BEN TENKİT ETMİYORUM TENKİT ETMEK ABESLE İŞTİGAL İslamı da SANA GÖRE BANA GÖRE de değerlendirmiyorum.

agbi

Yasaklı
BEN TENKİT ETMİYORUM TENKİT ETMEK ABESLE İŞTİGAL İslamı da SANA GÖRE BANA GÖRE de değerlendirmiyorum.

11083627_1574705759480367_7613380229676629992_n.jpg

EVET F.GÜLEN TESETTÜR BAŞÖRTÜSÜ İÇİN FURUAT DEDİĞİ ZAMAN başta @hirahos olmak üzere çok kişi F.GÜLEN i İSLAM değerleri ile yargıladılar HATTA KAFİR likle bile suçlayanlar oldu.

BEN ASLA BURADA Sn ERDOĞAN ı tenkit etmiyorum dediklerinde HAKLI İşte sokaklar % KAÇI İSLAM ölöçülerinde TESETTÜR deler ve yaşıyorlar TESETÜRDEN ÇOK DAHA ÖNEMLİ OLANLAR VAR İSLAM AÇISINDAN F.GÜLEN BUNA DEĞİNMİŞ ti.

Şimdi @Hakperest diyecekki yine ETİKETLEME YAPMIŞSIN yaprarım başta Hirahos olmak üzere bazı üyelerden CEVAP BEKLEMEK YORUM ALMAK HAKKIM DEĞİLMİ ?

Darul_Beka

Profesör
ölçün islam ise CEVAPLA
Yılların birikimini fetullahın bir kalemde silmesi
evet bizi çok kızdırdı ama aynı zamanda üzdü de
keşke Müslümana yakışır bir tavır alsaydı
şimdi sen bu forumda istediğin kadar süslü cümle kur
yüzlerce kopyala yapıştır yap gerçekleri değiştiremezsin
hangi gerecekleri mi
1-Müslüman başbakanı arkadan bıçaklama (HEM ERBAKAN HEM TAYYİP ERDOĞAN)
2-İsraile yağ çekme (bunu defalarca yaptı mavi marmarada yaptı Saddam israili tehdit ettiğinde İsrail çocukları için ağlıyorum diyerek yaptı one minute de yaptı)
3-28 şubatta Erbakan hocayı dışladı eceviti daha çok seviyorum dedi başörtüsüne karşı açık tavır almış ecevite şefaatçi olacağını söyledi 28 şubat döneminin askeri cuntasına yağ yaktı

talib

Kıdemli Üye
iftira... iftira... iftira...

:)

Türkiye'den on yıllarca sorun olmuş bir meseleyi çözen bir isme başınızı açın da okuyun diyen bir hocanın talebeleri başörtüsü meselesinden vurmaya çalışıyor. İşte böyle adamlara biz bugün şakirt diyoruz.

agbi

Yasaklı
istemiyorsa hakkınız değil
hirahos abiyi etiketlemeyin lütfen

NE DEMEK İSTEMİYOR

YAFTALAMA YAPSIN , HAKARET ETSİN , MÜNAFIK KAFİRLİKLE İTHAM ETSİN , VATAN HAİNLİĞİNLE İSLAM A İHANETLE SUÇLASIN SONRA CEVAP VEREMEYİNCE SİZLERİN ARKASINA SAKLANSIN İSTEMİYORUM DESİN.

İSLAMI KENDİ TARAFGİRLİĞİNE GÖRE YORUMLAYAN @hirahos ÇIKACAK CEVAP VERECEK İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMESİNİZ AHİRETTEDE HESABINI VERECEK SANMASIN SANAL FORUM DİYE AHİRET HESABI YOK.

BAK BEN ERDOĞAN ı TENKİT ETMİYORUM EDEMEMDE ETMEM ABESLE İŞTİGAL OLUR.ZAVALLILIK OLUR

ihvanistanbul

AkhenAton
NE DEMEK İSTEMİYOR

YAFTALAMA YAPSIN , HAKARET ETSİN , MÜNAFIK KAFİRLİKLE İTHAM ETSİN , VATAN HAİNLİĞİNLE İSLAM A İHANETLE SUÇLASIN SONRA CEVAP VEREMEYİNCE SİZLERİN ARKASINA SAKLANSIN İSTEMİYORUM DESİN.

İSLAMI KENDİ TARAFGİRLİĞİNE GÖRE YORUMLAYAN @hirahos ÇIKACAK CEVAP VERECEK İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMESİNİZ AHİRETTEDE HESABINI VERECEK SANMASIN SANAL FORUM DİYE AHİRET HESABI YOK.

BAK BEN ERDOĞAN ı TENKİT ETMİYORUM EDEMEMDE ETMEM ABESLE İŞTİGAL OLUR.ZAVALLILIK OLUR

agbi sürekli büyük harflerle yazmayın,
Sizinle tartışmak istemeyen kişilerle tartışmaya girmeye uğraşmayın.

Açıklamak istediğiniz konular varsa buyrun konu açın. Kişilere takılmadan derdinizi anlatın.

Selametle...

agbi

Yasaklı
İşte o makalenin orjinal metni:

By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003

“We further hope and pray that the brave young men and women return home with the lowest possible casualties, and the suffering in Iraq ends as soon as possible.”

“ABD’nin Irak’ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız.

Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan kelimesi kelimesiyle şunları söylüyor: “Irak’da savaşan kahraman Amerikan askerlerinin sağ-salim ülkelerine dönmesi için dua ediyoruz”
Evet bu sözler Tayyip Erdoğan’a aittir ve arşivde mevcuttur.
Tarihi destanlarla dolu olan Şanlı Türk askerine, “Askerlik yan gelip yatma yeri değil” diye hücum eden Recep Tayyip Erdoğan, Amerikan askerlerine ise gönül derinliklerinden bir demet sunuyor ve kahraman ilan ediyor.
Peki bu kahramanlık payesi ne için midir?
Tayyip Erdoğan’a göre Irak’da savaşmanın karşılığıdır. (Demecinde Irak’da savaşan kahraman Amerikan askerleri sözcükleri var.)
İyi de Amerikan askerleri yıllardır Irak’da mazlum ve mahsun Müslümanları boğazlamıyor mu?

KAYNAK : http://www.adiyamanlilar.net/kyazar.asp?ID=17#.VQrGoo6sWNY

AŞAĞIDAKİ ADRESİ TIKLAYIN

https://www.facebook.com/BanuAVAR/posts/436678659684258

Bu konuları açmamım tek nedeni BURADA TARAFGİRLİKLERİ neticesi İSLAM ı çıkarları için kullananlara verilen cevaplar içindir. @hirahos denilen sözde İslam alimi F.GÜLEN için bu konuların parelelinde neler demişti.O zaman BUYURSUN BU GERÇEK OLAYA da yorum yapsın.YAPAMAZ YAPACAĞI TEK ŞEY FORUM YÖNETİCİLERİN ARKASINA SAKLANMAK Çünkü Aciz ve zavallıdır eğer aiz ve zavallı değilse Bu iki haberede İSLAM a yakışır şekilde BİR MÜSLÜMANIN YAPACAĞI YORUMU yapar.
@ihvanistanbul BÜYÜK HARFLER KONULAR A VURGUDUR bU KONULARDA SİZ DE FİKİRLERİNİZİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ BİZLERİ BAŞTA BENİ AYDINLATIRSINIZ.

Saygılarımla.

ihvanistanbul

AkhenAton
İşte o makalenin orjinal metni:

By Recep Tayyip Erdogan
The Wall Street Journal
March 31st, 2003

“We further hope and pray that the brave young men and women return home with the lowest possible casualties, and the suffering in Iraq ends as soon as possible.”

“ABD’nin Irak’ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız.

Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan kelimesi kelimesiyle şunları söylüyor: “Irak’da savaşan kahraman Amerikan askerlerinin sağ-salim ülkelerine dönmesi için dua ediyoruz”
Evet bu sözler Tayyip Erdoğan’a aittir ve arşivde mevcuttur.
Tarihi destanlarla dolu olan Şanlı Türk askerine, “Askerlik yan gelip yatma yeri değil” diye hücum eden Recep Tayyip Erdoğan, Amerikan askerlerine ise gönül derinliklerinden bir demet sunuyor ve kahraman ilan ediyor.
Peki bu kahramanlık payesi ne için midir?
Tayyip Erdoğan’a göre Irak’da savaşmanın karşılığıdır. (Demecinde Irak’da savaşan kahraman Amerikan askerleri sözcükleri var.)
İyi de Amerikan askerleri yıllardır Irak’da mazlum ve mahsun Müslümanları boğazlamıyor mu?

KAYNAK : http://www.adiyamanlilar.net/kyazar.asp?ID=17#.VQrGoo6sWNY

AŞAĞIDAKİ ADRESİ TIKLAYIN

https://www.facebook.com/BanuAVAR/posts/436678659684258

Bu konuları açmamım tek nedeni BURADA TARAFGİRLİKLERİ neticesi İSLAM ı çıkarları için kullananlara verilen cevaplar içindir. @hirahos denilen sözde İslam alimi F.GÜLEN için bu konuların parelelinde neler demişti.O zaman BUYURSUN BU GERÇEK OLAYA da yorum yapsın.YAPAMAZ YAPACAĞI TEK ŞEY FORUM YÖNETİCİLERİN ARKASINA SAKLANMAK Çünkü Aciz ve zavallıdır eğer aiz ve zavallı değilse Bu iki haberede İSLAM a yakışır şekilde BİR MÜSLÜMANIN YAPACAĞI YORUMU yapar.
@ihvanistanbul BÜYÜK HARFLER KONULAR A VURGUDUR bU KONULARDA SİZ DE FİKİRLERİNİZİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARSANIZ BİZLERİ BAŞTA BENİ AYDINLATIRSINIZ.

Saygılarımla.

Gülenle takışana kadar bu sözler umurunda değildi, benden daha cevval şekilde akpyi savunuyordun agbi?

agbi

Yasaklı
Gülenle takışana kadar bu sözler umurunda değildi, benden daha cevval şekilde akpyi savunuyordun agbi?

En iyi savunma SALDIRI dır straejisi ile yazma.

ÖNCE KONU ile ilgili düşüncelerini yazki aydınlanalım.

GELELİM AK PARTİ yi savunmama

İLK AK PARTİ yi oluşturan yöneticiler şuan AKTİF olsun SAVUNMAYAN NAMERTTİR.

Sn ERDOĞAN ın ilk söylediklerinin RUHUNU AK PARTİ ye getirsin savunmayan NAMERT tir.

AYRICA BUNLAR YAZMAKLA KONUMUN MECRASINI DEĞİŞTİRME bak konuda ben ERDOAĞAN ı tenkit etmişmiyim.

Konunun ana fikri İHVAN FORUM da bulunan üyelerin İSLAM a uymayan MÜSLÜMAN a yakışmayan ÇİFTE STADART YORUMLARI

agbi

Yasaklı
ölçün islam ise CEVAPLA
hangi gerecekleri mi
2-İsraile yağ çekme (bunu defalarca yaptı mavi marmarada yaptı Saddam israili tehdit ettiğinde İsrail çocukları için ağlıyorum diyerek yaptı one minute de yaptı)
3-28 şubatta Erbakan hocayı dışladı eceviti daha çok seviyorum dedi başörtüsüne karşı açık tavır almış ecevite şefaatçi olacağını söyledi 28 şubat döneminin askeri cuntasına yağ yaktı

ERBAKAN a gönül veriyorsun desem DEĞİLSİN ERBAKAN ın Erdoğan için söyledikleri ortada.

MAVİ MARMARA Konusunu gel seninle istişare edelim desem gelmezsin bak çok basit soru MAVİ MARMARA da yakalama kararlarını neden hala SÜMENALLTI ?

YAA SEN NE DEDİĞİNİ HATTA NE OLDUĞUNU BİLMEYEN BİRİSİN.

Bak @Enes e yaptıım teklifide sanada yapmış olayım.

GETİRİN İDDİALARI BEN YANLIŞSAM ÖZÜR DİLEYECEK KADAR ONURLU İNSANIM PEKİ SEN ÖZÜR DİLEYECEKMİSİN YOKSA SUKUŞTIĞINIZ ZAMAN YÖNETİCELERİN ARKASINA SAKLANIP BANA YAPTIRIM MI UYGULAYACAKSINIZ.

ihvanistanbul

AkhenAton
En iyi savunma SALDIRI dır straejisi ile yazma.

ÖNCE KONU ile ilgili düşüncelerini yazki aydınlanalım.

GELELİM AK PARTİ yi savunmama

İLK AK PARTİ yi oluşturan yöneticiler şuan AKTİF olsun SAVUNMAYAN NAMERTTİR.

Sn ERDOĞAN ın ilk söylediklerinin RUHUNU AK PARTİ ye getirsin savunmayan NAMERT tir.

AYRICA BUNLAR YAZMAKLA KONUMUN MECRASINI DEĞİŞTİRME bak konuda ben ERDOAĞAN ı tenkit etmişmiyim.

Konunun ana fikri İHVAN FORUM da bulunan üyelerin İSLAM a uymayan MÜSLÜMAN a yakışmayan ÇİFTE STADART YORUMLARI

Agbi Hizmetin çıkış ruhu hala aynı mı da orda duruyorsun? Utanmıyor musun bankalarda cevşen okutanlarla, milleti dinleten şantaj ve tehdit edenlerle aynı yerde durmaya?

Burda demogoji yapıp anca kendi nefsini tatmin edersin.

Bir de büyük yazınca daha iyi anlatmıyor musun meramını. Gerçi can çıkar huy çıkmaz. Sen şimdi yoluna devam et bende yoluma.

Selametle...

agbi

Yasaklı
Agbi Hizmetin çıkış ruhu hala aynı mı da orda duruyorsun? Utanmıyor musun bankalarda cevşen okutanlarla, milleti dinleten şantaj ve tehdit edenlerle aynı yerde durmaya?

Burda demogoji yapıp anca kendi nefsini tatmin edersin.

Bir de büyük yazınca daha iyi anlatmıyor musun meramını. Gerçi can çıkar huy çıkmaz. Sen şimdi yoluna devam et bende yoluma.

Selametle...

Konuyu sobete etme

Bankada CEVŞEN okumak açarsın ayrı bir konu tenkit edersin.

Burada KONU NE ANAFİKRİ ne hala ana fikri ile ilgili tek düşünceni söyleyemedin YOKSA BU KONU HAKKINDA DÜŞÜNCEN YOKMU ?

Büyük harf i neden kullandığımı söyledim vurgu için bak tekrarlıyorum.

KONUYU SOBETE ETME KONU İLE İLGİLİ YAZ VARSA TENKİDİN AÇARSIN KONU YAZDIKLARIN KONU İLE ALAKASI YOK şimdi anladınmı büyük harfleri neden kullandığımı ?

ihvanistanbul

AkhenAton
Konuyu sobete etme

Bankada CEVŞEN okumak açarsın ayrı bir konu tenkit edersin.

Burada KONU NE ANAFİKRİ ne hala ana fikri ile ilgili tek düşünceni söyleyemedin YOKSA BU KONU HAKKINDA DÜŞÜNCEN YOKMU ?

Büyük harf i neden kullandığımı söyledim vurgu için bak tekrarlıyorum.

KONUYU SOBETE ETME KONU İLE İLGİLİ YAZ VARSA TENKİDİN AÇARSIN KONU YAZDIKLARIN KONU İLE ALAKASI YOK şimdi anladınmı büyük harfleri neden kullandığımı ?

Selametle......

Darul_Beka

Profesör
ERBAKAN a gönül veriyorsun desem DEĞİLSİN ERBAKAN ın Erdoğan için söyledikleri ortada.

MAVİ MARMARA Konusunu gel seninle istişare edelim desem gelmezsin bak çok basit soru MAVİ MARMARA da yakalama kararlarını neden hala SÜMENALLTI ?

YAA SEN NE DEDİĞİNİ HATTA NE OLDUĞUNU BİLMEYEN BİRİSİN.

Bak @Enes e yaptıım teklifide sanada yapmış olayım.

GETİRİN İDDİALARI BEN YANLIŞSAM ÖZÜR DİLEYECEK KADAR ONURLU İNSANIM PEKİ SEN ÖZÜR DİLEYECEKMİSİN YOKSA SUKUŞTIĞINIZ ZAMAN YÖNETİCELERİN ARKASINA SAKLANIP BANA YAPTIRIM MI UYGULAYACAKSINIZ.

hodri meydan diyip duruyordun ya
işte hodri meydan
soruları cevapla
ancak
alıntı ve link vermeden
kendi cümlelerinle
başarabilirsin hadi biraz gayret

agbi

Yasaklı
ölçün islam ise CEVAPLA
hangi gerecekleri mi

hodri meydan diyip duruyordun ya
işte hodri meydan
soruları cevapla
ancak
alıntı ve link vermeden
kendi cümlelerinle
başarabilirsin hadi biraz gayret

Aaa siz yöneticimi oldunuz HAYRET yaaa önce bana siz daha önceki Forum daki isimlerinizi bildirmediniz.

Sorularınızdan bir bu 1-Müslüman başbakanı arkadan bıçaklama (HEM ERBAKAN HEM TAYYİP ERDOĞAN)

Bu soruyu sormadan önce bana kim olduğunu söyle ki cevaplandırayım DÜŞÜNCENE ve DÜŞÜNCE ÇAPINA GÖRE.

Eğer ERBAKAN a gönül vermiş olsa idiniz BU SORUYU SORMAZDINIZ ?

Eğer ERDOĞAN a gönül vermiş olsa idiniz BU SORUYU YİNE SORMAZDINIZ ?

Fakat burada sakladığınız düşünce ve ideolojileriniz varsa DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR starejisi ile hareket ediyorsanız BU SORUYU SORARDINIZ .

Anlatabildimmi şimdi artık var olan akıllarınızla görebilmeniz için anlamanız için BÜYÜK HARFLA KALINLAŞTIRDIĞIM HATTA BÜYÜLTÜĞÜM hakkınızdaki düşüncelerime BİR MÜSLÜMAN a yakışır edep ve adap çerçevesinde CEVAP VERİRSİNİZ Konuyu saptırmadan.

AYRICA GETİRDİĞİM BU ALINTILARA sizden düşünce ürününüzü göremedim.

Bak alıntı yaptığım mesajına iki kişi beğenmiş notu düşmüşler Forum un sözde İslam alimi kendine göre İSLAMİ DEĞERLERE ÇİFTE STANDART GETİREN @hirahos diğeri de bana göre hiç bir değeri olmuyan Çocuklarını dizilerde oynatmak için kapılarını aşındırdığı oluşuma bana göre oynatmadı diye DÜŞMAN olan @ummuhan Hn.. Ummuhan Hnm beni yönetime şikayet edeceğine ALLAH ı şahit tutsun ÇOCUKLARINI STV DİZİLERİNDE OYNATMAK İÇİN BAŞVURMADIĞINA.

Darul_Beka

Profesör
bırak üyelere sataşmayı da delikanlı gibi sorularımı cevapla