Bosna Erdogani transfer etmek istiyor

kilicarslan

Kıdemli Üye
"150 bakanımızı bir Erdoğan için teklif ediyoruz'
06.06.2013 18:52

Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da "Gezi Parkı"ndaki eylemlere destek için gösteri yapan Türk vatandaşı Boşnakların tepkisiyle karşılaştı.

Aralarında Sırp, Hırvat ve Boşnaklar'ın da bulunduğu küçük bir grubun Saraybosna'da Taksim Gezi Parkı'ndaki olaylara destek vermesi ilginç tartışmalara yol açtı.
Saraybosna Çocukları Meydanı'nda düzenlenen eylemde, göstericilerin arasında bulunan bir Türk vatandaşı, Türkiye'de yaşanan olayları Bosna Hersek'te yayın yapan Hayat TV'ye değerlendirdiği sırada yanına gelen Boşnak Muhammed Şabanoviç'ten tepki gördü.
Şabanoviç, Türk vatandaşına sertçe, kim olduğunu ve neden Saraybosna'da böyle bir eylem yapmak istediğini sordu. Boşnak halkının, Türkiye'yi, Türk halkını ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiğini ifade eden Şabanoviç, böyle bir eylemi Saraybosna'da gerçekleştirmeye kimsenin hakkı olmadığın söyledi. Şabanoviç, "Böylesi bir eylemin asla ve asla Boşnaklar'la bir ilgisi yoktur. Bu tutum bizi yansıtmıyor" dedi.
Muhammed Şabanoviç'in tepkisi üzerine Türk vatandaşı, eylem yapan Türk halkını desteklemek amacıyla toplandıklarını belirterek, "Saraybosna'da yaşıyorum, ancak Türk halkına buradan da destek vermek istiyoruz. Bu beyefendi, kızarak bana tepki gösterdi. Çünkü Türkiye'deki her kesimin iyi şartlarda yaşadığını düşünüyor" diye konuştu.

devami..

http://www2.milatgazetesi.com/haber-milat/43659#.UbC-d_kvUpd

Mahpeyker

Kıdemli Üye
tarihi bir aciklama olmus "150 bakanimizi bir erdogana degisirim" ... bizimkiler dis güclerin galeyanina gelsin bakalim. bu güne Kadar ne vermisler ki simdi ne versinler !?

Mesihçi

Ordinaryus
Lütfen alsınlar. 150 bakan falan da istemiyoruz. Alsınlar bütün sülalesiyle birlikte başlarına taç yapsınlar.

kilicarslan

Kıdemli Üye
Lütfen alsınlar. 150 bakan falan da istemiyoruz. Alsınlar bütün sülalesiyle birlikte başlarına taç yapsınlar.

hayrdir, bir sorun mu var? Erdogan sizin haklarinizi bile iade ederken bu antipati niye anlamis degilim?

Mahpeyker

Kıdemli Üye
bu mesihci rumuzunu kullanan kisi ajan. bunu ihbar etmek lazim . ilk zamanlari kendisini dünyadan elini ayagini cekmis inzivada yasayan hiristiyan- kendi deyimiyle "gercek" hiristiyan biri olarak tanitti. lakin siyasete olan ilgisi ,en güncel konulara yorumlari ve islamiyet hakkinda ki yanlis ama kafa karistirici cok bilgisi, onun gercek kimligini ortaya koyuyor . yönetimide bu arada kiniyorum. bu adami hala aramizda barindirdiklari icin !!!

AynAlı

Kıdemli Üye
bencede gitsin bosnaya.

ŞehbaL

Kıdemli Üye
Beğenmeyene gümrük kapıları açık.. Gidebilirler. Yok gitmeyiz, Erdoğan'ı da istemeyiz diyorsanız sandık denen birşey var..

Mesihçi bu arada sen ve sülalen cidden gidebilirsiniz ;) Erdoğan gitmek isterse arkasından onu durduracak bir topluluk var, siz giderseniz size seve seve "güle güle" diyecek büyük bir topluluk var ;)

AynAlı

Kıdemli Üye
bence bu ülkeden gitmek en iyisi zaten.

Mesihçi

Ordinaryus
Beğenmeyene gümrük kapıları açık.. Gidebilirler. Yok gitmeyiz, Erdoğan'ı da istemeyiz diyorsanız sandık denen birşey var..

Mesihçi bu arada sen ve sülalen cidden gidebilirsiniz ;) Erdoğan gitmek isterse arkasından onu durduracak bir topluluk var, siz giderseniz size seve seve "güle güle" diyecek büyük bir topluluk var ;)

Apoyuda durduracak bir topluluk var ama bu aponun şeref düzeyinin sıfırın bir hayli altında olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Etine aşerdiğiniz Atatürk kadar hiç bir Türk lideri dünyada saygı görmedi ama bunun onu iyi yaptığını da düşünmüyorsunuz. Tayyip Erdoğan Hristiyanlara haklarını verdi ama ülke için Türklük için hayırlı değildir. Tayyip Erdoğan vatan hainidir. İşinize gelince Mesihçi samimi Hristiyan, işinize gelmeyince pis ajan. Hadi be oradan. gözümün önünde vatanıma, milletime ihanet edilirken susarsam o zaman ajanım esas. Siz yalakalığa tam gaz devam edin. Bolu beyinin yanında olmak güvenlidir ama ileride sadece köroğluna türküler yakılacak. Benim bu ülkeden cenazem çıkar. Sonunda da öyle olacak zaten. Siz alışıksınız buna.

ŞehbaL

Kıdemli Üye
Apoyuda durduracak bir topluluk var ama bu aponun şeref düzeyinin sıfırın bir hayli altında olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Etine aşerdiğiniz Atatürk kadar hiç bir Türk lideri dünyada saygı görmedi ama bunun onu iyi yaptığını da düşünmüyorsunuz. Tayyip Erdoğan Hristiyanlara haklarını verdi ama ülke için Türklük için hayırlı değildir. Tayyip Erdoğan vatan hainidir. İşinize gelince Mesihçi samimi Hristiyan, işinize gelmeyince pis ajan. Hadi be oradan. gözümün önünde vatanıma, milletime ihanet edilirken susarsam o zaman ajanım esas. Siz yalakalığa tam gaz devam edin. Bolu beyinin yanında olmak güvenlidir ama ileride sadece köroğluna türküler yakılacak. Benim bu ülkeden cenazem çıkar. Sonunda da öyle olacak zaten. Siz alışıksınız buna.

Hooop ağır ol bakalım :) Sizin için hiçbir zaman "samimi" kelimesini kullanmadım, "ajan" kelimesini kullanmadığım gibi. Eğer Türkiye'ye bir zarar varsa şöyle aynaya dönüp bir bakın bakalım. Apo'yu durduran kalabalıkla, tayyib'i durduracak kalabalık aynı değil. Burayı iyi analiz etmeniz gerek.

Bu arada size kimse öğretmedi mi? birine ellin körü derseniz teppin yolu demesini bekleyeceksiniz. Erdoğan'a güle güle derken size güle güle diyen topluluğa bu kadar kızmayın :)

Gözünün önünde vatanına ihanet ediliyor demek :) Güldürdünüz, teşekkür ederim ;)

Mesihçi

Ordinaryus

Hooop ağır ol bakalım :) Sizin için hiçbir zaman "samimi" kelimesini kullanmadım, "ajan" kelimesini kullanmadığım gibi. Eğer Türkiye'ye bir zarar varsa şöyle aynaya dönüp bir bakın bakalım. Apo'yu durduran kalabalıkla, tayyib'i durduracak kalabalık aynı değil. Burayı iyi analiz etmeniz gerek.

Bu arada size kimse öğretmedi mi? birine ellin körü derseniz teppin yolu demesini bekleyeceksiniz. Erdoğan'a güle güle derken size güle güle diyen topluluğa bu kadar kızmayın :)

Gözünün önünde vatanına ihanet ediliyor demek :) Güldürdünüz, teşekkür ederim ;)

Açıkçası bu mesajdan sonra beni bu sitede barındırmazlar. Kesin temelli atarlar diyordum ama herhalde küfür vs. olmadığından hoş gördünüz. Öfkeyle yazdığım doğrudur. Bellidir de zaten. Bana samimi veya ajan diyen vs. diğer mesajı yazan arkadaşı kastettim. Genel konuştum. Tüm site ahalisinden hıncımı sizden çıkarmış gibi oldum. Kusura bakmayın.

Diğer yandan fikirlerim aynıdır. Tayyip Erdoğan ve hükümetine (bu siteye ilk geldiğim zaman burada olanlar belki hatırlar) hep destek verdim. Ak partiyi ve icraatlarını hep savundum. Ta ki "Türk" sözcüğünün hükümeti rahatsız ettiğini fark edinceye kadar. Ne kadar iyi olursa olsun hiç bir halk değerleriyle oynayan bir yönetimle mutlu olamaz. Pkk ve yandaşlarına karşı aşırı hoşgörülüyken, diğer muhalefete düşman askeri muamelesi yapmaları affedilir gibi değildi. Pkklılar özgürce apo afişleri ve bayrak dedikleri o çapulu sallarken, sırf hükümeti protesto ettiler diye şehit ailelerine gaz bombasıyla müdahale edildi. Hiç bir şekilde muhalefeti kabul etmeyen ve burnu havada bir hükümet söz konusu. Üstelik yandaşlarıyla birlikte inanılmaz derecede zenginleştiler. Bu muhafazakar bir partiye yakışmaz. Al gülüm ver gülüm işler yürürse nerede kalır insani ve de İslami değerler? Benim bildiğim İslam'da 5 bin korumayla, özel uçaklarda gezip, saraylarda yaşayan bir lider tablosu yok. En son protestolarda araya giren serseriler yüzünden sade vatandaşa ağzına geleni sayan bir başbakandan bahsediyoruz. İnsanları yatıştıracağı yerde tehdit ederek provoke etmekle meşguldu kendileri artık Abdullah Gül bile dayanamadı bu duruma isyan etti. Daha dün Mersin'de meydandaydım. İnsanlar ellerinde sadece Türk bayraklarıyla hükümeti protesto edip dağıldılar. Ev hanımları, çocuklu aileler, yaşlılar vb. sade vatandaş oradaydı. Polis müdahalesi olmadığı gibi herhangi bir taşkınlık da olmadı. Muhalefet haklı da olsa haksız da olsa tahammül edemeyen, kendini mükemmel zanneden bir adamdan daha tehlikeli ne olabilir ki? İşte bunun gibi pek çok sebepten artık koltuk sevdalısı ve kibirli yani tipik bir diktatör görüntüsü veren ve koltuğu korumak için hiç bir değerle oynamaktan çekinmeyen başbakanı sevmiyorum. Benim gibi gören ve düşünen bir çok insan var. Çevrenizden başınızı dışarı uzatın ve biraz da görün bu insanlar niye bu kadar öfkeli? Ak partiye oy veren yüzde 50 mi vatan haini yoksa oy vermeyen yüzde 50 mi vatan haini? Tabii ki ikisi de değil. O halde bu birbirini dinlemezlik niye? Bu bin yıllıkmış gibi köklü nefret niye?

Esenlikler...