Bir irtica.org masali

Dergaz

Profesör
Katılım
31 Ara 2007
Mesajlar
1,685
Tepkime puanı
28
Puanları
0
Yaş
36
Konum
Ne fark eder ki
www.irtica.org bu simdiki hali, o eski halinden eser yok simdi...

Hani Tsk sozcusu pasamizin gerek teror gerekse irticai faaliyetler ile mucadele etmekicin kurdurulmus internet siteleri dediklerinden.. Ecevit'in talimatiyla yaptirdiklarini iddaa ettigi sitelerden iste (Rahmetli diye herseyi ona yikiyorlar ya neyse..)

Su sitenin birde eski haline, gecmisine bakayim dedim aman Allah'im bir de ne/ler goreyim; isteyen bu linkten bakabilir eski icerigine;

http://web.archive.org/web/*/irtica.org
 

Dergaz

Profesör
Katılım
31 Ara 2007
Mesajlar
1,685
Tepkime puanı
28
Puanları
0
Yaş
36
Konum
Ne fark eder ki
Eski iceriginden bir kac secme;

Ana Menü ANASAYFATARİKATLAR VE RADİKAL İSLAMCI AKIMLARNAKŞİBENDİLİKNURCULUKFETHULLAH GÜLEN GERÇEĞİİRTİCAİ TERÖRMİSYONERLİKİNANÇ ÖZGÜRLÜĞÜHABERLERGÜNDEMOKUYUCU MEKTUPLARIFOTOĞRAFLARKİTAPLARİLETİŞİMİRTİCA HER YERDESEMÂ
LİNÇ OLAYINDA 13 ŞİFRE İsmailağa Camii'ndeki linç olayının materyallerini inceleyen Adli Tıp, 13 kişinin DNA'sını saptadı. Cemaatin, linç edilen Erdal'ın cesedine basarak dışarı çıktığı da belirlendi

DEMOKRASİ ADINA Laikliği savunmak, irticayı engellemek için can veren devrim şehitlerinin hakkını teslim etmemek de irticayı görmezden gelmek anlamına gelir. Sayamayacağımız kadar çok görsel kirlilik ve zihinsel gericilik kuşku götürmez bir biçimde ortadayken irtica yoktur demek, bu toplumun toplumsal bilincine ve vicdanına haksızlıktır.


VAKİT'TEN TALİBAN'A ÖVGÜ GELDİ
gun11.jpg
Köktendinci çizgisiyle bilinen Vakit gazetesi, Taliban hükümetinin bir dönem Savunma Bakanlığı'nı yapan ve şu an Taliban saldırılarını yönettiği iddia edilen Molla Dadullah ile Güney Afganistan'daki karargâhında özel röportaj yaptı. Vakit, dünkü sayısında tam sayfa yer ayırdığı röportajı, "Zafer yaklaştı" ve "Afganistan'a Taliban döneminde huzur geldi, Ladin yaşıyor" başlıklarıyla duyurdu.
 

Dergaz

Profesör
Katılım
31 Ara 2007
Mesajlar
1,685
Tepkime puanı
28
Puanları
0
Yaş
36
Konum
Ne fark eder ki
TESETTÜR ERKEĞE HAKARETTİR... Kadının tesettüre girmesini savunmak erkeği aşağılar, çünkü bu yaklaşım, erkeklerin hangi yaşta, hangi özellikte, hangi güzellikte olduğuna bakmadan, hangi koşulda olursa olsun önüne çıkan bütün kadınlarla cinsel ilişki kurabilen, yani seçim yapma iradesi, cinsel estetik ve tercihleri olmayan varlıklar olduğu imasını da içermektedir.


SEÇİMLER YAKLAŞTI, FETHULLAH HOCA HAREKETE GEÇTİ
İNGİLİZ TV'SİNDE ÇARŞAFLI KADIN NOEL MESAJI VERDİ
KENDİNİ PEYGAMBER İLAN EDEN HANIM
'KURBAN KAPMA' YARIŞI BÜYÜYOR
İRTİCA ALGISI NEDİR?
DEVRİM KANUNLARI 132 KİŞİYE İŞLEYEBİLDİ
PİYESTE ÇIKARILAN BAŞÖRTÜ DE KIZDIRDI
AYNI MESAJ
 

Dergaz

Profesör
Katılım
31 Ara 2007
Mesajlar
1,685
Tepkime puanı
28
Puanları
0
Yaş
36
Konum
Ne fark eder ki
ERGENEKON İŞİNDE GÜLEN ADI
Ergenekon işinde Gülen adı

Hani şu özgürlükçü görünüp gericiliğin değirmenine su taşıyan Altan kardeşler var ya... Bunlar; tıpkı şecaat arzederken sirkatin söyleyen merd-i kıptilere benziyorlar.

Toplum içinde yıprandıklarını görünce de efendilerine yalancıktan kafa tutuyorlar.

Kafa tutarken bile söyledikleri şey 'bende' olduklarını gösteriyor.
BAŞÖRTÜSÜ GERÇEĞİ
Okuyucumuzdan gelen 18.02.2008 tarihli elektronik posta
Başörtüsü gerçeği


Bilenler için güncelliğine ve önemine binaen tekrarda fayda görülmektedir.

Baş örtmenin Kuran'da yer alıp almadığı konusunda yeni bir kaynak yayını bilginize sunmak isterim. Hem bu defaki 15’nci Yy.dan da değil, günümüzden.


FAYDALI LİNKLER...
 

Dergaz

Profesör
Katılım
31 Ara 2007
Mesajlar
1,685
Tepkime puanı
28
Puanları
0
Yaş
36
Konum
Ne fark eder ki
İnternet andıcı soruşturmasında 2'si muvazzaf 4 şüpheli sorgulandı


Dün üçü muvazzaf asker 4 kişi ifade için İstanbul Adliyesi'ne geldi. Emekli Yarbay Recai A. ise Kocaeli'nde gözaltına alınarak İstanbul'a getirildi. Sitelerin kurulması talimatını verdiği ileri sürülen Orgeneral Hasan Iğsız ve Genelkurmay Başkanlığı Adli Müşaviri Hıfzı Çubuklu'nun da aralarında bulunduğu 19 şüpheli, geçtiğimiz hafta ifadeye çağrılmıştı. Iğsız ve Çubuklu'yla birlikte bir kısım şüpheliler sağlık raporu alarak mazeret bildirmişti.
AK Parti'yi yıpratmak ve kara propaganda yapmak amacıyla Genelkurmay tarafından kurulduğu iddia edilen internet siteleri ve Orgeneral Hasan Iğsız'ın talimatıyla hazırlanan 'internet andıcı' soruşturmasında şüphelilerin sorgusu aşamasına geçildi. Soruşturma kapsamında, emekli Yarbay Recai A., Kocaeli'ndeki evinde gözaltına alınarak İstanbul'a götürüldü. Soruşturma kapsamında 3 Ağustos'ta evinde arama yapıldığı öğrenilen Recai A.'nın, evindeki bazı evrak ve dokümanlara da el konulduğu belirtildi. Bu arada, emekli Albay Recai Alkan'ın Atatürkçü Düşünce Derneği Değirmendere şube başkanı olduğu öğrenildi. Şüphelilerden Deniz Yarbay Altunay Şahin, Deniz Binbaşı Cem Şimşek ve sivil memur Mehmet Bülent Sarıkahya ise çağrılmalarından 9 gün sonra İstanbul Adliyesi'ne geldi. Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz, şüphelileri 'Ergenekon terör örgütü üyesi olmak' suçundan sorguladı. Şahıslar sorgularının ardından salıverildi. İnternet siteleri, meçhul subay tarafından Kasım 2009'da gönderilen ihbar mailiyle ortaya çıkmıştı. Ergenekon süreciyle bağlantılı 'internet andıcı' soruşturması kapsamında 30 Ağustos 2010'da emekliye ayrılması beklenen Orgeneral Hasan Iğsız, YAŞ sonrası tümgeneral olan Genelkurmay Başkanlığı Adli Müşaviri Hıfzı Çubuklu ve Balyoz davası sanığı Koramiral Mehmet Otuzbiroğlu'nun da aralarında bulunduğu 19 şüpheli ifadeye çağrılmıştı. Iğsız ve Çubuklu'yla birlikte bir kısım şüpheliler sağlık raporu alarak bir kısmı da yurtdışında oldukları gerekçesiyle mazeret bildirmişti.

zaman
 
Üst