bir pareydin, evet bir gül-ü nihaldin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umutların açardı, şevkin her yanı kuşatırdı, nefesin harı ardı, farkı manaydı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne oldu, hangi elem sinende ufkunu kararttı, sürurun kayboldu, gölgen şad oldu[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neydi vefa duygunu zedeleyen[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bin hüzün içinde nefesini demleyen, kederler içinde halini yıllara gark eden[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çekip giden, arzuların hasretini sinene ilga eden, gönülden çektiren, sükut ederken[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kimseye ayan etmeden, gözlerden dökerken, geceye seslenirken çileyi nefeslenirken[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Göremediğim, fark edemediğim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hayatı manasına abat ederek, hakikatine ülfetle eremediğim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Derdi gam bildiğim, rahmetin vesilesini ötelediğim, hevesi bir asude bildiğim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Suhulet cenahında edebi ihmal ettiğim, inşirahı akıl etmediğim, umud vehmettiğim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Saklı sandıkta duran nameyi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gönül dilinden kaleme alınmış ve hasrete kanmış bir edebi aşkı payeyi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Görmedim, akıl sır erdiremedim, ayan olan halimde dahi düşlerimde yer vermedim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllardır kimseye söz etmedim, sinemde ki koru niye fark etmedim, evet, ne sefilim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar özürlensem kar etmez bilirim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Derdin sahibidir, hali lal olan, hasreti nefesinde bulan, umutla yarınları koklayan[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bedbin ve bizar kalan, boynu bükük bir şekilde sessizlik içinde aranan hissederim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bin dert ile, kalbimin lekeli sahifelerinde inlerim, gönlümü hicran nidasına veririm[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]