Bir yıl daha eskimek...

Enes

İhvan Forum Üye
2yil.png

Kişisel doğum günlerimde kullandığım bir başlık bu...

Ve ben yine müsadenizle "Forumdan Haberler" kategorisinde yine kişisel atıflarla böyle bir doğum günü konusu açmak istiyorum...

İhvan forumda çok acı çektim,

İhvan forumda çok küfür yedim!

İhvan forum sayesinde çok iftiraya maruz kaldım.

İhvan Forum sayesinde yemediğim hakaret duymadığım kötü söz kalmadı. Öyle ki; hayatımda maruz kalmadığım muamelelere maruz kaldım...

Buna karşın,

İhvan forumdan hiçbir maddi kazancım olmadı. Hiçbir maddi kaygım ve beklentim de olmadı.

İhvan forum karşılıksız sevdiğim bir ütopik sevda gibiydi benim için...

İhvan forumu yüzüstü bırakmayı kendime yediremedim. İhvan forumu çok sevdim ve çok seviyorum... öyle ya "sevdam" diyorum onun için...

İhvan forum sayesinde tanıdığım insanların bir kısmı beni çok incitti ve ben de incittim bazı dostları...

Ancak ihvan forum bir aile yuvası...

Kırdıklarımda kırıldıklarımda böyle kişisel durumlardan dolayı kalkıp aile masasını terk etmediler...

Şimdi ihvan forum büyüyor... Tıpkı bir insan gibi...

İnsanlar büyüdükçe daha iyi anlıyor acıyı!

Sızıyı daha derinden hissediyor!

Her geçen sene bir öncekinden daha dokunaklı, daha etkileyici oluyor "insan" için...

Ve İnsanlar sevincin değerini de büyüdükçe daha iyi anlıyor; tıpkı yitirdiği yılların değerini çok sonradan öğrendiği gibi...

İnsanlar mutluluğun anahtarını bulduklarında genelde ya artık heva ve hevesten eser kalmamış yaştadırlar ya da mutluluğa çok uzaklarda...

İmtihan dünyası işte... Ama bunlar birer gerçek!

Değerli dostlar 6 Haziran 2006 da bu meş'aleyi elimize aldığımızda çok kısa bir yol sonra düşeceğimizi, dayanamayacağımızı ama yine de "bu işe cesaret edemedik" diye düşünmemek için başladık...

Yeni bir soluk ve gerçek bir özgürlük ortamını oluşturabilmeyi Yüce Allah bize bahşetti...

Elbette hatalarımız olmuştur (ki tam şuan Orhan Gencebay hatasız kul olmaz müziği başladı :) )elbette eksiklerimiz çoktur... Elbette günahkar insanlarız... ama asi değiliz... (asiliği kesinlikle kabul etmeyenlerdenim) Tek sahibimiz var O da Allah (c.c.)

Bugün ihvan forum günde ortalama 6149 kişi tarafından ziyaret ediliyorsa bunun en büyük payı içeriğimizi zenginleştiren üyelerimize aittir...

Bugün ihvan forum olarak aylık 1 milyondan fazla (evet aylık ortalama görüntülenme 900.000 fazla...) çoğul tıklama sayımız var ise bu sizlerin sayesindedir...

Ve bugün ihvan forum dünya klasmanında ilk 50.000 e girebilmiş ilk ve tek İslami içerikli forum ise bu sizlerin sayesindedir... (şuan ki sıralamada 140 binlerdeyiz ancak birden çok adres kullanmak bunu etkileyen en büyük etkendir... ancak şuan yükselişimiz devam etmektedir)

İhvan Forum bütün türkiye siteleri içerisinde ikendi kategorisinde ilk 700 e girebilmiş ilk ve tek forumdur...

İhvan Forum istatistikleri izlenmeye başlanan 7 mart 2008 tarihinden itibaren 84 ayrı ülkeden ziyaretçi almış büyük bir aile yuvasıdır...

İhvan Forum kişiye bağlı kalmamış, kişiye endeksli yayın yapmamış önemli bir oluşumdur...

İhvan forum özgür düşünce platformudur ve ihvan forum kara cübbelerin kara kararları dayatmasına karşın bembeyaz bir demokrasi anlayışı sergileyerek bugün buradadır...

İhvan forum bir sevda yoludur... İhvan Forum bir sevgi neferidir ve yolunda aşk ile yürümeye devam edecektir!

2. Yıl kutlu olsun! Herşey sizin için... Biz sizleri seviyoruz...
Bizi sevmeyeni bile!

Berre Tuna

Nazende
Doğum günü kutlu olsun forumumuzun....
Nice başarılara imzalar atması ve daha da fazla kardeşimize ulaşması temennimizdir.
Size de Allah'tan kolaylıklar ve başarılar diliyorum.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun :)

Bahar

İhvan Forum Üye
ghndpu1.jpg

nice mutlu senelere.. bir hediye vermek isterdim ama elimden gelenin en iyisi bu..
Allah hayırlı ve uzun ömürler versin ihvana..
Allah kuranlardan ve üyelerinden daima razı olsun.. (amin)

Ç

Çöl Aslanı

Guest
2yil.png

İhvan forum bir sevda yoludur... İhvan Forum bir sevgi neferidir ve yolunda aşk ile yürümeye devam edecektir!

2. Yıl kutlu olsun! Herşey sizin için... Biz sizleri seviyoruz...
Bizi sevmeyeni bile!

İhvanForum'un gönlümüzde ki yerini, birkaç gün kapalı kaldığı, ufak tefek sekteye uğradığı zaman anladık. Ve açık olduğu müddetçe bilmediğimiz birçok meseleye vakıf olduk. Unutulmayan dostluklar vardır, Okul, Askerlik, Mesai, Hac arkadaşlığı gibi.. İhvanForum da gelişen dostluk ve kardeşlik bu silsileye katılmaya namzet bir dostluk ve kardeşliktir.

Allah biliyor ki, Bizde seni seviyoruz İhvanForum'un Mimarı aLi'Ce. Hep birlikte daha iyiye, daha güzele ulaşmak ümidiyle... Doğumgünün ve Cuma'n Mübarek Olsun İhvanForum.

Gülzar-ı İrfan

..............
Net aleminde ilk tanığım forumdur İHVANFORUM...
Ve sayesinde güzel arkadaşlıkların sebebi olan bir mekandır benim için.....
O sebeple bende yeri apayrıdır...
Bir bakayım ne varmış diye acemilikle girip,birbuçuk seneyi neredeyse hergün girerek,2000. mesajı da geçmişim burada...
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN İHVANFORUM...

ALLAHA EMANET OLUN

Aşiyân

Asistan
Tam bir buçuk sene olmuş üye olalı.. Bu zaman zarfı içinde ara ara baktım hep ama şu son üç-dört haftadır sürekli onlinee oluyorum..

Üye olduğumdan beri niye her gün uğramadım diye hayıflandım..Meğer ne çok şey kaçırmışım..

Şimdi ise huzurluyum .. Çünkü Hem çok değerli ihvanlarımla hemde güzel bir adı gibi ''İhvan/ kardeş'' ortamındayım..

Rahman bize bu güzelliği yaşatanlardan razı olsun..

Sitemiz Nûr dolsun..

....

ibrahimi

Has Uşak
Yazılacak çok şey var aslında.
Ama şu mahkeme kararı sevincimizi gölgede bıraktı.
Nice senelere,nice ezilmelere!

yaban_gülü

~N€ST€R€N~
nice hayırlı seneler kutlarız inşallah bütün İhvan'lar olarak..
emeği geçen bütün arkadaşlardan, böyle bir ortamdan faydalanmamıza vesile olanlardan, paylaşımcı bütün arkadaşlardan Rabbim onlardan razı olsun....

Seni Seviyoruz İhvan Forum.. nice senelere birlikte inşallah..:clap2
:

Azra

Eylül yüzlü kız...
Rabbimiz İhvan forumun 2.yılını hayırlı ve mübarek kılsın inşaallah.

İhvanda bu ay içerisinde bir yılımız dolacak bizimde hayırlısı ile... uzun zaman olmuş...

İhvan forumun bu güne gelmesinde emeği geçen herkese çok teşekkürler Rabbimiz razı olsun...
Kurucularına ha'ssaten teşekkürlerimi sunuyorum...

Rabbimiz yolunuzu açık etsin.

Sevgi ve Dua ile...​

hafsa

SABIR DOSTU
hayırlısı ile nice uzun senelere hep beraber...

İhvan forumu çok seviyorum...O kadar güzel şeyler kattı ki hayatıma yazmakla bitmez..

Meryem

Komplike
Hayr olsun inşa'Allah. Mübarek ve bereketli olsun...

Muhabbetle...

secdenur

Havf & Reca
Yaşamımıza kattığın, her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler...ihvan forum
hayırlı olsun.:)

Sıla

Üye
bendee İHvAN FORUM sayesinde çokk iyii insanlar tanıdım...:)
yeni yaşı hayırlı olsun ihvanın...
iyiki varsın ihvan.

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com
İhvan Forum bir yaşına bastığı zaman kullandığım cümleler. . . Tekrar nice senelere diyelim. . Bizi izlemeye devam edin. .

'' Yaş bir. Bende ihvan-forumdayım .( kral fm gibi oldu ) İhvan Forumun başarısı zaten ortada. Tüm üyelerin emeği var bu başarıda. Herkesi kutluyorum. Nice senelere hep birlikte inşallah. Şöyle bir geriye baktığımız zaman hoş enstanteneler görmekteyiz. Acı tatlı bir sene denir ya. Aynen öyle işte. . İhvan Forumun demokratik ve tarafsızlık ilkesi bizim baş tacımızdır. Bu iki ilke sayesinde bu noktadadır. Bu ilkelerden ne zaman taviz verilir, o zaman biter bu forum. Temennimiz bu ortamın gelişerek ilerlemesi. Öncelikle fikir platformu olması lazım buranın.

Neyse. . bir aksilik olmazsa ve ömrümüz yeterse ikinci yaş gününde bu satırları alıntılarım. . Hadi hayırlısı bakalım. . Tabi geriye dönüp muhasebe yapacaksınız arkadaşlar. Forum yöneticileri yapacak tabi bu muhasebeyi. . .

İhvan Forum aynı zamanda dev bir aile. Bunun farkındayız. Bu ailenin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu aile bizi dışlamadığı müddetce, bizim bu aileyi kötü görmediğimiz müddetce yola devam. Hani bir sloganınız vardı. Aşk ile yola devam. . Aynen aynenn. .

Tabi yöneticiler tekrar sorgulaması gerekiyor kendilerini ve platformu. Üyeler ise geçen zamanın muhasebesini yapacaklar.

Hayırlısı inşallah. . . ''

seyyah_acem

YEŞİL TUAL
yeni senemiz,yani 2. senemiz hayırlı olsun.

bahar.

Üye
hayırlı olsun yoğun iş temposunda nefes aldığım tek form aslında üyesi olduğum tek form ihvaı seviyorum yorumlar güzel yazılar süper tek isteğim katılanların ALLAH doslarının onların yaptıklarının kim olursa olsun bilmeden eleştirmemeleri doğum günün kutlu olsun ALLAH düzenleyenlerden razı olsun

dosta vefa

Üye
İhvanformunu hazırlayandüzenleyen, sunanlardan herkimler varsa katkıda ve emeği geçen bütün arkadaşlardan Rabbim razı olsun inş.. daim olması dileğimizle inş.2. YAŞINIZ MÜBAREK OLSUN:)

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
ihvan-forum olmasaydı ben de bilgisayarı öğrenmek için çaba sarf etmeyecektim...Rabbime hamd olsun karşıma çıkarttı bu forumu,bu güzide insanları. 2006dan bu yana hiç bir üyeye kızmadım.darılmadım kötü söz söylemedim... tüm tanıdık tanımadık herkezii Allah için seviyorum...rabbim nice senelere eriştirsin...

İsr@

hizmet erbabı
iyiki varsın ihvan forum herkese benden bir dilim pasta..

1754.jpg