Bir Öğrenci Kompozisyonundan ...

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
Bir öğrencinin kompozisyonundan:
LİSELİ GÜNLERİM

Sene 1999. Lise birdeyim. Aslında okulun yabancısı değilim ama yine de içimde bir heyecan var. Okulun bahçesinde sevinçten yerimde duramıyorum. Neyse yeni bir öğretim yılı başladı. Her şey çok güzel. Özellikle de derslerim. Derken zaman geçti ve yarıyıl tatili başlangıcında karnem çoğu öğrenciye bakarak iyiydi. Sadece iki tane zayıfım vardı. Eve gittiğimde, düzeltirsin dediler. Rahatlamıştım.
İkinci dönem başladıktan bir ay sonra, bir kıza âşık oldum. İçimde anlatılamaz bir duygu vardı. Galiba ondan hoşlanmaya başlamıştım. Bu duyguyu içimde hissetmeye başladıktan sonra derslerden kopmaya başladım. Ama o kızla da bir türlü konuşamıyordum. Sonunda onu tanıyan bir arkadaşımdan haber gönderdim, tanışalım diye. Nasıl oldu bilmiyorum ama sonunda istediğim oldu. Onunla arkadaştım artık. Yaklaşık iki ay kadar arkadaşlığımız devam etti.
Okulların kapanmasına bir ay kala derslerden kopmuş, o kızdan da ayrılmış olarak son sınıfa sekiz zayıf ve sınıfta kalmak suretiyle geçemedim. Sonuçta o kız şimdi lise son sınıf öğrencisi ve bense bildiğiniz gibi buradayım. (ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ, 1-D, İ.B.)

hakan

Paylaşımcı
valla kardeş ne diyelim üzüldüm keşke kendini o kadar kaptırmasaydın:O
yani ayarlamasına 1 sene uğraş sonra onun için bi sene sınıfta kall.. ve buda yetmez ulennn bide bırakıp giden kızı asardım beee:O

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
Benim değil, bir öğrencinin kompozisyonu ...

hakan

Paylaşımcı
haaaa onu belirtseydin yaa kardeş:D :O tamam şimdi oldu:O

Byrocktar

Profesör
hakan kardeş zaten yazmışya bi öğrenci kompozisyonu die :D

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
gonzalez' Alıntı:
hakan kardeş zaten yazmışya bi öğrenci kompozisyonu die :D

hakan kardeş haklı.
İlk başta ben unutmuşum; sonradan ekledim. :D