BİR ÜYE kendini deşifre etti İMZASI ile referansı ile

agbi

Yasaklı
Onu bunu bilmem Arıtman, Savcı Sayan Baykal CHP ye savaş açtı, cemaatten kurtulun diyorlar.

81697684_1922015.jpg

Havuz medyası sahte hesabı gerçekmiş gibi gösterdi19 Şub 2015 12:11 Samanyolu Haber
Havuz medyasının kanalı A Haber, Twitter'da Deniz Baykal'ın adına açılmış olan sahte hesap üzerinden paylaşılan tweetleri gerçekmiş gibi göstererek son dakika gelişmesi olarak verdi. Havuz medyası sahte hesabı gerçekmiş gibi gösterdi

AKP medyasının en önemli aktörlerinden A Haber TV yine yalan habere imza attı. Her fırsatta yaptığı asılsız haberlerle Hizmet Hareketi'ne çamur atan kanal bu sefer de twitter üzerinden sahte hesapla atılan mesajları gerçekmiş gibi gösterdi.

Twitter'da Deniz Baykal'ın adına açılmış olan sahte bir hesap 17 Şubat tarihinde Hizmet Hareketi'ne iftiralar atan mesajlar paylaştı. A Haber bu tweetleri son dakika gelişmesi olarak ekranlarına getirdi.

Deniz Baykal yaptığı bir çok açıklamada kendisinin twitter ve facebook gibi sosyal medya hesaplarının olmadığını defalarca duyurmuştu. Baykal bugün gazetecilerin "twitter hesabınız var mı?" sorusu üzerine; "Hayır, benim ne tweet ne Facebook ne de sosyal iletişim ortamının diğer herhangi bir mekanizmasıyla ilgim yok. Orada bir sahipsizlik, dağınıklık, sorumsuzluk ve manipülasyon zemini görüyorum. Onun bir parçası olmuyorum. Ne benim böyle bir hesabım var, ne başkalarının hesaplarıyla ilgileniyorum ne benim olduğu söylenen yaratılmış hesaplarda acaba ne söylemişim diye merak edip araştırıyorum. Onları da izlemiyorum. Onlara da bakmıyorum. Onlardan kamuoyunu ilgilendirecek bir söz çıkmışsa o dolaylı olarak benim bilgime geliyor." dedi.

Deniz Baykal, kaset iddialarının Hizmet Hareketi'ne mal edilme çalışmalarını değerlendirerek, "Yeni bir olay yok. Ne söylediysek o. İlk gün ne söylediysem yine aynı noktadayım." dedi.

Kanal, trol hesap tarafından paylaşılan tweetleri o sırada ekranda bulunan yandaş gazetecilere de yorumlatmayı ihmal etmedi.
İstihbarat servislerinin beslediği haberci görünümlü gazetecimsilerin kaliteleri, böylece bir kez daha parmak ısırttı.

@<u><a href="http://www.ihvanforum.org/member.php?u=15101" target="_blank">Dua Nur</a></u> da burda parmak ısırttı YALAN HABERİ BİLE BİLE ALGI OPERASYONU YAPTI

BARİ İNSANLARDAN UTANMIYON ALLAH tan da KORKMAZSIN BE GAFİL

81697684_1922015.jpg

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Sayın @agbi

Dışarı çıkın.

Temiz bir hava alın.

Kar yağmış ağaçların dallarından kar kümeleri sarkıyor.

Ortalık bembeyaz.

İnsanlar hayvanlar kuşlar börtü böcek...

Ayarlanır o işler siz merak etmeyin.

Selam ve dua ile...

agbi

Yasaklı
Sayın @agbi

Dışarı çıkın.

Temiz bir hava alın.

Kar yağmış ağaçların dallarından kar kümeleri sarkıyor.

Ortalık bembeyaz.

İnsanlar hayvanlar kuşlar börtü böcek...

Ayarlanır o işler siz merak etmeyin.

Selam ve dua ile...
,
,
Bu bana ikinci teklifiniz

Başka üye yokmu tavsiyenizi onlarada yapınız ilginç geldi.