bir sevgi örneği..!

asi sagocu

Üye
şu hızlıca akıp giden zamanda neler olmuş........
Yavuz sultan hz.lerine yanındaki hizmetkarlardan bitanesi aşık olmuş.. gel git zaman bu sevgi onu yiyip bitirmiş..ve birgün odasına kağıt bırakmış kağıtta ''efendimiz derdi olan neylesin'' yazıyormuş titrek bi el yazısıyla.. Yavuz sultan hz.leri buna cevaben ''derdi olan söylesin'' yazmış kağıdın alt kısmına... ertesi gün kız kağıdı okumuş ve başka bi kağıda ''çekinen neylesin''yazmış.Sultan hz.leride ''çekinende söylesin''yazmış. üçüncü günün ardından kız Yavuz sultan hz.lerinin huzuruna çıkmış ilk kez onu bu kadar yakın görüyormuş heyecandan eli ayağına dolanmış... Yavuz sultan hz.lerine ''efendimiz'' demiş ve oracıkta ölüvermiş.....sevgisini yinede söyleyememiş..........

ve şimdiki zamanımızı düşünüyorum sevgi ne kadarda basitleşmiş....
seni seviyorum demek ne kadar da kolaylaşmış..eski zamanda sevgi için biribiri uğruna ölürmüş aşıklar şimdi ise bırak sevgiyi kanserden ölüyorlar...sevginin adı yok...sadece dilde kalmış sevgi..kalbe inememiş.. sevmek seni seviyorum demek değil...seni seviyorum derken titremektir..!

Sükut-u Hayal

AşK-I KüBrA
seni seviyorum sozcugu o kadar cok kullanılıyo kı anlamını bılmedenn kıme ve ne sekılde soylenecegı bılmedenn yazıkkkk

sevgı atese elını uzatıp yandıgın halde tebessum etmektrr