Biz Kimiz?

Büşra

'ana hura!!
İhvan Üyesi
Korkuyorum bacım bana ait hiç bir mahirelik yok
Ufacık bir enelikten Rabbe sığınırım Allah a emanet olasın

dua ile..

Bahar

defne giray
İhvan Üyesi
Web sitesi
simeranyaminoykusu.wordpress.com
bende kendimi tanıtayım.

adım bahar. 1987 de doğdum.. babam işe giderken. huysuzum, kendi başıma buyruğum ve sanırım sakin gibi görünsemde cadolozum (benim tariflerim değil, başkalarının söylediklerini yazıyorum)

4 sene üniversite okudum, denizlide.. fen öğretmenliği...üniversitenin 3. senesinde ihvanla tanıştım.
üniversitemin ilk 2 senesi çok sakin geçmişken son 2 senede tam anlamıyla çığırımdan çıktım. oda ihvanla tanıştığım zamana denk geliyor.
son yılımda bir osmanlı tokadı yedim, oturdum yerime.

sonra üni bittikten sonra kpss.. durulduğum zaman.. dünyayla bağlantımın kesildiği zaman. sınavın son 4 ayı markete dahi olsa evden çıkmış olduğumu hatılamıyorum.. çıkmışta olabilirim.. çıkmamışta olabilirim. ama hatılamıyorum..

sınav günü tırlattım.. cidden ama.

kazandım sınavı, öğretmen oldum..

sonra köye yerleştim, seminerlerde bir adam beni ve arkadaşlarımı eve bırakma bahanesiyle yola çıktığımızda arkadaşlarımı atlatıp beni 11 ay sonra nikah masasına oturttu..

hala anlamış değilim. nasıl bu kadar hızlı evlendim ??? evleneli 6 ay oldu ve ben 25 yaşındayım..

şimdi de e kitaplara sarmış durumdayım..

saçmalamışta olabilirm ama umrumda değil :O

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
sonra köye yerleştim, seminerlerde bir adam beni ve arkadaşlarımı eve bırakma bahanesiyle yola çıktığımızda arkadaşlarımı atlatıp beni 11 ay sonra nikah masasına oturttu..

hala anlamış değilim. nasıl bu kadar hızlı evlendim ???:O
Bu seminerlerde ne varsa kız kardeşimide kısa zamanda nikah masanına oturttular :)

özzey

♥özlemzeynep♥
İhvan Üyesi
bende kendimi tanıtayım.

adım bahar. 1987 de doğdum.. babam işe giderken. huysuzum, kendi başıma buyruğum ve sanırım sakin gibi görünsemde cadolozum (benim tariflerim değil, başkalarının söylediklerini yazıyorum)

4 sene üniversite okudum, denizlide.. fen öğretmenliği...üniversitenin 3. senesinde ihvanla tanıştım.
üniversitemin ilk 2 senesi çok sakin geçmişken son 2 senede tam anlamıyla çığırımdan çıktım. oda ihvanla tanıştığım zamana denk geliyor.

sonra üni bittikten sonra kpss.. durulduğum zaman.. dünyayla bağlantımın kesildiği zaman. sınavın son 4 ayı markete dahi olsa evden çıkmış olduğumu hatılamıyorum.. çıkmışta olabilirim.. çıkmamışta olabilirim. ama hatılamıyorum..

hala anlamış değilim. nasıl bu kadar hızlı evlendim ??? evleneli 6 ay oldu ve ben 25 yaşındayım..

Siz öyle her sizi eve bırakacak adamın arabasına biniyo musunuz ? :p

HaZiRuN

Revizyonda
İhvan Üyesi
bugün saçmadan seçme çok kelam edesim var:D:halay::yahoo:

insanın kendinden bahsetmesi zordur derler ama du bakim özetlersek:p
Tohatlıyım,90'lılar kuşağındayım,1.70 boy,50 kg mım:O
2009 yılında gop ünv de1 yıl antrenörlük eğitimi aldım ve daha sonra Erzurum'da tatil yaparken Ağrı'ya gidelim, gitmişken sınava girelim,kazanmışken de okuyalım oldu:D doğuyu fazlaca merakım okulumu terkettim desem fazla absürt gelecek ama biraz öyle.şu an ibrahim çeçen ünv beden eğitimi ve spor öğr.3. sınıf öğrencisiyim.bir orta karadenizli olarak asla buraları tavsiye etmiyorum..sakın!

ruh halim veya mizacıma gelirsekde:p
fazlaca hayalperest ve maceraperesttım.gezmeyi,yeni yerler ve insanlar keşfetmeyi oldum olası çok sevmişidir.durağan şeylerden nefret ederim,her zaman bir hareket görmek isterim:O bisiklet,motorsiklet,paten,ata binmek,yüzmek gbi bir çok kasın çalıştığı aktiviteler :dancing:acayip haz verir

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
bende kendimi tanıtayım.

Şimdi birde çocuğun var. Ne bekarlar geldi evlendi çoluk çocuğa karıştı burda.

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
@Büşra, @ummuhan abla ve @nefahtü burayı görebiliyor mu?

Not: nefahtü görebiliyormuş yeni farkettim.

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Görüyor olmaları lazım, ikisini de ben almıştım. :)

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
@ummuhan abla, tanıdığımdan beri merak ettiğim, özgüvenine hayran olduğum ablamızı tanımak isterim.

Tabi bir mahsuru yoksa.

Büşra

'ana hura!!
İhvan Üyesi
Bencağız da @nefahtüyü tanımak isterim
abla demeli miyim ? Dememeli miyim ? =)
Derune bir hâli var şahsına münhasır ...
İhvanda güzel kalemler var gerçi ...
Benzerlikler nadir hatta öyle değil mi hanımlar ?

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
@nefahtü önden buyur :gul
@ummuhan abladan pek ümidim yok lakin yinede teklif edelim dedik :)

nefahtü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
@nefahtü önden buyur :gul
@ummuhan abladan pek ümidim yok lakin yinede teklif edelim dedik :)
selam hepinize
fazla özele girmeden tabi ki bahsedeyim sizlerimi kırıcam.

Forum tecrübem hiç yok zaten anlaşılıyordur :) bir ara oda çok kısa islamforumda bulunmuştum. 2013 de üye olmuşum buraya ilk zamanlar o kadar üzülüyordum kaba konuşanlara hatta 6 ay uzak kaldım bir iki kişi yüzünden sonra gene geldim. Gittikçe tecrübeleniyor insan sanal hayat farklı .Görselden çok işitselim ve koku ve hisleri, sezgileri daha güçlü biriyim.

Yaklaşık 2009 dan bu yana dersliyiz ve tasavvuf yolundayız , cemaat vs değil arif bir kişi ile eğitim almaktayız.

Siyasetten uzak dururum ancak görüşüm Tayyip Erdoğan yanında.O da dinimizi rahat yaşattığı için hem de çok hizmet ettiği için yoksa kuldur hataları vardır Allah ile onu arasında biz hüküm veremeyiz.
Tartışma kavga bunlar çok uzak gelmekte hele ki konu siyasetse ancak onu birileri yapacak. Herbirimiz bir görevdeyiz yeterki algılayalım.

Sade bir hayatım var az eşyam var zaten hiç biri bizim değil ancak yaşamda da en aza indirme taraftarıyım tabi yapıma da uygun herkes aynısını yapacak diye birşey yok. Doğal beslenirim ancak kokoreçte yerim:)

Hakiki dostlarım var ancak çok az arkadaşım var.Gezmeyi sadece doğaya ve belli bir amaç için yapmaktayım o da muhabbet sohbet olmalı. İnşe'allah tabi..

Büşra , abla desem mi demiş nasıl isterse yaşça büyük olmalıyım.
Ancak 25 yaşından 70 yaşına kadar dersime gelen ve sohbet ettiğim kimseler var kimse birbirine abla demez çünkü akıl baştadır onu da sadece Allah bilir.. Aile ortamında belki mecbur gerekiyor .

Daha fazla birşey anlatmamamı uygun görürsünüz umarım.

Selam ile :gul

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Hoşgeldin aramıza diyelim lakin uzun bir süredir buralardaymışsın.

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Ben cicek ben afyonkarahisarliyim emirdagliyim..bende iki bocek bir cicek annesiyim..17 yillk evliyim iki oglusum 16 ve 14 yaslarinda cicegimde 5 yasinda..35 yasindayim..Yurd disindayim belcika..suan milli gorus camiinde egitim veriyorum kuran okutuyorum..calisiyordum ara vermistim yine caliscam inseallah :) baska sorulariniz varsa :eek:leyo:
Ben memnun oldum tanistigima saygilarimla ...
Nerelerdesin bacım? Özledik ve özlediğimiz o kadar çok kişi var ki? :(

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
öyle diyorsanız öyle olsun ablacım :gul

Büşra

'ana hura!!
İhvan Üyesi
Kişi kendin bilmek kadar irfan olmazmış Cenancım ben kendimi bilemedim ki size bildireyim :)
Bazen müphem bazen kapalı işte =)
Bilmek olmak değildir dimi ablacım
espiritüel bir yanın var senin de ..
sanki bir yerlerde hep karşılaşmaya hazır bir yüz gibi kelamların ..
bencağızda ki silüetin yani ...

misafirim vardı bugün yorulmuşum birazcık elhamdulillah ..
Yarında iş günü ...

ummuhan

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Bazen müphem bazen kapalı işte =)
Bilmek olmak değildir dimi ablacım
espiritüel bir yanın var senin de ..
sanki bir yerlerde hep karşılaşmaya hazır bir yüz gibi kelamların ..
bencağızda ki silüetin yani ...

misafirim vardı bugün yorulmuşum birazcık elhamdulillah ..
Yarında iş günü ...
Tam da bu işte kişi kendini ne kadar anlatırsa anlatsın karşısındakinin anladığı kadar değil midir zaten :)

Büşra

'ana hura!!
İhvan Üyesi
Tam da bu işte kişi kendini ne kadar anlatırsa anlatsın karşısındakinin anladığı kadar değil midir zaten :)
anlatımda kelimelerin önemi var
ben tatlı sert buluyorum seni =)
birde tuhaf bir tanınmışlık hissi var