böyle mektup olurmu?

İsr@

hizmet erbabı
Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı.Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu.Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti.Üzerinde Babama yazıyordu.Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu:

Sevgili baba; Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve üzüntü içinde yazıyorum. Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü seni ve annemi yaşanacak rezaletten uzak tutmak istedim.Gerçek tutku ve aşkı ben jale ile buldum ve o öyle tatlı ki anlatamam...Şunu biliyordum siz onun vücudunun her yerine taktığı küpeleri,derisine işlettiği dövmeleri,kendine has o çılgın giyim tarzını asla ama asla onaylamayacaktınız ve tabi benden çok büyük olmasıda bir sorundu. Fakat benim için bunlar değildi gerçek tutku ve gerçek aşk... Baba jale hamile! jalenin dediğine göre çok mutlu olacağız.Ormanda kendine ait bir karavanı ve tüm kış yetecek kadarda yakacağı var.Bir sürü çocuğa sahip olma düşüncesi rüyalarımızı süslüyor. Jale benim gözlerimi esrar gerçeğine açtı ve artık biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez.Esrar yetiştirecek ve insanlara pazarlayacağız ve yine bu sayede ihtiyacımız olan kokoin ve ekstaziye ulaşacağız.Artık tam anlamıyla bilime yalvarıyoruz dualar ediyoruz şu AIDSin çaresi bulunsun ve Jale sağlığına kavuşsun diye.....O kesinlikle iyileşmeyi hakediyor.Endişelenmeyi bırak baba ben 15 yaşındayım ve kendi başımın çaresine bakabilirim.Eminim birgün geri döneceğiz ve sen kendi torunlarını tanıyacak,seveceksin Oğlun cihan

NOT: >Baba yazdığım mektubun tek kelimesi bile doğru değil. Ben Mehmet'lerdeyim.Sadece sana; masamın üzerinde seni bekleyen karneden daha kötü şeylerin olduğunu hatırlatmak >istedim. :):):)

:D :D :D

dreamer

Asistan
harika yaaa sağolasın kardeş çok güldüm:clapping:

zümrüd-ü anka

Profesör
gözlerim faltaşı gibi açılmıştı wallahi :eek:leyo: sınav zamanı bunu herkes kullansın DİKKAT tansiyon ve kalp problemi olan aileler dışında:eek:leyo: :O

İsr@

hizmet erbabı
gerçektende çok komik arkadaşlar ya kime anlatsan kırılıyo:D

sword

flawless Victory
Babanın mektubun sonuna gelmeden kalbinin durması, ve ya silahını kapıp oğlunun peşine düşmesi, ve ya onu evlatlıktan ret etmesi, vs, vs, vs... gibi durumları da göz önüne almalısınız. Bu yöntemi deneyecek olan arkadaşlar:O:O:O:O:O:O:O:O

zübeyde

Doçent
harbiden güzel eyvallah

A.R

Profesör
:pokey:

:lac:

yakup_1

Asistan
Notu Görmemişim Bende Diyorum Bunun Neresi Komik Allah Allah Kendi Halime Daha çok Güldüm Ya Bu Babada O Alt Kisimdaki Notu Okumasaydi

hafsa

SABIR DOSTU
ee beterin beteri var şükretmek lazım..çok güzel di..:O

urban

Paylaşımcı
baba notu okumadan bi çılgınlık yapmaz inşallah gerçi bu güzel taktiği kale almadan karne içinde bi delilik yapabilir ama süper bi mektup:)ellerine sağlık

meda

Paylaşımcı
kalbi olsaydı bu babanın şimdi cenazesi kılınmış olurdu herhalde... ellerine sağlık:D

İsr@

hizmet erbabı
bu mektuptan sonra bence iyi bi sopa yemiştir:D

yüz akı

Profesör
abam ya
valla ben olsam bi güzel sudan gelinceye kadar sopa çekerdim heralde....
ama bundan önce onu yetştiren kendimi hesaba çekerdim....

Tuncay ÖZ

Profesör
zannedersem burada daha öneceden paylaşılmıstı ama yeniden gündeme getirmek yararlı olur.
burada anlatılmakta olan ders verici karneler yüzünden babaların(ailenin tutumunun) sonuclarını gösteriyor..

sevgi ile insallah

hos bi paylaşımdı teskler.