Biz Kimiz?

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Birbirimizi tanıma, dostluğu, kardeşliği pekiştirme adına birbirimizi izin verildiği kadar tanımya ne dersiniz? :gul

Müsadeniz ile açılışı ben yapayım inşallah.

Diyarbakırlıyım lakin Türkiye'nin her yerinde bulunmam nedeniyle memleket sorulduğunda Türkiyeliyim diye cevap veriyorum soranlara.

Allah hayırlı uzun ömürler versin 16, 14, 12 yaşlarında 2 çiçek bir yakışıklı böcek annesyim.

8 yıllık bir Kanada geçmişim var. Buraya üyeliğim, siteyi tanımam oralardan.

Eğitim fakültesi sınıf öğr. mezunuyum. 1 yıl çalıştıktan sonra evlenip çocuklarımın annesi oldum.

Bizden bu kadar.

Sıradaki :) :gul

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
İhvan Üyesi
tanıştığımıza memnun oldum cenancım. Bende 21 -18-17 yaşında bir çiçek 2 böcek annesiyim.
ev hanımı görüntüsü arkasında eşimle beraber çalışıyorum. Şuanda mesela dükkandayım daha.Lise mezunuyum. İhvanı kardeşim sayesinde tanıdım. Manisalıyım.Nüfus kağıdım yaşı 42 gösteriyor ama bi yanlışlık var kesin:eek:leyo: Eşimin işi nedeniyle malatya ve konyada bulundum. Şimdi izmir karşıyakadayım. Saygılarımla efendim......:)

türkü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
2 kız annesiyim..birisi 3 yaşında ve digeri 6 aylık..:) dogma büyüme ankara'lıyım ama anne-babadan da konyalıyım. senede bir defa olsun gider-geliriz yaşlılarımız sag çok şükür.. :) çocuklugum ve en güzel anılarım köyde geçtiginden mi nedir konya'yı başka severim köyümü severim yada..şehir hayatı zorluktu..neyse işte evlendim malatya'dayım şu an. 5. seneye dogru gidiyoruz. ailemden uzak olmak ve birazda kültür farkı dışında pek bir sıkıntım yok çok şükür. evde oyuncak yapıyorum kızlarıma..okul öncesi egitici kartlar felan yaptım, yap-boz. şimdi cami çadır yapmaya çalışıyorum bir dikiş makinesi bile aldım bunun için :p eşimle kpss ye de hazırlanıyoruz daha dogrusu o girecek ama ben destek olmak için ona soru hazırlıyorum. motive olsun diye birazda..malum sıkıcı bir yaştan sonra ders-kitap işleri :) bu kadar. 31 yaşındayım bir de :p

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
İhvan Üyesi
türkü bende malatyaya gelin gitmiştim bundan 22 sene önce. İlk göz ağrımdır çok severim malatyayı.

türkü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
gösterişe ve mala-mülke çok deger veriyorlar hatun..ama insaniyet bakımından harikalar..kimin bahçesinde ne varsa sokagın başından sonuna herkes tadına varıyor. dogunun kanı sıcak hakikaten :)

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
İhvan Üyesi
evet mal düşkünlüğü var biraz. Ama gerçekten sıcak kanlı insanlar. Ben yeni gelin olduğum zaman apartmanda bir saliha teyzem vardı sağolsun hiç beni yalnız bırakmadı. Kendi kızı gibi ilgilendi benimle.

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
İhvan Üyesi
Türkücüm konyada da 5 yıl kaldım konyayı da severim. Asil memleket.

türkü

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
:) hemşehrim sayılırsın hatun..kimsenin birbirinden haberi yok bu başlık ve içerik iyi oldu sahiden. @Cenan sagolsun :)

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
İhvan Üyesi
evet gerçekten öyle oldu. cenan sağolasın bacım sayende yakında akrabalar bile çıkabilir:eek:leyo:

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Allah sizlerden de razı olsun :ppty
Konya benim'de 2. memleketim sayılır. 3 çocuk orda doğdu.

Çocuklara memleketleri sorulduğunda Konyalıyız diyorlar. Kızkardeşimizi de oraya gelin verdik :)

Gez dünyayı, gör Konya'yı demişler...

Bu arda Allah evlatlarınızı bağışlasın, muttakilerden eylesin inşallah.

cicek demeti

Sükut
İhvan Üyesi
Ben cicek ben afyonkarahisarliyim emirdagliyim..bende iki bocek bir cicek annesiyim..17 yillk evliyim iki oglusum 16 ve 14 yaslarinda cicegimde 5 yasinda..35 yasindayim..Yurd disindayim belcika..suan milli gorus camiinde egitim veriyorum kuran okutuyorum..calisiyordum ara vermistim yine caliscam inseallah :) baska sorulariniz varsa :eek:leyo:
Ben memnun oldum tanistigima saygilarimla ...

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Seni tanımakta güzeldi.
Allah evlatlarına hayırlı uzun ömürler versin. :gul

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Hepinizi tanıdığıma çok sevindim. Herkes de ablammış bu arada... :)

Ben Meryem, ismimi sağolsun Erdem forum genelinde de çok kullandığından burada da yazmayı uygun görüyorum. :) Tokat'lıyım. 24 yaşındayım, 1986 yılının 10 Kasım'ında doğup kayıtlara 20 Kasım'ında doğumlu olarak geçirilmişim. :p 2 kız ablasıyım ve evimizin reisiyim. :) İstanbul Kağıthane'de yaşıyorum. Sözlüyüm, nasipse evlenince ya Somali'de ya Dubai'de yaşayacağım... :D

Aklıma şimdilik bunlar geldi. :)

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Neden Somali veya Dubai? :confused1:

Bir mahsuru yoksa tabi :)

cicek demeti

Sükut
İhvan Üyesi
Tanidigima sevindim hazinem masallah Rabbim hayirlar nasip etsin inseallah..

edepyolu

Fe Eyne Tezhebun
İhvan Üyesi
öncelikle hepinizi tanıdığıma memnun oldum.güzel bir düşünce olmuş cenan abla :)
teşekkürlerimi arz ederim.
memleketim gaziantep ve antep'tede ikamet etmekteyim.Evlilik hayatına baya erken atıldım 25 yaşında ve
üç bıdık annesiyim :)Okul hayatım çok kısa oldu tabi kendi isteğimle ama şuan büyük pişmanlık içerisindeyim
rabbim nasip ederse dışardan devam etmek isitiyorum inşaAllah.
saygılarımla tuğba...

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Rica ederim canım.

Biz de seni tanıdığımıza çok memnun olduk :gul

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Neden Somali veya Dubai? :confused1:

Bir mahsuru yoksa tabi :)
Dış İşleri Bakanlığı'nda işler böyle oluyormuş abla, adaletli dağıtımdan dolayı nasibin ya Somali'ye ya da Dubai'ye artık... :)