Biz Niye Devrim Yaptık? (BELGESEL) | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Biz Niye Devrim Yaptık? (BELGESEL)

Verda

Gales
İhvan Üyesi
Katılım
9 Nis 2010
Mesajlar
10,917
Puanları
113
Suriyeli aktivist Hadi Abdallah'ın sunduğu ve Suriye Devrimi'ni başından bugüne anlatacak olan “Devrimin Ruhu” adlı belgesel 15 dakikalık bölümler şeklinde yayınlanmaya başladı.

HAKSÖZ-HABER


Suriye’de devrim sürecinin başladığından bugüne sosyal medyayı kullanarak sıcak çatışma bölgeleri ve katliama maruz kalan yerler dahil Suriye’nin birçok şehrinden haberler geçen Hadi Abdallah, şimdi bir belgesel ile karşımızda.

Suriye’den özel görüntüler eşliğinde hazırlanan belgesel, devrim öncesi Esed ailesinin iktidarından devrimin başlama nedenine, barışçıl gösterilerden silahlı direnişe geçiş evresine ve bugüne dair anlatımlar içeriyor.

Başından beri Suriye’de yaşanan sürece birinci elden tanıklık eden aktivist Hadi Abdallah’ın hazırlayıp sunduğu belgeseli, Zeynep Konuk kardeşimizin tercümesiyle Türkçe altyazıyla izleyebilirsiniz. Her hafta bir bölümü yayınlanacak belgeselin tüm bölümlerini inşallah sitemizden yayınlayacağız.

DEVRİM RUHU -1. BÖLÜM-
http://www.youtube.com/watch?v=70x6UK9OaaU#t=564


http://www.haksozhaber.net/biz-niye-devrim-yaptik-belgesel-56414h.htm


 

İlim Talebesi

Yasaklı
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2014
Mesajlar
1,630
Puanları
0
Suriye , bizim kanayan yaralarımızdan bir tanesi
 

İlim Talebesi

Yasaklı
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2014
Mesajlar
1,630
Puanları
0
Suriyeli bir kadının dediği gibi Esed katliam üstüne katliam yapıyor, öyleki Babasını solladı....Çocukları bırakın ağaçları toprağı dahi yok etmeye çalışıyor.

Allahın laneti zalimlerin üzerine olsun.
 
Üst