BİR ÜYE kendini deşifre etti İMZASI ile referansı ile

agbi

Yasaklı
lk3aGJ.jpg

İMZASI BU

NE DERLER İMZA İMZA ATANI ANLATIR.

Doğru teşhis

agbi

Yasaklı
Arıtman: Başörtüsünü Sümerler'de ******ler takardı
Arıtman: Başörtüsünü Sümerler'de ******ler takardı
Eşi, Rodos adasındaki büyük Mason buluşmasını ayarlayan CHP'li vekil, inançlı kadınlara büyük hakaretlerde bulundu.
Başbakan Erdoğan'ın açıklamaları, MHP'nin teklifi ve Yargıtay ile Danıştay'dan gelen sert açıklamalarla tırmanan türban tartışmaları devam ederken, CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman'dan tahrik edici sözler geldi.
Çirkin benzetme yaparak başörtünün Sümerler'de ******ler tarafından takıldığını öne sürdü.
KOCASI MASON KENDİSİ BAŞÖRTÜSÜ DÜŞMANI
İki gün önce, Türk ve Yunan biraderlerin Rodos buluşmasını, orgazine eden Yetkin Arıtman'ın eşi, Canan Arıtman, bununla da yetinmeyerek başörtülü kadınlara çağrıda bulunarak "atın örtülerinizi özgürleşin" dedi.
Meclis kuaförünü de basan CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman başörtüsünün rejim sorunundan önce kadın hakları sorunu olduğunu öne sürdü.
İNANÇLI KADINLARA HAKARET
Örtünmenin kadını aşağılayan, eşitsizleştiren bir olgu olduğunu ve bu yolla kadına "erkekle eşit değilsin" şeklinde inançlı kadınlara hakaret eden CHP'li vekil, tahrik edici sözlerini şöyle sürdürdü: "örtünme Sümerlere, Asurlara kadar dayanıyor. Sümerlerde ******ler örtünmüş, Asurlarda evli kadınlar örtünmüş. Örtünme Mezopotamya'da da var, bütün semavi dinlerde de. Arap toplumunda da Cahiliye döneminde kadın örtünmüş. Örtünmek İslamiyetle ortaya çıkmış bir şey değil"
Diyanet İşleri Başkanlığını örtünme konusunda 'örtüs dinin gereğidir, Allah'ın emridir' şeklinde açıklamalarına rağmen CHP'li vekil, İslamiyet'te kadının örtünmesinin 'cinsel tacizden korunması' amacıyla öngörüldüğünü belirterek "günümüzde bu sorunun hala tartışılıyor olmasını anlamsız buluyorum" dedi.
"BAŞÖRTÜSÜ ÖNCELİKLE KADINA ZARAR VERECEK"

Türbanı serbest bırakmanın, erkek egemen yapıyı güçlendireceğini, kadınlar arasında ayrımcılık yaratacağını ve kadın hakları hareketini yavaşlatacağı iddiasında da bulunan Arıtman, "Bu, Türkiye'nin Araplaştırılmasına, bir milletin ümmet haline dönüşmesine ve kadınların haklarını yitirmesine yarayacak. Türban neresinden bakarsanız bakın kadınların aleyhine bir durum. Bu yasağın kalkması öncelikle kadınlara zarar verecek" dedi.

BAŞÖRTÜSÜ TAKANLARA: ÖRTÜLERİNİZİ ATIN, ÖZGÜRLEŞİN

CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman, tesettürlü kadınları aşagılayan çagrıda bulunarak: "Atın örtülerinizi ve özgürleşin. Gelin bu türban esaretinden, erkek egemenliğinden kurtulalım. Bizim üzerimizden siyaset yapmalarına engel olalım ve onlara yeter artık diyelim" diye konuştu.

EŞİ BÜYÜK MASON AYİNİNİ ORGANİZE ETMİŞTİ

Bilingiği gibi, Türk ve Yunan biraderlerin Rodos adasındaki Tapınak Şövalyeleri'nin mabedinde ilk kez biraraya geldiği ayini CHP'li Canan Arıtman'ın eşi Yetkin Arıtman organize etmişti.
Yetkin Arıtman, üst düzey yöneticileri arasında bulunduğu 'İzmir Vadisi' ayin için gerekli izni vermeyince, buluşmaya karşı çıkan 'biraderleri'ni ikna etti.
EŞİ VEKİL OLUNCA GERİYE ÇEKİLDİ

Yetkin Arıtman, İzmir Vadisi'nde 4 yıl Üstad-ı Muhteremlik (İzmir ve bölgesinin başkanı) görevinde bulundu. Eşi Canan Arıtman milletvekili olunca, "üstadı muhteremlik" görevini bırakarak, Loca'da karar alma komisyonlarında üst düzey görevler almaya başladı
Mason eşlerine "hemşire" denilirken, CHP'li Canan Arıtman, eşiyle ilgili sorulara cevap vermekten özellikle kaçınıyor. Arıtman, daha önce de Nuriye Akman tarafından kendisine yöneltilen "Mason eşi olmak yaşamınıza nasıl yansıdı?" sorusuna, şöyle karşılık vermişti: "Bir kere kimse bir başkasının mason olduğunu söyleme hakkına sahip değildir. Ancak bir mason kendisi isterse mason olduğunu söyler. Masonluğun kötü bir şey olmadığını, özellikle karakter yapılarıyla seçilerek alınan insanlar olduğunu biliyorum. Benim kendisi mason olan çok hanım arkadaşım var. Ama hiçbirini asla size deklare etmem."

MECLİS'TE MESCİDE KARŞI DA ÇIKMIŞTI

CHP'nin keskin çıkışlarıyla tanınan isimleri arasında yer alan Canan Arıtman, bir ara Meclis'te kadın mescidi yapılmasına da karşı çıkmış ve "Meclis'te mescit varsa, kilise ve havra da yapılsın" demişti.

Ne diyorsunuz Sn @Ahmet Kankası @hirahos ve @ummuhan Hnm. veya Sn.Ymneticiler DUA NUR un referans ve imza yaptığı kişiyi tanıdı iseniz ne derler İMZA KİŞİNİN KENDİSİNİ ANLATIR.

Dua Nur

Kıdemli Üye
agbi bak arıtmandan sonra Baykal da cemaate savaş açtı. Partiyi temizleyeceğiz diyor.

Darul_Beka

Profesör
kendi kendini çürütüyorsun şimdi

ne maaş aliyon sen ?

o zaman sana da sorarlar ne maaş olıyon sen diye
geliyon foruma hiç bir gerekçeli paylaşım mantıklı cümle yok zamandan kopyala yapıştır
liseli çocuklar gibi laf vurmaya çalışıp duruyon

agbi

Yasaklı
o zaman sana da sorarlar ne maaş olıyon sen diye
geliyon foruma hiç bir gerekçeli paylaşım mantıklı cümle yok zamandan kopyala yapıştır
liseli çocuklar gibi laf vurmaya çalışıp duruyon

beni kopyala yapıştırla itham edeceğinize BİLGİ BİRİKİMİ VE ANALİZ GÖZLEMLERİNİZ OLDUĞU BİR KONU AÇIN DAVET EDİN O ZAMAN GÖRELİM BİRİKİMLERİ.

agbi

Yasaklı
Deşifre olan şey nedir bunda??

tesetürlülere çok özür dilerim haşa F A H İ Ş E diyen birini referans olarak kullanan imza olarak kullana bir sizce nedir ?

Ayrıca BAYKAL ve ARITMANI kurtarıcı görüp Cemeate savaş açtı diyen sizce kimdir.

Darul_Beka

Profesör
beni kopyala yapıştırla itham edeceğinize BİLGİ BİRİKİMİ VE ANALİZ GÖZLEMLERİNİZ OLDUĞU BİR KONU AÇIN DAVET EDİN O ZAMAN GÖRELİM BİRİKİMLERİ.
herkese aynı yalanı söylüyon
bana söyleme bari
çünkü ben konu açtım sorularımı sordum
hiç birine cevap veremedin
liseli çocuklar gibi laf sokuşturma dışında yaptığın bir şey yok
git ötede oyna

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
tesetürlülere çok özür dilerim haşa F A H İ Ş E diyen birini referans olarak kullanan imza olarak kullana bir sizce nedir ?

Ayrıca BAYKAL ve ARITMANI kurtarıcı görüp Cemeate savaş açtı diyen sizce kimdir.

Bu mantığa karşıyım.

Canan arıtmana da karşıyım.

Ama canan arıtman A olayında yanlış yaptı diye B olayında doğru bir şey yapmışsa bu doğruyu refanas gösteremezsinizzzzz demek yanlıştır.

akpliler de bu yanlışı yapıyorlar. Bir şey söyleyince ama dünnnnnnn şöyle böyle demiştiiii diyerek kendilerinin yanlışının söylenmesinin üzerini örtmeye çalışıyorlar.

Kişinin DEDİĞİNE yorum yapmak lazım.

A kişisi önceden bir yanlış yapmış, fahiş bir yanlış yapmış diyelim, bugün de tutmuş KAR BEYAZ demiş, ulennnn sen dün yanlış yapmıştın, kar beyaz değil mi diyeceğiz?

Canan arıtmanın kendine değil söylediğine yorum yapın, haklı mı haksız mı bu sözü?

(akpliler paralelci diyordu, şimdi de cemaatciler akpci diyebilirler bana :) )

Dua Nur

Kıdemli Üye
herkese aynı yalanı söylüyon
bana söyleme bari
çünkü ben konu açtım sorularımı sordum
hiç birine cevap veremedin
liseli çocuklar gibi laf sokuşturma dışında yaptığın bir şey yok
git ötede oyna

:))))))))))))))))))

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bu mantığa karşıyım.

Canan arıtmana da karşıyım.

Ama canan arıtman A olayında yanlış yaptı diye B olayında doğru bir şey yapmışsa bu doğruyu refanas gösteremezsinizzzzz demek yanlıştır.

akpliler de bu yanlışı yapıyorlar. Bir şey söyleyince ama dünnnnnnn şöyle böyle demiştiiii diyerek kendilerinin yanlışının söylenmesinin üzerini örtmeye çalışıyorlar.

Kişinin DEDİĞİNE yorum yapmak lazım.

A kişisi önceden bir yanlış yapmış, fahiş bir yanlış yapmış diyelim, bugün de tutmuş KAR BEYAZ demiş, ulennnn sen dün yanlış yapmıştın, kar beyaz değil mi diyeceğiz?

Canan arıtmanın kendine değil söylediğine yorum yapın, haklı mı haksız mı bu sözü?

(akpliler paralelci diyordu, şimdi de cemaatciler akpci diyebilirler bana :) )

eLLERİNE SAĞLIK RED:)))