bir GSli, bir FBli ve bir BJKli

berraksu

Aşafatlı
Bir GS'lı, bir Fener´li ve BJK´li, Arabistan'da büyük bir suç işlerler.
Mahkemeye çıkarılırlar... Karar IDAM...

İtiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir.

Ama o gün, bayrama denk geldigi için Prens Hazretleri cezayı kaldırıp hepsine 20 kırbaç ceza verir.

Bizimkileri sempatik bulduğu için de bir kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı tanır.

BJKli: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der. 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez.

Uyanık Galatasaray´lı bunu görünce: "Sırtıma iki yastık bağlayın" der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanmaz.

Sıra Fenerbahçe'liye gelince Prens Hazretleri: "Bak Fenerbahçe'li sana acıdım. Avrupa'ya gidemediniz. Türkiye kupasını 19 senedir kazanamadınız, Teknik direktörlerden çektiniz vs.vs... Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum" der...

Peki der Fenerbahçe'li: "O zaman bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına
döner. Prens Hazretleri: "Peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar...

Fenerbahçe'li pis pis sırıtarak: "GALATASARAY´lıyı sırtıma bağlayın!" der.

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
hiç de güzel deyil saten fenerlilerin hepsi böyle insan hiç öyle dermi gel Müslüman kardeşim senin kırbacını ben yerim der ama nerde fedakarlık eskidenmiş...:)

:D :D

BereTTa

Üye
Fenerin belki şuan avrupaya gitme şansı var ama türkiye kupasını artık 24 senedir alamıyor:O çok güzeldi tşkler

Nur Cennet

Profesör
Fener De Her Yerde Kötü Niyetini,Yüzünü Belli Ediyo Canım:blink:
Bu Kadar Da Olmaz:whistling[1]:
Gs Yerine Bana Vurun:O

gül

Doçent
değişik yaw ..ama güzeldi..eyvallah :)

aHuZaR

Can kayıp can firarda
hoooppp ne oluyo yaw fenerlilere allah üstün zeka vermis digerlerine kupa buda allah vergisi :)
talep meselesi :)

B%Ü%Ş%R%A

Asistan
yaww kardeşler berraksu yazıyı yazıoken yanlışlık yapmuş galiba öle şey olurmu hiçç.. aslında FB liyle GS linin yerleri karışmış olmalı olmas ama ayıp denen bişi varrr ona göre yaz kardeş yapma bidaha böle bişi (sözüm berraksuya)

Nur Cennet

Profesör
hoooppp ne oluyo yaw fenerlilere allah üstün zeka vermis digerlerine kupa buda allah vergisi :)
talep meselesi :)

Heeyyt beaa! Çekilin aHuZaR ablam geliyoo!:O
:whistling[1]:​

Hahaha Güliyim Yaw:whistling[1]: Fb'nin AkLı Da Hep Fesatlığa Çalışıyoo:O
Başka Bişiye De ÇaLışıtığını Görmedimm:whistling[1]: Benim Kırbacımı Ona Vurun,Onun Golünü Kabul Etme Vs Vs:blink: Peehh FB Zor Adam Olur.
GS Abisinden Öğrensin:O İsterse ÖzeL Adam Olma DersLeri Veririz.O Kadar Züper İnsanlar Yani Gs.:O

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Hahaha Güliyim Yaw:whistling[1]: Fb'nin AkLı Da Hep Fesatlığa Çalışıyoo:O
Başka Bişiye De ÇaLışıtığını Görmedimm:whistling[1]: Benim Kırbacımı Ona Vurun,Onun Golünü Kabul Etme Vs Vs:blink: Peehh FB Zor Adam Olur.
GS Abisinden Öğrensin:O İsterse ÖzeL Adam Olma DersLeri Veririz.O Kadar Züper İnsanlar Yani Gs.:O

Adabi maseret insallah

doğuhan

Profesör
Bir GS'lı, bir Fener´li ve BJK´li, Arabistan'da büyük bir suç işlerler.
Mahkemeye çıkarılırlar... Karar IDAM...

İtiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir.

Ama o gün, bayrama denk geldigi için Prens Hazretleri cezayı kaldırıp hepsine 20 kırbaç ceza verir.

Bizimkileri sempatik bulduğu için de bir kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı tanır.

BJKli: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der. 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez.

Uyanık Galatasaray´lı bunu görünce: "Sırtıma iki yastık bağlayın" der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanmaz.

Sıra Fenerbahçe'liye gelince Prens Hazretleri: "Bak Fenerbahçe'li sana acıdım. Avrupa'ya gidemediniz. Türkiye kupasını 19 senedir kazanamadınız, Teknik direktörlerden çektiniz vs.vs... Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum" der...

Peki der Fenerbahçe'li: "O zaman bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına
döner. Prens Hazretleri: "Peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar...

Fenerbahçe'li pis pis sırıtarak: "GALATASARAY´lıyı sırtıma bağlayın!" der.
:D :D :D
o kadar acımasız değiliz,
gsliler de kardeşlerimiz:shake2[1]: