...BiR FoToĞrAf KaReSi...)))))))

şiiri nasıl buldunuz???

• Kullanılan toplam oy
    14

merkam

Paylaşımcı
ya bn tam anlamadm şiiri kısaca anatablrmsn zahmet olcak ama..

bir fotoğrafın hayat bulduğu bir adam üzerindeki duruşu ve masumiyeti, ve o masumiyetin, bir gün bir fotoğrafa dönüşmesi gibi bir açık lama yapabilirim ... ve ayrıca şiiri anlamamanız normal çünkü şiir anlamsız duyguların tercümanıdır...

gül

Doçent
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: eline yüreğine sağlık abİ..çok güzel yazmışsın..ellerin dert görmesin.

hamide

Profesör
biraz soyut olmuş

gzl olmuş

şiir zaten soyut olur demi:O

çok güzel bi şiir...çok anlamlı gerçekten tebrikler...ama sanki unutulmuş bişeylere yazılmış gibi.biraz hüzün verici bu yüzden...

emmargah

Profesör
tamam artık bundan sonrada abla derlerse bişey yapamam:whistling[1]: :O

merkam

Paylaşımcı
kardeşler herkes bni dinlesin can kulagıyla ben abla mabla deilim yaw kısaca daha on yedisinde bi erkegim ağlayacam şimdi ........ :O

rumeysa

Yeni
ya pardon biraz yanlış oldu galiba:))yani lafımı olur dicektim:D :D güzel bi şiir olmuş yani:))

H@TİCE

Üye
bir fotoğrafın hayat bulduğu bir adam üzerindeki duruşu ve masumiyeti, ve o masumiyetin, bir gün bir fotoğrafa dönüşmesi gibi bir açık lama yapabilirim ... ve ayrıca şiiri anlamamanız normal çünkü şiir anlamsız duyguların tercümanıdır...[/QUOTE
AÇIK KONUŞMAK GEREKİRSE DİĞER ŞİİRLERNZ DAHA GZLDİ AMA BUDA KÖTÜ DEĞİL AMA BNCE ŞİİRİN GÜZELLİĞİ YAZILDIĞI KİŞİ VEYA HER NEYSE ONA BAĞLI

merkam

Paylaşımcı
bir fotoğrafın hayat bulduğu bir adam üzerindeki duruşu ve masumiyeti, ve o masumiyetin, bir gün bir fotoğrafa dönüşmesi gibi bir açık lama yapabilirim ... ve ayrıca şiiri anlamamanız normal çünkü şiir anlamsız duyguların tercümanıdır...[/QUOTE
AÇIK KONUŞMAK GEREKİRSE DİĞER ŞİİRLERNZ DAHA GZLDİ AMA BUDA KÖTÜ DEĞİL AMA BNCE ŞİİRİN GÜZELLİĞİ YAZILDIĞI KİŞİ VEYA HER NEYSE ONA BAĞLI
.....eywallah.. bu şiir şairini anlatan bir şiir olduğu için bir as karmaşık gelmesi vede içinde bulununan (diğerşirlerdekikonunu tamtersi )aşkın çok göze batmıyor olması normaldir...bu şiirin her cümlesi bir şiirin konusu veya başlığı niteliğindedir...bu yüzden diğerleri kadar beğenilmio... ama ben beni çok beğendim satırlarda görünce...:D ;) :wave[1]: