Bir sala sesiyle uyandım, o an pek çok utandım!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kimbilir ne kadar uykum vardı, elbette ki çok ağır basıyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar bir kaybolmuşluk yaşasamda hilkatim durmuyordu[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar garipsem ve bir o kadarda yetimsem, sahibim arardı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Can çıkmadan, vicdan kararmadan, nefs bizarlıktan korkardı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerimi açtım, saba sesiyle irkilerek bir perişanlık yaşadım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğime hüznü sefk ediyordu, unutulmuş ne varsa hatırladım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne yapmalıydım lekelerimden arınarak secdeye kapanmalıydım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Biten nefesin, manasını kaybeden tenin manasını anlamalıydım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden bu kadar dokunmuştu kalbime, hicran akseden haliyle[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her ne kadar halimden emin olduğumu bu anda ifade etsemde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Haşyet ve gamı ve sine-i efkarımı gereğinden fazla gizlesemde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zamanın sahibini, teslim edilen nefesin ulviyetini yitirsemde[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Akşamdan sabaha ne kaldı, derin uykular ruhum için hicrandı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbin inşiraha erişmesi için bilmem ki ne kadar gayretim ardı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şu suskunluk yine içimi titreten bir hal aldı, kopmalar başlattı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ve kendimi tutmak istiyorum ama ne mümkün gözyaşlarım aktı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Niçin bu hallere düşmüştüm ve mütemadiyen koşan bir nefestim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden şevk ve süruru sahibimin bizzat feyzinden nefeslenmedim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gülü hakkıyla şehredemedim laleyi sadece uzaklardan seyrettim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ezan okunurken cenaze kalkarken kalbimde boşluğu hissetmedim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​