BoŞanmak İsteyen Çİft

mustafa63

Üye
karı koca şidetlı gecımsızlıkten zamanın kadısına baş vururlar biz gecınemıyoruz bızı boşa dıye
kadı bır şart koşar : bahçeye bır fıdan ekeceksınız o fıdan bır aya kadar solup kurursa sızı boşarım yok eyer canlanıp buyurse sızı boşayamam demiş ve bır ay sure vermiş
gecenın ıssız bır vaktı ıkısı bır bırınden gızlı ellerınde bır kova su cıcegı sullamaya gelırken çiçegin başında karsılasırlar. o an anlarlar kı aslında bır bırlerını anlayamadıklarından yada gurur yaptıklarından tartısıyorlarmıs...
evet coğu zaman bır bırımızı doğru anlayamammamız yaa olaylara frklı bır gozle bakmamaız yada gurur yapmamaız dan dolayı e degerlı varlıgımız olan ailemızle cıkmazlar sokagına gırebılırız. bu durumda bır bırımızı yıne bız en ıyı anlayabılırız. oturup bır vıcdan muhasebesı yapparsak coğu seyın degısebılecegını gorecegız...

MUSAB21

Paylaşımcı
Web sitesi
www.huzuriklimi.com
mükemmel bir hihaye.. baya beğendim... ders çıkaltılması gereken bi konu tekrar teşekkür...

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
işte bu yüzden sırtımı dönmüyorum tutunuyorum çoğu zaman dört elle sevdama..
yıkık dökük olmasın hep bu çiçekler gibi canlı kalsın diye...
anladığım şu ki; aşkın başladığı yer ve zaman, gururun bitme anı...bende gururdan eser yok: ))
bizde sevmek bikez olur...

ilkay

Asistan
evlilikte gurur olmamalı ...evlilik fedakarlık ve emek ister.............