Biz erkekler...

uykusuz

Kıdemli Üye
Siz erkekler gönül almasını da biliyorsunuz @AynAlı:)

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Siz erkekler alışverişten nefret ediyorsunuz..:pokey:

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Siz erkekleri ateş çıkana duvara yüzlerini sürtüp canımızı sıkmalarına engel olmamız lazım biz bayanların :eek:leyo:

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Screen-shot-2012-10-20-at-4.41.39-PM.png

BU TİP KADINLAR BENİM DE HOŞUMA GİDİYOR.BUNLARDA MANGAL GİBİ YÜREK VARDIR.RAHMETLİ ANNEM, ERKEK FATMALARDANDI.EYÜP'DE OTURURKEN MAHALLEMİZİN BEKÇİSİNİ DÖVMÜŞTÜ.MAHALLENİN KADINLARI ONDAN KORKARLARDI..

Bizde naz, niyaz yapmayana, tatlı sert ve argo konuşan cesaretli kadınlara "Erkek Fatma" deriz.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'

BU TİP KADINLAR BENİM DE HOŞUMA GİDİYOR.BUNLARDA MANGAL GİBİ YÜREK VARDIR.RAHMETLİ ANNEM, ERKEK FATMALARDANDI.EYÜP'DE OTURURKEN MAHALLEMİZİN BEKÇİSİNİ DÖVMÜŞTÜ.MAHALLENİN KADINLARI ONDAN KORKARLARDI..

Bizde naz, niyaz yapmayana, tatlı sert ve argo konuşan cesaretli kadınlara "Erkek Fatma" deriz.
Erkek Fatma anoo :(gene erkeklere benzetme var burda:blink: yahu mangal gibi yürek bayanlarda da var bunca yüreksiz insanlara inat :)yüreksiz olacağıma ölüme yürürüm daha iyi :)siz erkekler biz bayanları bi yere koyamıyorsunuz siz koymayın bi yerlere Allah kulum demiş bi yere koymuş çok şükür..:)

deren

semure

efendiliğin bittiği yerde hanımefendilik gösterilmez.hele hele bir bayana ADAMA bak diye hitap edene hiç

Yahayy

Kıdemli Üye
Gerçi mizah ağırlıklı bir konu ama yine de tespit açısından yazmak istedim, buradaki tanımların ekseriyeti bana uymuyor sanırım,

- uykudan nefret ederim, uyutmak için neredeyse ilaç vercekler artık resmen sızarak uyuyorum, berbat bir huy, insanın sağlığı acısından çok riskli.

- sporu çok severim ama kendim yapmayı, en sevdiğim spor yüzmek, en sık yaptıpım da, maç dahil izlemekten feci sıkılırım, ancak üst düzey olursa kesinlikle taraf tutmadan işin tekniğini izlerim.

-kahramanlık yapmayı, göstermeye çalışmak hiç tarzım değil, arka plandan izlemeyi ve halletmeyi daha çok severim.

-Uzun metrajlı gezmek ve mekan değiliklikleri ruhumdan parça olsa saplantı derecesinde evcimenim, neredeyse kazıyarak çıkarırlar. 1 ay evden çıkasam gık demem :) Tabi ki internetim ve Visual Studio kurulu laptopum yanımda olacak, yazılım ütetmeyi önce hobi olarak yaparken şimdi hem profesyonel hem de tutku ile yapıyorum.

-Dağınık yapılardan, doğrulanamayan sürekli gelişigüzel değişiklik gösteren yapılardan nefret ederim. Bu çalışma masam için de aynı, ofisde ortak kulladığımız klase sisteminde de, şarj aletim için de, çorabımın yeri için de Önem verme gibi bir problemim oduğundan çok hata, dalgınlık yapıyorum ama Dağınıklığa hiç tahammülüm yok.

Aslinda çok sevecen, insan kanlısı biri olmama rağmen, kaşımdan mıdır, gözümden midir, istianasız insanların özellikle karşı cins, sert mizaçlı asabi biri olarak notlamaları, sonra biz nereden bilelim böyle olduğunu demeleri hiç hosuma gitmiyor, örneğin stajyerler odaya girerken yutkunmalar arasında bayılıp gidecekler sanıyorum :)

Genel olarak boyle, aslında içten içe bir geleneksel erkek düşmanı sayılırım, iç güdüleri ile yaşadığını her hareketi ile belli eden, " bizde böyle aabi", "her türrlüü" cü abilere içten içe husumet besliyorum, yeşil soft erkek feminist olarak hissediyrum neredeyse kendimi, çok saçma ama...

-

-

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

nefahtü

Kıdemli Üye
:psiz erkekler her zaman hanımları baş tacı yaparsınız.Tabi kafası olanlar..

ummuhan

Kıdemli Üye
Bu kadar sayfa yazılmış amma bu erkekler neymiş hala anlaşılamamış :eek:leyo:

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Bunda çok kafa yoracak bir durum yok...

Erkek kaba saba, kadın ince ve narin...

Allah öyle yaratmış ne yapalım...

6946c64679a8d5524c311d80fcd59588_PY6kxjDWCcHnpm6yoe.gif

adams77

Kanalizasyoncu
Sorunuza hııı çok güzel demek geldi içimden:(

Tabiatımızı böyle ama kabuğun sert ve kaba olması sardığı ince ve narin yapının korunması için gerekli bir durum bu değil ki kabuk hisleri ve düşünceleri ile sert kaba saba bir şey olacak olacak :)

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Tabiatımızı böyle ama kabuğun sert ve kaba olması sardığı ince ve narin yapının korunması için gerekli bir durum bu değil ki kabuk hisleri ve düşünceleri ile sert kaba saba bir şey olacak olacak :)
adam civci/yi öldürdü:crying:bu adamın içide kabukları da sert:pokey:allah zalimleri sevmez:)

adams77

Kanalizasyoncu
adam civci/yi öldürdü:crying:bu adamın içide kabukları da sert:pokey:allah zalimleri sevmez:)

Allah zalimleri sevmez haklısınız Allah zalimlere fırsatta vermez :) bin kere kırılmaktan sa bir kere kırılıp içininde dışı gibi sert ve kaba olduğu fark ettiyseniz şükredin hamd edin...

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Allah zalimleri sevmez haklısınız Allah zalimlere fırsatta vermez :) bin kere kırılmaktan sa bir kere kırılıp içininde dışı gibi sert ve kaba olduğu fark ettiyseniz şükredin hamd edin...
Adam caanım hayvana ne yaptı:swoon: fark edilmeyecek gibimiydi sizce:)