BenİmLe cıkarmısın

:)zeynep(:

Hakve
Katılım
9 Ağu 2006
Mesajlar
5,094
Tepkime puanı
70
Puanları
0
Konum
Yalova
Daha henüz 18 yaşındaydı,ama hayatının sonundaydı. Tedavisi mümkün olmayan kanser hastalığına yakalanmıştı.
Kahır içinde kendini eve kapatmıştı. Sokağa bile çıkmıyordu. Annesi,birde kendisi. Bunlardan ibaretti hayat onun için.
Bir gün çok sıkıldı. Sokaklara attı kendini.. Bir yığın vitrinin önünden geçti. CD satan bir dükkanı geçerken aniden durdu, geriye dönüp kapıdan içeri bakarak hayal meyal gördüğü tezgahtar kıza bir kez daha baktı. Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı. Gözleri ve yüreği takılı kalmıştı. Bir süre düşündükten sonra CD dükkanına girdi. Kız gülümseyerek koştu ona doğru "Size nasıl yardımcı olabilirim" diye... Öyle bir gülümseyişti ki genç şaşırdı, geveledi, bocaladı sonra "Evet" diyebildi.. Rasgele bir plağı işaret ederek "Evet,bu CD yi almak istiyorum" dedi. Genç kız plağı aldı, içeri gitti.
Az sonra paketlemiş bir şekilde geri geldi. Genç paketi aldı evine geldi ve hiç açmadan paketi dolabına attı...

Ertesi sabah yine aynı dükkana gitti. Yine bir CD sardırdı kıza, yine eve gelip açmadan paketi dolaba attı. Günler hep sardırılıp açılmayan CD alımları ile geçti gitti. Bir türlü genç kıza açılmaya cesaret edemiyordu. Annesine açıldı sonunda... Annesi "Git konuş oğlum, ne var bunda" dedi.Ertesi sabah cesaretini toplayıp aynı dükkana gitti, ve yine bir plak seçti. Kız plağı sarmak üzere arka kısma gidince genç "sizinle bir gece çıkabilir miyiz ?" diye yazarak altında telefonunu ekleyip gizlice kasanın üstüne koydu.Sonra genç kızdan plağı alarak kaçarcasına uzaklaştı dükkandan.
İki gün sonra evin telefonu çaldı. Anne açtı telefonu. CD dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan. Delikanlıyı istedi. Gizlenen notu daha yeni bulmuş, ve görür görmez aramıştı. Ama delikanlının annesi ağlıyordu... "Duymadınız mı ? " dedi, "Dün kaybettik oğlumu" Cenazeden birkaç gün sonra anne oğlunun odasındaki eşyaları düzenlerken gözüne dolabındaki paketler ilişti. Paketleri aldı oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı. İçinde bir CD ve birde not vardı. "Merhaba,sizi öyle tatlı buldum ki, bir akşam birlikte çıkalım mı ? Ezgi !... Bir başka paketi açtı. Yine başka bir not vardı. "Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece için davet edin artık... Sevgiler...
Ezgi
 
A

ada

Guest
Ce: BenİmLe cıkarmısın

Zeynebim sarstın beni akşam akşam:(
 
Katılım
18 Eyl 2006
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Ce: BenİmLe cıkarmısın

Çoook GÜzel Bİr Hİkaye Ve DÖnÜp BaktiĞimizzzda GeÇmİŞe GeÇ KalmiŞliklarimiz Gelİyo Aklimiza............aslinda İnsan ÖmrÜnÜn Ne Kadar Kisa OlduĞu Bİ Kez Daha VurulmuŞ Suratimiza Ama Bİzler Yİnede İnat Edİyoruz.
Rabbİm Herkese DÜnden BugÜne HİÇ GeÇ Kalinmayan GÜnlar Nasİp Etsİn.
 

HuBeyB

Asistan
Katılım
22 Tem 2006
Mesajlar
484
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
38
Ce: BenİmLe cıkarmısın

hikaye cok güzeldi teşekkürler.
hayat herkez için böyle ince ayrıntılarla örülü bir ağ sanırım.
Dileğim herkez kendisi için hayırlı olan ayrıntılkarı yakalayabilsin.
 

ebrar))

Paylaşımcı
Katılım
1 Eyl 2006
Mesajlar
245
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Ce: BenİmLe cıkarmısın

Çok güzelmiş ya
 
Katılım
10 Eki 2006
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Hikayeniz gerçekten güzel,kader denilen güzellik kendini hemen belli ediyor, anlaşılıyor ki çok istenen şeyler dahi Rabbul Alemin istemedikçe olmuyor. Teşekkürler.
 

HİRANUR

Üye
Katılım
10 Eki 2006
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Harika bi öyküdü....teşekkürler....
ne diyelim... KADER....
 

Alper...

MarmaranınKralı
Katılım
10 Eki 2006
Mesajlar
9,574
Tepkime puanı
452
Puanları
0
Konum
İsLamBol
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
(Rabbul Alemin istemedikçe olmuyor.)sabah sabah duygulandırdın beni bi kaç satır daha olsaydı ağlayacaktım ama şimdi kendimi toparladım çok güzel(yani üzücü son)
 
Üst