bilgi talebi ..

• Konbuyu başlatan Kaçak
  • Başlangıç tarihi
K

Kaçak

Guest
Bu sefer proplemim yok hamd olsun ...
İmdi evimde smile adsl mevcut ...
Ama kapattırmayı düşünüyorum ..
İnş. 24 aylık sözleşme yaptırmamışımdır ..
Fekat internette ihtiyac oluyor zaman zaman ...
Şu Vınn mıdır nedir varya ..
Onun önödemelisi oluyormuş ..
Yani kullandıgın kadar ödemeli ...
Nedir ne degildir bilen varmı ?
Not; Anlatacak olanlar lütfen sakin sakin anlatsın , bilinmedik kelimeler kullanmasın ...
Selamlar ...

korakademik

Ordinaryus
ön ödemeyi ilk kez duyuyorum.
ama nakit sınırı koyabiliyorsun şu kadardan fazla fatura istemiyorum gibi

ama bu tür bağlantıların sınırı birkaç gb la sınırlı bir günde dolar gider.

K

Kaçak

Guest
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Bu kampanyadan haberi olan varmı ?[/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif][/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]TTNET Günlük İnternet Paketi’yle interneti kullandığın gün kadar öde.[/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]“Ben hergün internete girmem ama internetsiz de yapamam” diyenlerin tam da ihtiyacı olan Günlük İnternet Paketi sayesinde, ay sonu internet faturanızı, o ay içinde interneti kullandığınız gün sayısı üzerinden ödeyeceksiniz. [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif] [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]İnternet ayda 1 TL’ye elinizin altında, sonrasında kullandığınız gün kadar ödeyin. Ayrıca Günlük İnternet Paketi alanlara yıl sonuna kadar ayda 3 gün internet kullanımı, 125 TL değerinde kablosuz modem ve bağlantı ücreti TTNET’ten hediye! Aylık 3 günlük hediye kullanım sonrasındaysa günlük kullanım ücreti sadece 2 TL. Yani ayda 5 gün internet kullanmış bir kişi Günlük İnternet Paketi ile ayda 1 TL + (5gün-3 hediye gün) X 2 TL = 5 TL ücret ödeyecek. Bu avantajlı fiyatlardan yıl sonuna kadar faydalanabilirsiniz.
[/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Haydi Türkiye, TTNET’le internetsiz ev kalmasın; Günlük İnternet Paketi’yle kimse ay sonu internet faturasını düşünmesin![/FONT]

Kaynak : http://www.internethaber.com/faturani-sen-belirle--307831h.htm#ixzz14Q5qwuph

ibrahimi

Has Uşak
dsmartın güzel bir kampanyası vardı.
internet+dsmart ayda 25 tl idi sanırım,bir de 6 ay sinema kanalları açık diye reklamlarda gördüydüm.

K

Kaçak

Guest
Bendeki Dsmart zaten ...
Tabi benimki daha pahalı ..
Artı 10 telefon veriyorsun ..
Du bakıyım eğer Dsmartı iptal etme şansım varsa geziyim gene çarşı pazar ...
Buluruz birşey belki :)

Tahakküm den hoşlanmıyorsan ev telefonunu iptal ettirip cep telefonundan internete bağlanmayı deneyebilirsin.. Şu an vodafone da ayda sekiz liraya sınırsız internet kampanyası devam ediyor.. Pc bağlantı kablosu ile pc den de internete bağlanabilirsin.. Sınırlı modeller de tabi.. Ben öyle yapıyorum.. Okumak yazmak için ideal.. Video meselesi zor olur çünkü bağlantı yavaş.. Fakat iş görüyor.. Ben neredeyse bir senedir bu şekilde laf yetiştiriyorum sağa sola...

dediğim gibi video izleyemezsin.. sayfalar yavaş tabi.. ama bilgi edinmek adına nette isen yeterince iş görüyor.. hız downlnd ve video için gerekli sanırım.. yoksa msn de falan bir sorun yok.. çok yüksek mb olmadıkça downlnd işlevide görüyor tabi.. ben tavsiye ederim özgürlük isteyenler için..