Bir bak geriye, kalbim niye hicran içinde!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Demek ki kırılmışsın bana[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi umutların yakarışları duyulmadı, bilmem ki hakkıyla[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden hüzün sinemi sardı, efkar nefesim için ne manidar ısrıraplı nazardı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yine kalbimde dinmeyen bir yara vardı, nereye baksam içim kararır, sızı kardı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Geriye hiçbir iz bırakmamıştın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki kaçmak için vakti aralayan bir sanıktın, niye sukut etmiştin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sancılar içinde kıvranan kederdin, sabırla demlenen erdemdin, fark etmemiştim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Demek ki taşlaşmış bir kalbin sahibiydim, kuytu kuyular misali şimdi çaresizdim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kollarom bomboş, aklım ne kadar şarhoş[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niçin bu denli nezaket ve ihsandan yoksun bu gönül, bu kadar mı berdoş[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kırkınlığın ne büyük gam, sessizliğin derinliğimden çokmayan ne hüzünlü dram[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık vakit tamam, yaşamak adına yeise tutunmak kalbimin en ziyade bir bühtan[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllar geçti, mevsimler gelip yadınla eridi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akşamlar ne müşkil bir zamandı, sineme ektiğin mukadder elem, aşk ahıyla inledi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sevda ne uzak bir limandı, hangi gemiye bakdsam sanki görünmeyen bir heyecandı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her vakit andığımda içim sızlardı gözyaşlarım ne zama aksa hicranın yanımdaydı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi yaprağı koklasam hasretin sarardı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi zamanda vuslat ruhumu ihya edecek, gönlüm gamdan arileşecek lahzaydı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umut lütfun içinde hamiyetle manalaşan ne kutsi bir heyecandı mühlete adanmıştı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir firkatin eşiğinde nefeslensem, edebi fakirlik yüreğimi dağlayan vicdandı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​

cicek demeti

Sükut
Yıllar geçti, mevsimler gelip yadınla eridi
Akşamlar ne müşkil bir zamandı, sineme ektiğin mukadder elem, aşk ahıyla inledi
Sevda ne uzak bir limandı, hangi gemiye bakdsam sanki görünmeyen bir heyecandı
Her vakit andığımda içim sızlardı gözyaşlarım ne zama aksa hicranın yanımdaydı

gonul hicranlarla da dolar sevinclerlede bu hicran dolu gonullere guzel dizelerinizle mutluluk veriyorsunuz..Rabbim razi olsun degerli buyugum..
24a6bea112e4db984ff2a9dmr6.gif

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Hissiyat ne mübarek bir lahzay-ı ardır...
Sanki içinde yılları barındıran bir zamandır...
Fikretmek için tefekküre meyletmek en ülfetli bir mecradır...
Sırat bu manada hesap için anlamlıdır, kalbimiz kimin nazargahıdır...Eyvallah can kardeşim, bir bardak çay içmenizi sağlık veririm:)

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Gönül bu sanki sessiz bir çığlık misali akar
Vaktin lazzasında haşyetin ilzamıyla ibrete bakar
Her hai ve ihsan üzre mizanın vecdini arar ve aşka koşar...Müteşekkirim efendim...