Bir Arkadaşını Foruma Kazandırır mısın?

ibrahimi

Has Uşak
Hedefimiz büyük.
Bu yola sevenlerimizle çıktık.
Başkoyduk bu yola
Tüm müslümanlara ulaşmak ve sesimizi duyurmak herkese
Bizim de başarılı olabildiğimizi,
Bölünmeden dimdik ayakta durabildiğimizi göstermek.

Yeri geldi düştük
Yıkılmamıza ramak kala tuttuk yine el ele.
Ve o gün farkına vardı herkes,
Ne olursa olsun devam edilmeli diye.

Kırdık belki,
Kırıldık bazen,
Kavgamız şahıslarla olmadı asla,olamaz da!
Ve şimdi yeniden beraber olmak zamanı.

Son zamanlarda sosyal paylaşım platformlarına kayan trend,forumlara balta vurmuştur.Her foruma hele hele İslam'i forumlara muhafazakar kimlikler destek vermeli ve ayakta tutmalı çünkü bu platformlar müslüman kimliğimizi yansıtmamızı sağlıyor.

-Şimdi sizden en az bir arkadaşınızı forumumuza kazandırmanızı istiyoruz.Sesimizin daha gür çıkması adına.

-Varsa bloglarınız ihvanforumun linkini vermenizi istiyoruz.

-Facebook veya twitter'da ihvanforumun tanıtımına katkı sağlamanızı istiyoruz.Bizim konularımızı kaynak göstererek,link vererek,internet siteniz kısmınıza yazarak,İslami içerikli sayfalarda sesimizi duyurarak.

-Katıldığınız internet sitelerinde veya kişisel sitelerinizde kaynak olarak göstermenizi tanıtımımızı yapmanızı istiyoruz.

Çok zamanınızı almaz.Sadece gönlümüzü yaparsınız.Hoş yapmasanız da canınız sağolsun.Biz sizi her halinizle seviyoruz,biz sizi Allah için çok seviyoruz.

Saygı sevgi ve selamlarımızla.

MüGe

Ben, Keyfim ve Kâhyam
Kaç kişiyi kazandırdım hatırlamıyorum ama daha da kazandırmak isterim...

Herkesin kendine göre bişeyler bulabileceği çok nezih bir forum ihvan...

Bunun için size gerçekten teşekkür ederim...

|SEÇKiN|

Profesör
harika bir düşünce abim!
şahsen elimden gelen ne varsa yapacağım, bi iznillah...
ihvanforumu zirvelere taşıma adına...
benim facebook ve twitter gibi sosyal ağlarda hesabım yok, olmasını da hiç düşünmedim. lakin,
sair islami forumlarda, elimin ulaşabildiği yerlerde mümkün olan her yolu deneyeceğiz inşaallah.
üye bulma konusunda ise elbet gayretlerimiz olacaktır, bir değil, olabildiği kadar...
sizlerin gayreti bizlere de aynı şevkle yansımaktadır, bilmenizi isterim abim.
Rabbim gayretlerinizi âl-i eylesin, hayırlara vesile kılsın.

Meryem

Komplike
Eş, dost, akraba, kan bağı olan olmayan birçok kişiyi kazandırdım ama sanım senin de dediğin gibi facebook ve twitter'a bu konuda yenilmemek için daha fazla çalışmak lazım.

Burası bizim internet aleminde sığınabileceğimiz tek liman aslında, herkes kendini yoklarsa ne demek istediğimi anlayacaktır. İnsanlar forumlardan ziyade, her ne kadar adına sosyal paylaşım platformu dense de çok fazla muhattabı olmayan, izbe yerleri tercih eder oldu. Bu ne yazık ki, iyice yalnızlaştığımız, daraldığımız, yalnız olmayı istediğimiz anlamına geliyor. Birçok faktör var bizi bu noktaya getiren, hepimiz fazlasıyla meşgul ve yoğunuz. Hiç kimseye, hiç birşeye vakit ayıramayacak kadar yorulmuşuz. Atmışız kendimizi Facebook'a, kendi çapımızda eğlenmeyi seçmişiz.

Bu düşüncelerime katılırsınız katılmazsınız, beni ilgilendirmiyor. Fakat şöyle bir gerçek daha var ki (bu aslında en acısı) gitgide büyüyen bir boşluğun içinde mahpusuz ve insanlara, münazaralara, istişarelere, muhabbete uzağız. Yabanileşmek belki diğer anlamıyla, yabancılaşmak...

Herkesin blogu, herkesin twitleyip durduğu bir sosyal paylaşım hesabı var. Bu aslında bir nevi bölünmeyi, ayrılmayı temsil ediyor. Herkes yollarını ayırmış gibi gözüküyor. Dikkat ediyorum, eski üyelerden bazıları gelip "burası artık eskisi gibi değil" diyor, bunu derken gayet net bir acımasızlık içinde ama farkında değil ki; bu durumun müsebbibi biraz da kendisi, gelinen noktada emeği geçenlerden biri de kendisi...

Vazgeçmeyi marifet sanıyoruz biz, geri çekilmeyi, uzak durmayı... Aslolanın mücadele etmek olduğunu unutuyoruz. Nelerle mücadele ediyoruz da sonra çıkıp hiç birşeyin eskisi gibi olmadığını savunabiliyoruz rahat rahat? Sahip çıksaydık da bölünmeseydik! Görünen o ki; sahip çıkmadık ki bölündük!

Yerinin tam da burası olduğundan adım kadar emin olduğum bir konu açtın Erdem... İçimden geçen birkaç şeyi dile getirmiş olmanın verdiği mutlulukla ve kazandırmaya devam edeceğim yeni üyelerin ümidiyle sözlerime son veriyorum. : )

Sevgiler...

ibrahimi

Has Uşak
Teşekkürler meryem sen de güzel özetledin.

Edepyolu ve seyyah abimize de teşekkür ediyorum.

Mahpeyker

Kıdemli Üye
benimde twitter ve face de hesabim yok lakin
tavsiye debilecegim bir kac kisi var
bence de böyle islami forumlar desteklenmeli
fayda acidan ,twitter ve face gibi sosyal yerlerden
daha önemli buluyorum .

Bêkes

Üye
hazinen'in imzasını yazasım geldi arkadaşlar:)

İki satırlık adamları musallat ettik ömrümüze, bundandır; böyle dibe vuruşumuz...

YagmuR

Üye
Web sitesi
www.gencislam.com
Senelerdir çizgisini koruyan kaliteli insanların bulunduğu nezih bir ortan ihvan, internete girdiğinde ne yapacağını bilmeyen bir çok kişi olabiliyor ihvan herkesin her yaşta kişinin faydalanabileceği samimi ve sıcak bir ortam ev gibi : ) sevdiklerimizin böylesi güzel ortamdan faydalanmalarına vesile olmak, ailemizi genişletmek ve renk kartelemızı zenginleştirmek hepimizin arkadaşlık görevi diye düşünüyorum, birlik ve beraberlik için böylesi bir ortamı bize hazırlayan ve can-ı gönülden hizmet eden tüm arkadaşlarımdan Rabbim razı olsun,
Güzel yorum ve katkılar içinde teşekkür ediyorum bende..

DİLEM

Asistan
Benim face yada twitterım yok lakin fırsat buldukca soylemeye calısyorum calısacagım inşallah

_Berceste_

bir tutam delilik...
kendimi kazandirdim yetmez mi :D
ama elimizden geleni yapariz insALLAH...daha büyük bir ihvan icin el ele:Cool:

cicek demeti

Sükut
[
elele.jpg

Birlesti ihvanda ellerimiz,Yanliz Allah icin atar kalplerimiz,bizim guzeldir sitemizdeki uyelerimiz,cunku hepsi can kardeslerimiz.....

Gülzar-ı İrfan

..............
Aklıma nedense BAHÇELİ'nin seçim kazanma startejisi geldi ERDEM başlığı okuyunca..:D

Elimizden geleni yaparız nasipse..

ALLAHA EMANET OLUN

reis

Kıdemli Üye
Face çıktı mertlik bozuldu arkadaş.. :)
Face çıktı çıkalı Forumlar iflas etti.
Ama biz henüz iflas etmedik.
Mail grupları, Face, MSN Listemiz hemen haberdar edilecek ve kendi şahsi sitemize İhvan'ın 468x60 reklam banneri süresiz olarak koyulacaktır.
:)

agbi

Yasaklı
Hedefimiz büyük.
Bu yola sevenlerimizle çıktık.
Başkoyduk bu yola
Tüm müslümanlara ulaşmak ve sesimizi duyurmak herkese
Bizim de başarılı olabildiğimizi,
Bölünmeden dimdik ayakta durabildiğimizi göstermek.

Yeri geldi düştük
Yıkılmamıza ramak kala tuttuk yine el ele.
Ve o gün farkına vardı herkes,
Ne olursa olsun devam edilmeli diye.

Kırdık belki,
Kırıldık bazen,
Kavgamız şahıslarla olmadı asla,olamaz da!
Ve şimdi yeniden beraber olmak zamanı.

Son zamanlarda sosyal paylaşım platformlarına kayan trend,forumlara balta vurmuştur.Her foruma hele hele İslam'i forumlara muhafazakar kimlikler destek vermeli ve ayakta tutmalı çünkü bu platformlar müslüman kimliğimizi yansıtmamızı sağlıyor.

-Şimdi sizden en az bir arkadaşınızı forumumuza kazandırmanızı istiyoruz.Sesimizin daha gür çıkması adına.

-Varsa bloglarınız ihvanforumun linkini vermenizi istiyoruz.

-Facebook veya twitter'da ihvanforumun tanıtımına katkı sağlamanızı istiyoruz.Bizim konularımızı kaynak göstererek,link vererek,internet siteniz kısmınıza yazarak,İslami içerikli sayfalarda sesimizi duyurarak.

-Katıldığınız internet sitelerinde veya kişisel sitelerinizde kaynak olarak göstermenizi tanıtımımızı yapmanızı istiyoruz.

Çok zamanınızı almaz.Sadece gönlümüzü yaparsınız.Hoş yapmasanız da canınız sağolsun.Biz sizi her halinizle seviyoruz,biz sizi Allah için çok seviyoruz.

Saygı sevgi ve selamlarımızla.

Gerçekten ciddimisiniz?

Önce kendilerinize öz eleştiri yapsanız.

Reis in dediği gibi KAPIDAN KOVALASANIZ BACADAN GİRER AGBİ yani beni bile soğuttunuz takındığınız tutumlarla.

DİSPLİN sağlıcam diye birçok üyeye hatta benim bile çatıştığım fikir bazında üyelere HAKSIZ YERE CEZA verdiniz.Örneğin Ummuhan Hnm.

GERÇEKTEN YÖNETİM OLARAK kendilerinize öz eleştiri yapın.

SİYASET Forum un lokomatifidir İSLAMİ TEMELLİ olan Forumlarda.

MÜNAZARA konusu dediniz KISITLI Nerde görülmüş münazarada Üye yazacak Yönetim inceleyecek sonra da yayınlayacak OLMAZ BÖYLE şey

Bence gözden geçirin Yeni Üye yerine bir küskünleri gözden geçirin nasıl olsa msn adresleri vardır birer mail çekin anlatın YENİ YÖNETİM ANLAYIŞINI.

Meryem

Komplike
agbi, bizde çok şey değişti ama anladığım kadarıyla sizde hala hiç bir değişiklik yok...

reis

Kıdemli Üye
Dediğimiz gibi;

Resimde de görüldüğü üzere İhvanforum'un reklam bannerini kendi web sitemizin logosunun yanına süresiz olarak ekledik.
2d0nsep.jpg

(Orijinal boyutlarında görmek için resmin üzerine tıklayınız)

Face'den ilk duyurumuzu yaptık, bu duyuruları ara ara yapacağız.

Msn Listemiz ve Mail gruplarına mesajı da en kısa sürede halledeceğiz İnşaAllah...

Meryem

Komplike
Allah razı olsun, önem verdiğiniz için teşekkür ederiz. :)