Bi Düşünün Türkiye Hariç Heryer Sular Altinda Kaldiinda Sizce Ilk Tepkiler Nolur Du ?

LoNeLY

Kişisel Biri
Bi Düşünün Türkiye Hariç Heryer Sular Altinda Kaldiinda Sizce Ilk Tepkiler Nolur Du ?

Bir sabah uyanıyoruz ve bir bakıyoruz ki dünya sular altında kalmış. Su üstünde kalan tek kara parçası var; o da Türkiye. Koca gezegende 70 milyon Türk'ten başka kimse kalmamış. İlk tepkiler olurdu dersiniz?.. Buyrun bakalım:
Amma balık yeriz be!
"Türk'ün Türk'ten başka dostu yok" derlerdi de inanmazdım.
Ulan tam da "Uluslararası İlişkiler" bölümünü kazandıydık. Şansa bak!
Artık ne ihracat kaldı ne de ithalat... Nihayet cari açığı, dış ticaret açığını filan sıfırladık...
Ülke olmak için başvuran ilk ilimiz Yalova oldu.
Tarkan'ın ingilizce albümü raflarda kaldı.
Bakanlar Kurulu kararı ile kara sularımız 12 bin mile çıkarıldı..
Piyasaya sahte dolar ve avro sürmekten tutuklanan kalpazanlar kendileriyle dalga geçen polislere saldırdı..
Ankara'da resmi temaslarda bulunan Fransa cumhurbaşkanı Jak Şirak, T.C.vatandaşı olmak için başvurdu. Şirak'ın Türkiye Birliği'ne alınması için referandum yapılacak..
Stratejik açıdan hiçbir önemimiz kalmadı, ama artık ne önemi var..
Ülkemizde bulunan yabancı turistler "Ne iş olsa yaparım abi" deyip iş aramaya başladılar.
GS teknik direktörü Hagi "Türkiye'den ayrılacak mısınız" diyen gazeteciyi "manyak mısın lan sen" deyip tartakladı...
Yıldırım Demirören, Ege'de mavi yolculuğa çıkan Deyvid Bekhım'la üç yıllık mukavele imzaladı. Bekhim imza töreni sonrası BJK amblemli plaj havlusunu öperek basın mensuplarına poz verdi...
apo, "Atın beni denizlere" deyip sürekli ağlıyor komutanım...
Kurt hikayesi artık inandırıcı olmaz. Tarih dersi kitaplarını değiştirelim, yaz bakalım: Orta asya denizinden göç ederken Türklere bir yunus yol gösterdi...
Heyoooooo! Dünya Coğrafyası'ndan yırttık oğlum, dersler boş geçecek...
Abi yemişim Halikarnas'ını, Barlar Sokağı'nı! Bodrum Helga'sız, Emma'sız çekilir mi şimdi yaa...
Edirne'den Ardahan'a gidilir mi be... Dünyanın yolu...
Ulan şimdi işin yoksa 4 yılda bir olimpiyat düzenle dur..
VE M UTLU SON: Kıbrıslı Türklerin ardından çeşitli ülkelerde yaşayan vatandaşlarımızın da yarı baygın halde sahillerimize vurması "Türk'e bir şey olmaz" sözünü bir kez daha haklı çıkardı..

gönül

Paylaşımcı
''Ülke olmak için başvuran ilk ilimiz Yalova oldu. '':yahoo:
yalovama her şey yakışır yaw:clap2:
çok güzel yaa ellerine sağlık.

daha önce okudum ama yinede eline sağlık