Bidat ehli kişileri yakından izleyelim...

ALI25

Kıdemli Üye
Eline saglik yapmi$ oldugun bu payla$im icin sen sag ol Lafons7275 karde$im.

ALI25

Kıdemli Üye
Sitede bir kural getirmekle bizim de elimizi $uanda burda iste istemez bir baglanmi$tir.

Bu gibi ki$ilere ne denir diye bir soru sorulsa malesef $uanda buna cevab vermek mümkün degildir.

ALI25

Kıdemli Üye
Bunlarin ilmine bakip bir itibar edilmez ve bunlar gibi kimseler de cok kere ister istemez o akil ve mantigina bir ba$vururlar bizzat bunu $ahid olmaktayiz söylemi$ olduklari bu gibi sözlerinden.

ALI25

Kıdemli Üye
Bu ki$iler din hakkinda acik ve kesin olarak ifrad da kaciyorlar ve ayni zamanda icindeki o zehirlerini de kusuyorlar.

Bu kimseler birer ehli sünnet olamaz ve bunlar gibi kiseler ulemayi esas almadik dan sonra ne deseler ister istemez makul ve makbul vede muteber de olmaz.

ALI25

Kıdemli Üye
Bir nakil yapayim buna dair ve bu gibi kimseler hakkinda ulema $unu der Dal ve mudil diye.

bi husben

Kıdemli Üye
orda cübbeliyi görseydin ne olacak idi ki o bir kere soruyorum bunlar kadar da bir ehli bidat mi bunuda bilmiyorum.

yahu ali seni islAmkent sitesinden taniyorum ordada ne dediğin anlaşilmiyordu burdada
yaptiğin tekşey sen sağol falanca kişi bu paylaşim için içeriğini bilsende gam yemeyecem
adam ehli sünnete küfür eden yazi asiyor sen sağol diyorsun teşekkür ediyorsun
karşi görüş açiyor sen sağol sosyalist açiyor sen sağol

ALI25

Kıdemli Üye
yahu ali seni islAmkent sitesinden taniyorum ordada ne dediğin anlaşilmiyordu burdada yaptiğin tekşey sen sağol falanca kişi bu paylaşim için içeriğini bilsende gam yemeyecem adam ehli sünnete küfür eden yazi asiyor sen sağol diyorsun teşekkür ediyorsun karşi görüş açiyor sen sağol sosyalist açiyor sen sağol

1. Dur senin de anlayacagin br dilden yazayim sana da Bi Husben.

2.Yahu beni ordan taniyabilirsin bunda ne var ki dermisin bana da bir sen de.

3.Ne dedigim anla$ilmiyor mu bu gercekten mi böyle herkese göre mi yoksa tek sana göre mi ve farz edelim sen anlamiyorsan bunu dermisin kim den kaynaklaniyor.

4.Bende herkes gibi ayni dili yazmiyormuyum yoksa benim yazdigim dil bir ba$ka midir dermisin.

5.Burda yaptigim tek $ey sag ol falanca ise de peki sen ne yapiyorsun veya neler diyorsun senin de burdaki Kaptan dan bir farkin var bana onu de bir bakalim.

6.Kim ne acarsa acsin bu beni direk ilgilendir mi veya söyle diyeyim sen de gecmi$ bizim sag ol ve tsklr sözümüze bir takilip kalmi$sin bak ne diyorum o ki$i nikli üye bir emek veriyor mu yoksa vermiyor mu bizde bizede yaki$an bir $ey deriz ve de demeye de cali$iriz.

7.Yaziyorsan o kendine yaki$acak $ekilde yaz ve birine nasil yazarsan ve de ister istemez sen de öyle bir muamele görürsün.

8.Ben benim ben kimseye de benzemesem de olur ben de tek bildigimi der ve de bununla da yetinmek isterim.

hirahos

Kıdemli Üye
1. Dur senin de anlayacagin br dilden yazayim sana da Bi Husben.

2.Yahu beni ordan taniyabilirsin bunda ne var ki dermisin bana da bir sen de.

3.Ne dedigim anla$ilmiyor mu bu gercekten mi böyle herkese göre mi yoksa tek sana göre mi ve farz edelim sen anlamiyorsan bunu dermisin kim den kaynaklaniyor.

4.Bende herkes gibi ayni dili yazmiyormuyum yoksa benim yazdigim dil bir ba$ka midir dermisin.

5.Burda yaptigim tek $ey sag ol falanca ise de peki sen ne yapiyorsun veya neler diyorsun senin de burdaki Kaptan dan bir farkin var bana onu de bir bakalim.

6.Kim ne acarsa acsin bu beni direk ilgilendir mi veya söyle diyeyim sen de gecmi$ bizim sag ol ve tsklr sözümüze bir takilip kalmi$sin bak ne diyorum o ki$i nikli üye bir emek veriyor mu yoksa vermiyor mu bizde bizede yaki$an bir $ey deriz ve de demeye de cali$iriz.

7.Yaziyorsan o kendine yaki$acak $ekilde yaz ve birine nasil yazarsan ve de ister istemez sen de öyle bir muamele görürsün.

8.Ben benim ben kimseye de benzemesem de olur ben de tek bildigimi der ve de bununla da yetinmek isterim.

Bir tanesin Ali abi, seni seviyorum :)

ALI25

Kıdemli Üye
$uanda gözler doldu malesef bazen alinganliktan cikiyor ikinci özeligime geciyorum ister istemez bir duygusal oluyorum biiznillah.

Estahfurullah o bir tane olan sensin abim biz bir günahkar kuluz i$te her fani gibi siradan bir beseriz.