Boşluk yerine Alt satıra geçmek?

kodoo

Asistan
Selamun aleyküm.
Mücir Duası'nı çok güzel sesli okunmuş bir videoya altyazı olarak ekleyeceğim.
Duanın metni var ama her İsm-i Azam duasından sonra alt satıra geçilmiş olsa idi benim için daha kolay olurdu.
Word'de denedim ama yapamadım. Bir kısayolu yok mu bunun? Excel'de filan?

Mesela şu ilk paragraf:

Münezzehsin ey Allah, yücesin ey Rahman, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey Rahim, yücesin ey Kerim bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey Sultan, yücesin ey Malik, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey Kuddüs, yücesin ey esenlik veren, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey korkanlara güven veren, yücesin ey alemdekileri kontrol eden, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey izzet ve iktidar sahibi, yücesin ey kahredici, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey kibriya sahibi, yücesin ey ulu, bizi cehennemin ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey yaratan, yücesin ey var eden, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey şekillendiren, yücesin ey takdir eden, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey hidayet eden, yücesin ey baki olan, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan. Münezzehsin ey bağışta bulunan, yücesin ey tövbeyi kabul eden, bizi cehennem ateşinden koru, ey koruyan.

Ben istiyorum ki her " ey koruyan. " dedikten sonra alt satıra geçmiş olsun.

Teşekkürler

kodoo

Asistan
Tamam biraz uzun sürdü ama el ile tek tek yaptım. Teşekkürler.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Normalde ALT+ENTER tuşuna beraber bastığınızda bir alt satıra geçer.

Ama bu tuş kombinasyonu işlevi programa göre farklılık gösterebilir.

Selam ve dua ile.