Bir çocuğa verilen insanlık dışı ceza

:)zeynep(:

Hakve
Arkadaslar neden bunu islam karsiti insanlarin, muslumanlari islamdan sogutmak icin yaptigi bir bir olay olarak gormuyor sunuz?Her ihtimali goz onunde bulundurmak gerekli,boyle seyleri gorupte ``ben islam`dan sogudum,ben seriatten sogudum`` falan gibi altindan kalkamayacaginiz kelimeleri sarf etmeyiniz ..Hele isin aslini,gercekleri bilmeden hic yorum yapmayin bence...

Kesinlikle katılıyorum miray...Belkide İslamı kirletmek işin yaptıkları binlerce oyundan biri..Allah ıslah etsin..Çocuğun yüzündeki o ifade:( Allah bize bu bedeni bu ömrü bu canı emanet etti ve onun emanetine kimsenin bu şekilde işkence etmesi normal değil!

sarayzade

Üye
Bu İŞİn Şerİatla Alakasi Yok.bu Resİm Şov Yapan Bİr Adam Tarafindan Yapiliyor.

ya bunu büyük bir insan yapsa hadi neyse dicem ama bu çocuk 8 yaşında ve çok küçük ayriyetten açççç...bu şeriat değil kesinlikle vicdansızlık...bakamıyorum walla yaaa.... :(

nazlı

Üye
nurfer öncelikle seni kınıyorum çocuk ac kaldıgı için ekmek çalmış onu bu suça mecbur bırakanlar cezalandırılmalı şeriata göre bucoçuk reşit degil:uzgunum[1]:

Enes

İhvan Forum Üye
sevgili kardeşlerim görüyorum ki şeriat konusunda oldukça cahiliz...

1- şeriatta kol kesilmez... şartları yerine gelen bir hırsızlık durumunda el bilekten kesilir...

2- Şeriatta akıl bluğ çağına ermemiş birine böyle bir ceza verilmez... 5-6 yaşlarında bir çocuğa nasıl olurda böyle bir ceza verildiğini düşünebilirsiniz...

3- şeriatta şartları yerine gelipte kolu kesileceği sabitlenen kişinin kolu böylesi bir şovla kesilmez... hem araba üstünden geçince de kol kesilmez ezilir... hatta tam ezilmez tahriş olur...

ihvan forum adına google da birşey ararken bu haberin birkaç sitede bizim forum kaynak gösterilerek verilmiş... buna çok üzüldüm...

birkaç kere bu başlığa girdim ama aksi şeytan bana açıklama yazmayı unutturdu...

bu bir şov... çocuğun yüzündeki rahatlık ifadesine dikkat ediniz... araba geçtiği anki diş sıkma normaldir tuğla kıran karatecileri düşünün onların yüzünün ekşimesi gibi birşey bu...

Şimdi hepimiz şeriata isnat edilmeye çalışılan bu iş için tövbe edelim...

XaberDar

Profesör
Aslında bizi bu kadar celallendiren konunun başlığı!
"Bir çocuğa verilen insanlık dışı ceza"

Selametle!...

kızılkasırga

Profesör
sevgili kardeşlerim görüyorum ki şeriat konusunda oldukça cahiliz...

1- şeriatta kol kesilmez... şartları yerine gelen bir hırsızlık durumunda el bilekten kesilir...

2- Şeriatta akıl bluğ çağına ermemiş birine böyle bir ceza verilmez... 5-6 yaşlarında bir çocuğa nasıl olurda böyle bir ceza verildiğini düşünebilirsiniz...

3- şeriatta şartları yerine gelipte kolu kesileceği sabitlenen kişinin kolu böylesi bir şovla kesilmez... hem araba üstünden geçince de kol kesilmez ezilir... hatta tam ezilmez tahriş olur...

ihvan forum adına google da birşey ararken bu haberin birkaç sitede bizim forum kaynak gösterilerek verilmiş... buna çok üzüldüm...

birkaç kere bu başlığa girdim ama aksi şeytan bana açıklama yazmayı unutturdu...

bu bir şov... çocuğun yüzündeki rahatlık ifadesine dikkat ediniz... araba geçtiği anki diş sıkma normaldir tuğla kıran karatecileri düşünün onların yüzünün ekşimesi gibi birşey bu...

Şimdi hepimiz şeriata isnat edilmeye çalışılan bu iş için tövbe edelim...

degılkı bırcocuk bır ınsana bıle öyle bırceza verebılecek islam devleti ben dunyada goremıyorum.
öyle bir devlet olmamız için bızım daha kırk fırın ekmek yememiz lazım.
osmanlıda ınsanlar zekatlarını verecek ınsan bulamıyorlardı.
bugun ku durum aynımı.eger bugun o cocuk boyle bıseye yeltenıyorsa bundan devlet mesuldur.
kesınlıkle cocuk sucsuzdur. benım kanaatımce.

allah yar ve yardımcımız olsun ınsaallah.

selamnehir

Üye
Allah razı olsun kardeş ne güzel açıkladın..birilerinin islama zarar vermek adına yada tamamen cahil ve dinle alakası olmayan görüntülerdi o resimdekiler..her gördüğümüze neden nasıl demeden inanmayalım dostlar..hem iranda çekilmiş resimler olduğu yazıldı ..bu gerçekmi..ben inanmadım

H

hiap03

Guest
şeriatta bir kimsenin kolu kesilmesi için çaldığı şeyin değerinin 4 dirhemi geçmesi gerekir.1dirhem=3.24gr altın
Şimdi bunu şeriatla izah etmeye çalışanlar şeriatı kötüleyen münafıklardır.