Biri bu adamı sustursun! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Biri bu adamı sustursun!

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
CHP'li Başkan'dan Peygamber (s.a.v) ve türbanlılara hakaret
Eskişehir'de Ulusal Kanal'ın konferansında büyük bir skandal yaşandı.

Eskişehir'de Ulusal Kanal'ın konferansında dine ağır hakaretler içeren bildiri dağıtan Hüseyin Çoban'ın CHP Seyitgazi İlçe Başkanı olduğu ortaya çıktı. Çoban, bildirideki yazdıklarının hakaret değil kişisel tepki olduğunu savundu.

Ulusal Kanal tarafından önceki gün Eskişehir'de düzenlenen 'Türban ve Laiklik' isimli konferans öncesinde büyük bir skandal yaşanmıştı. Yakasında CHP rozeti takılı olan Hüseyin Çoban, konferansa katılanlara, içinde Peygamberimiz, İslam ve başörtü takanlar hakkında ağır hakaret ifadeleri içeren iki sayfalık bir bildiri dağıtmıştı. Söz konusu konferansa CHP Eskişehir Milletvekili Murat Sönmez ve CHP İl Başkanı Erman Gölet de katılmıştı.

Türbanın cehaletin tescili ve 'hurafelerle yetiştirilen kişilerin takısı' olduğunun iddia edildiği bildiride Çoban, Peygamber Efendimiz için "Muhammet", din alimleri için "ukala" ifadesini kullanıyor.

Çoban, söz konusu bildiriye insanlara yapılan haksızlıklara, kötülüklere tepki olsun diye kişisel fikirlerini yazdığını söyledi. Yazdıklarının hakaret değil kişisel tepki olduğunu iddia eden Çoban, "Ben kimseye hakaret etmem. Tüm insanları severim. Ben kişisel tepkimi dile getirdim ve insanlarla bu tepkilerimi paylaşmak için bu yazıyı yazdım. Kimseden korkum yok benim. İsterseniz beni savcılığa da şikâyet edin." dedi.

CHP İL BAŞKANI GEREĞİNİ YAPARIZ

CHP Eskişehir İl Başkanı Erman Gölet ise önce Çoban'ı tanımadığını söyledi, ardından da "Bunun için gereken neyse yaparız." dedi. Kimsenin hangi dine veya peygambere olursa olsun hakaret edemeyeceğini vurgulayan Gölet, "Ben o gün salonda idim. Ancak o bildiriyi görmedim. O bildiriyi bana gönderin. Bir bakayım. Eğer o bildiri de dine, peygambere veya Allah'a hakaret varsa. Bunun hemen gereğini yaparız. Hiçbir CHP'li böyle bir şey yapamaz. Yaparsa da hemen gereğini yaparız." açıklamasını yaptı.

CİHAN

agbi

Yasaklı
İhvan Üyesi
Konu başlığını görünce aklıma eski bir DANIŞMA OLAYI geld

Peygamber sav için kötü düşüncelere sahip SAV a kendi yetişdirdikleri kişşi yi DİSKALİFİYE etmek için kim danışmıştı ?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi

Peygamber sav için kötü düşüncelere sahip SAV a kendi yetişdirdikleri kişşi yi DİSKALİFİYE etmek için kim danışmıştı ?
Şu yaptığın iğneleme yemin ediyorum senin yaşınla alakalı değil resmen çocukça!
ALLAH c.c. senin kasıtlı sataşmalarından tüm ümmet-i muhammedi muhafaza eylesin.
İşin gücün münakaşa koklamak.
Bu konuyu nasıl olurda siyasi ihtiraslarına Önder Sav muhabbetine çevirmeye yeltenecek kadar seviyeyi düşürebiliyorsun...
Bu nedir yahu her alakasız konudan sataşıyorsun.
Böyle seviyesizlik olmaz agbi bırak bu fanatik partizanlığı artık.
Alakasız konulardan sürekli Milli Görüşe sataşmayı bırak. Sonra milli görüş aleyhine bir tek cümlemi bulamazsın diye kendini parçalarsın durursun. Oysa neredeyse bütün yazdıklarında milli görüşe sataşıp duruyorsun sonra yaptıklarınıda inkara kalkışıyorsun.
Resulüllah s.a.v bir yerden bir yere giderken işin ehli olmasına rağmen gayri müslim birisini rehber olarak tutturmuştu çünkü rehberlikte onun üstüne yoktu. Demek gayri müslime bile işin ehli olduğunda danışılabiliyormuş ha tamammı Agbi siyer dersi vermeyelim !
Durup dururken alakasız konularda siyasi münakaşa çıkartma uslu uslu dur kavgasız bir gün geçirmeyi denesen zararın olmaz

Muminaga

Yeni
İhvan Üyesi
Eskişehir'de Ulusal Kanal'ın konferansında dine ağır hakaretler içeren bildiri dağıtan Hüseyin Çoban'ın CHP Seyitgazi İlçe Başkanı olduğu ortaya çıktı. Çoban, bildirideki yazdıklarının hakaret değil kişisel tepki olduğunu savundu.

CHP Eskişehir İl Başkanı Erman Gölet ise önce Çoban'ı tanımadığını söyledi, ardından da "Bunun için gereken neyse yaparız." dedi.
chp mi gereğini yapacak?
chp gereğini yaparsa varlık sebebi ortadan kalkar.
chp laiklik (dinsizlik) dininin temsilcisidir.
Başörtülüleri rahibeye benzeten avcılar belediyesi ve chp avcılar yöneticileri hakkında da gereğini yapacağız demişlerdi.
nerdeyse haftada bir veya 2-3 günde bir chp nin kepazelik haberlerini duyuyoruz.

suça ortak olunan örneklerden biri de şevket kazanın, önder sav'ı insan yerine koyup ondan komplo nasıl yapılır dersini aldığı olaydır.
şimdi biz çıkıp chp li şu veya bu böyle adilik yaptı diye konuşuyoruz, lanetliyoruz, tuh diyoruz şu diyoruz bu diyoruz sonrada gidip elini sıkıyoruz.
bunun adı ikiyüzlülüktür.
chp'li başkan Peygamber efendimize ve başörtülülere hakaret etti
chp'li önder sav Peygamber efendimize hakaret etmişti
biri bu adamı sustursun diyorsunuz ama onları ziyarete gidip önder bey ben sizi çok beğenirim siz çok tecrubeli yetenekli siyasetçisiniz, bize SP kongresini toplamak için hangi yola başvurmamız gerektiğini, numan kurtulmuş'u nasıl devireceğimizi de bi zahmet söyleyiver bee
demek ki dinimize hakaret edenlere karşı tepkilerinizde samimi değilsiniz.

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Katranı eritsen de olmaz ki şeker,

Cinsini sevdiğim cinsine çeker!

Bu hem chp için geçerlidir hem de chpli birilerinin peygambere hakaret başlığı altında saadet partililere saldıran tıynetsizler için geçerlidir!

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi

N.E. sözünü tutmayan hain ilan ediliyor.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Kazan Sav`ı Hac`ca davet etti
29-07-2010 / 10:18

Milli Görüş`ün önemli kurmaylarından eski Adalet Bakanı Şevket Kazan`ın olağanüstü kongre şartlarını görüşüp akıl aldığı CHP Genel Sekreteri Önder Sav`la görüşmesindeki bir diğer nedenin de Hac ziyareti daveti olduğu öne sürüldü.

Vakit Gazetesi Ankara Temsilcisi ve yazarı Serdar Arseven, Şevket Kazan`ın geçtiğimiz yıl Hacca gitmek isteyen bir partilinin yardım talebini Hazreti Muhammed`i ve Hac iabdetini aşağılayan ifadelerle geri çevirmesiyle büyük tepki çeken Önder Sav`ın, öbür tarafa; “Hazret-i Peygamber’e ve hac ibadetine” hakaretler eden bir “din karşıtı” imajıyla gitmesine gönlü razı olmadığını yazdı.

Arseven, "Ben buna inanıyorum!.. Buna inanmayanın kalbinde maraz olduğuna kâniyim!.." dedi.

Serdar Arseven`in yazısındaki ifadeleri şöyle: "Şevket Kazan’ın, kıymetli ve de muhterem dostu Önder Sav’ı sırf bu iş için ziyaret ettiği düşünülmemelidir. Konut taraflarındaki iddiaya göre, Sayın Kazan’ın ziyaret amaçlarından biri de, Sayın Sav’ı “hacca” davet etmektir!.. Bir nevi “tebliğ” faaliyetinde bulunmuştur Sayın Kazan. Dostunun öbür tarafa; “Hazret-i Peygamber’e ve hac ibadetine” hakaretler eden bir “din karşıtı” imajıyla gitmesine gönlü razı olmamıştır... Ben buna inanıyorum!.. Buna inanmayanın kalbinde maraz olduğuna kâniyim!.."

YORUM:
BU YAZIDA KALBİNDE MARAZLIK OLANLARLA OLMAYANLARIN AYIRIMIMI OLUYOR?

Muminaga

Yeni
İhvan Üyesi
Milli Görüş`ün önemli kurmaylarından eski Adalet Bakanı Şevket Kazan`ın olağanüstü kongre şartlarını görüşüp akıl aldığı CHP Genel Sekreteri Önder Sav`la görüşmesindeki ...
hem hac ziyareti daveti
hemde akıl danışma ziyareti
:)
antika bunlar, antika eser

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
ÖNDER SAV KONUSUNDA HASSASİYETLERİYLE ÖN PLANA ÇIKAN FORUMUMUZUN MUHTEREM AKPLİLERİ NEDEN AYNI HASSASİYETİ PEYGAMBERİMİZE HAKARET EDEN İSLAM DÜŞMANI PAPAYI PROGRAMLARINDA OLMAMASINA RAĞMEN HAVAALANLARINDA SEVGİ MUHABBETLE KARŞILAYAN SN.BAŞBAKAN R.TAYYİP ERDOĞAN HAKKINDA GÖSTERMİYORLAR OLDUKÇA MANİDARDIR!

veri

Yasaklı
İhvan Üyesi
ercan paylaştığın habere sen inanıyor musun?
tarafgirlik gözünü bu kadar mı kör eder..
ziyarette hac meselesi geçmiş olabilir..
ama bu ziyarette başka birşey konuşulmadığı anlamına gelmez..
yaptığınız yalandan beter
insaları zan altında bırakıyorsunuz... bu hadislerle sabittir ki yalandan daha kötü bir durumdur.

Muminaga

Yeni
İhvan Üyesi
ÖNDER SAV KONUSUNDA HASSASİYETLERİYLE ÖN PLANA ÇIKAN FORUMUMUZUN MUHTEREM AKPLİLERİ NEDEN AYNI HASSASİYETİ PEYGAMBERİMİZE HAKARET EDEN İSLAM DÜŞMANI PAPAYI PROGRAMLARINDA OLMAMASINA RAĞMEN HAVAALANLARINDA SEVGİ MUHABBETLE KARŞILAYAN SN.BAŞBAKAN R.TAYYİP ERDOĞAN HAKKINDA GÖSTERMİYORLAR OLDUKÇA MANİDARDIR!

papanın Peygamberimize hakaretini duymadım. Eski bizans döneminde eski papa'lardan birinin hakaretini biliyorum ama bu papanın hakaret ettiğini duymadım..
var mı? varsa paylaş ta bilelim..
diğer meseleye gelince, başbakan veya başka biri ekonomi, işsizlik bilmem şu konu, bu konudaki hatalarını belki ama belki görmezlikten gelebilirim.
Ammaaa İslama, Peygamber efendimize hakaret edenlere müsamaha göstermesi meselesine geldiğinde başbakan cumhurbaşkanı ak parti falan takmam hooop orda dur bakalım derim.

saadetlileri eleştirince kafanızdan duman çıkıyor, sinirleniyor asabileşiyorsunuz. antika sınız antika

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Bütün dünya ayaklanmis protesto etmisti demek siz gündemden uzak kalmissin internetten arastirin. Birde haddinizi bilin antika mantika gibi hakaretlerle seviyeyi düsürmeyin. Sen bu kafayla Mahabad daha cok kafani toslarsin!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com
"ailecek chpli" sen de mi önder savla görüşülmesinden rahatsızsın? yoksa milleti birbirine düşürmek için mi yazıyorsun?

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Ulusal Kanal tarafından önceki gün Eskişehir'de düzenlenen 'Türban ve Laiklik' isimli konferans öncesinde büyük bir skandal yaşanmıştı. Yakasında CHP rozeti takılı olan Hüseyin Çoban, konferansa katılanlara, içinde Peygamberimiz, İslam ve başörtü takanlar hakkında ağır hakaret ifadeleri içeren iki sayfalık bir bildiri dağıtmıştı. Söz konusu konferansa CHP Eskişehir Milletvekili Murat Sönmez ve CHP İl Başkanı Erman Gölet de katılmıştı.

Türbanın cehaletin tescili ve 'hurafelerle yetiştirilen kişilerin takısı' olduğunun iddia edildiği bildiride Çoban, Peygamber Efendimiz için "Muhammet", din alimleri için "ukala" ifadesini kullanıyor.

Çoban, söz konusu bildiriye insanlara yapılan haksızlıklara, kötülüklere tepki olsun diye kişisel fikirlerini yazdığını söyledi. Yazdıklarının hakaret değil kişisel tepki olduğunu iddia eden Çoban, "Ben kimseye hakaret etmem. Tüm insanları severim. Ben kişisel tepkimi dile getirdim ve insanlarla bu tepkilerimi paylaşmak için bu yazıyı yazdım. Kimseden korkum yok benim. İsterseniz beni savcılığa da şikâyet edin." dedi.

CHP Eskişehir İl Başkanı Erman Gölet ise önce Çoban'ı tanımadığını söyledi, ardından da "Bunun için gereken neyse yaparız." dedi. Kimsenin hangi dine veya peygambere olursa olsun hakaret edemeyeceğini vurgulayan Gölet, "Ben o gün salonda idim. Ancak o bildiriyi görmedim. O bildiriyi bana gönderin. Bir bakayım. Eğer o bildiri de dine, peygambere veya Allah'a hakaret varsa. Bunun hemen gereğini yaparız. Hiçbir CHP'li böyle bir şey yapamaz. Yaparsa da hemen gereğini yaparız." açıklamasını yaptı.

CİHAN

Bu terbiyesizlik medyada çok fazla yer bulmadı, bu edepsiz çok büyük tepkiyi hak ediyor.

agbi

Yasaklı
İhvan Üyesi
ERBAKAN ın siyasi başarısızlıkların en büyük etkenlerinden biride

ÇEVRESİNDEKİ bazı kişilerin ERBAKAN ı yanıltması.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi

Ahh agbi be milli görüş aleyhinde bir tek cümlemi kelimemi bulamazsın iftira atma diye diye bağırıyordun bu ne peki?
Sen bu forumda yaptığını inkar eden tek üyesin bunu biliyormuydun. Son konularda bile ne kadar aleyhe yorumlarını gördüm hatta bazılarını yazdım.
Erbakan hoca siyasi başarısızlığamı uğradı yoksa ihanetemi uğradı?
İşte burasını sana şöyle açayım:

Milli Görüşten kopanlar niçin koptular?

Ehl-i küfür birlik sağladı dünyaya yön veriyor. Kuvvetlerini sağladıkları birlikten alıyorlar. Çünkü Allah (CC) kendi kanunlarını tatbik edenlere kuvvet verir. Dünyada bunun örnekleri çoktur. Ülkemizde de buna ait bir hayli misal vardır.

Siyasi arenadan örnekler vermek isterim.

* Adalet Partisi'nden Ferruh Bozbeyli ve arkadaşları ayrıldılar. Her ikisi de fazla sürmeden bittiler. Ondan sonra gelenler de zaten dikiş tutmadı.

* CHP'den ayrılanlar birkaç grup halinde öbek öbek oldular hepsi de son nefeslerini verir gibiler; can çekişiyorlar. Devlet partisi olmasına rağmen CHPsiyasi mevta haline geldi. Arkasında Devlet olmasa gümbür gümbür gidecek, ayakta durmaya gücü yetmeyecek. Şu andaki hali de herkesce malumdur.

* 1969'da Millî Görüş hareketi başladı. Prof. Dr. Necmettin Erbakan ve arkadaşları hareketi başlattılar. Milletimizin öz görüşünü harekete geçirdiler. Bu hareket günyüzüne çıkar çıkmaz yerli yabancı şer güçler bu hareketin büyümemesi için her hainliğe başvurdular.Buna rağmen birlik çağ gibi büyüdü. İktidar oldu. İktidarlara ortak oldu. Bu birliği ihanetleriyle şirret kazanı kaynatanlar belâlarını buldular. Pişmanlıkları da kendileri için bir çıkış yolu olmadı. Akıbetleri yürekler acısı oldu.

ANAP buradan doğdu. Neticesi helâk oldu.

Diğer bir takım ayrılıklar da cılız doğdu. Büyüyemeden, hatta emekleyemeden can çekişiyor oldukları hep malumdur.

Millî Görüş hareketinin inkitaa sürüklenmesi için iç ve dış şer güçler birleşmelerine rağmen en vurucu darbeler bile bu hareketi neticelendiremedi. Millî Görüş partilerini her kuruluşlarının akabinde kapatmalarına rağmen son vermekte başarılı olamadılar.

Millî Görüş'ün partisi layık olduğu iktidar hakkını aldı. Başbakanı efsane oldu. Ülkenin talihi güldü. İnsanlarımız hayallerine kavuşma becerisini elde etti. Ne yazık ki, iç ve dış şer odaklarının birleşmesiyle bu ümitvar hareket inkitaa uğradı. Kadınlarla, makamlarla ve paralarla satın alınan "Bakan"lar fareler gibi gemiyi terk ettiler. Nihayet gemi karaya vurdu. Pijamalıların kurdurduğu hükümetler ülkede bir kaos havası oluşturdular. 28 Şubat gibi melunca bir hareket ve yapılmadık iğrençlikler bırakmadı. Bunların da sonları acınmaya bile değmeyecek perişanlıklara maruz kaldı. Burun kırdırmak için şeytanî düzmeceler hazırlayanların düzenledikleri kumar masalarında şeytanların şeytanları şeytanbaşıların burunlarını kırdılar.

Milletin tek ümidi olan Millî Görüşü parçalamaktan başka şeytan mantıklıların çaresi kalmamıştı.

Çok isabetli oyunlarla uzun zamandır devam eden hareket AKP olarak dizyan edildi. Millî Görüş'ün "en sadıklıları" gibi görünenler bile önemli bir yekünle bu cenaha geçtiler. Büyük bir oy patlamasıyla "iktidar" oldular. İkinci seçimlerinde "dindarlık vasıflı" görünenler dışlanınca işler farkedilmeye başlandı. Parti tek kişiye endeksli olduğundan bunların da sonlarının yaklaştığını anlamak müneccimlik olmasa gerek.

Millî Görüş'ün tekrar canlanmaması için yeni bir hareketle tekrar bir oyunla Has Parti oyunu oynandı. Şimdilerde bu oyunun da neticesi olmayacağını anlayanlar yeni planlarla oyun senaryoları yazmakla meşguller.

Millî Görüş kendi partisiyle varlığını daha da kuvvetlendirerek yoluna devam etmektedir. İktidar günleri çok yakındır. Vesayet partilerin korkulu rüyası olmaktadır. Her bir ayrılık vukuunda bir kat daha kuvvetlenmektedir. Bunda asla hiçbir şüphe de yoktur. Milletimiz er-geç burada yerini alacaktır. Bizler inançlı, maneviyatlı, sadık ve salih insanlar olarak ümidimizi hiç kaybetmedik ve hiçbir zaman da kaybetmeyeceğiz, bundan da eminiz.

Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.

MGİ arifan yolcusu

agbi

Yasaklı
İhvan Üyesi
Ercan TEKİN

Demişim ki

Sizde bu düşüncemi alıntı yaparak

Ahh agbi be milli görüş aleyhinde bir tek cümlemi kelimemi bulamazsın iftira atma diye diye bağırıyordun bu ne peki?
Sen bu forumda yaptığını inkar eden tek üyesin bunu biliyormuydun. Son konularda bile ne kadar aleyhe
yorumlarını gördüm hatta bazılarını yazdım.
Erbakan hoca siyasi başarısızlığamı uğradı yoksa ihanetemi uğradı?
İşte burasını sana şöyle açayım:

Cevap vermişsiniz

RUHUNUZA işlemiş İFTİRA ATMAK YAFTALAMAK

Bu düşüncemde MİLLİ GÖRÜŞ alehine nerede NEGATİV bir kelimem hatta hecem var göster İSPAT ET.

Kazan demedimi bizi DANIŞMANLARIMIZ YANILTTI 28 Şubat sürecinde ?

Bu kadar bilgisizlik ve gözlemsizlik lere sahip olan ender lkendini MİLLİ GÖRÜŞ çü olarak enpoze eden bireylerdensin.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Agbi, Milli Görüş+Erbakan hoca düşmanlığı senin ruhuna işlemiş...!

Gözlerine inen perdeyi Rabbim kaldırmayı nasip eylesin

agbi

Yasaklı
İhvan Üyesi