BEN TENKİT ETMİYORUM TENKİT ETMEK ABESLE İŞTİGAL İslamı da SANA GÖRE BANA GÖRE de değerlendirmiyorum.

agbi

Yasaklı
Ben tenkit etmiyorum diyor
Yazdığı mesajlara bakıyorsun; tenkit etme şurda dursun asıyor, kesiyor, yargılıyor, mahkum ediyor, kışkırtıyor, tahrik ediyor.
Ömrü yaşlandıkça daha da azgınlaşıyor.

Feto ilkokul diploması ile yeşil pasaportu nasıl aldı?
agbi bi cevap versene :)

Açıköğretim Fakültesine usulsuz kayıt yapılmış mış
Bulduğu her konuya bu haberi asıyor.
La açıköğretime kaydın usulsuzu nasıl yapılıyormuş?
birinci şart YGS sınavına katıl
ikinci şart, harcını yatıran ve lise diploması fotokopisi ile 6 adet vesikalık resim getiren her kişi AÖF 'ne kayıt yapabilir.

Asıl sahtekarlığı, asıl yolsuzluğu asıl üç kağıtçılığı feto ve avanesi yaptı.
İlkokul mezunu feto, devlet kurumlarında görevli olup, 4 yıllık lisans mezunlarından 1.derece 4'ncü kademeye yükselmesi şartıyla alabileceği Kırmızı Pasaportu feto ilkokul diploması ile aldı.
Yolsuzluk usulsuzluk işte budur.

Ünüversite

REKTÖRÜ ve DEKANI Büyük hata yapmıiş hatalarıda seninle İSTİŞARE YAPMAMIŞLAR.

ONLARA TELEFON AÇAYIM da seninle fikir istişaresi yapıp MAHKEMEYE BAŞVURSUNLAR BİZE İFTİRA ATIYORLAR HAKSIZ YERE SUÇLUYORLAR DİYE ve seni BİLİRKİŞİ TAYİN etsinler.

@Mahabad

İSMİ GEÇEN AK PARTİLİ yöneticilerde seni arıyorlarmış.USULSUZ KAYIT iddiasında bulunanları mahkemeye vereceklermiş Sizi de BİR BİLEN OBDURSMAN olarak gösterip savunma yapıp tazminat isteyeceklermiş.

:) hastasın
Allah derdine derman vermesin

mahabad SEN YALAN SÖYLÜYORSUN yalanını ortaya çıkarınca BENİ HASATASIN diye hakarette bulunuyorsun.

BAK YALAN SÖYLEDİĞİNİN İSPATI ÜNÜ YÖNETİMİ USULSUZLUK OLDUĞUNU KABUL ETMİŞ.

YALAN SÖYLEME BİR MÜSLÜMAN A YAKIŞMAZ.

İŞTE ÜNÜVERSİTENİN BEYANI

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, usülsüz kayıt skandalıyla ilgili ikinci açıklamayı yaptı. Usulsüzlüğe adı karışan öğrenci sayısı 215’ten 321’e çıktı.

Çoğu AKP iktidarına yakın isimlerin çocuklarından oluşan 450 ön lisans öğrencisinin usulsüz ve sınavsız olarak lisans programlarına kaydedilmesi skandalıyla ilgili tartışma büyüyor. Cuma akşamı İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 450 değil 513 öğrencinin ön lisanstan lisans bölümlerine sınavsız kayıt yaptırdığını belirtmişti. 215’inin ikinci dönem kayıtlarının yenilenmediği aktarılmıştı.

Bugün'ün gündeme getirdiği olay için pazartesi günü AUZEF ikinci açıklama yaptı. Önceki açıklamayı kaldırılarak daha geniş bir metin yayınlandı. Kaydı yenilenmeyen 215 kişiye ek 106 öğrencinin daha usulsüz kayıt yaptırdığının tespit edildiği bildirildi. Geriye kalan 192 öğrenciyle ilgili incelemenin sürdüğü kaydedildi.

TAAHHÜT VERDİLER

AUZEF, fakültede eğitim gören 21 bin 295 kişinin ikinci diploma kapsamında sınavsız ve kontenjan sınırlaması olmadan kaydolan öğrenciler olduğunu belirtti. Kayıtların online olarak öğrenciler tarafından yapıldığı aktarılan açıklamada öğrencilerin kayıt işlemlerini kendi beyan ve istekleri ile tamamladığı kaydedildi.

Online kayıtların kesin olmadığı öğrencilerin tüm belgelerini fakülteye postayla ya da elden teslim etmek zorunda olduklarına işaret edildi. Açıklamada şöyle denildi: “Eksik veya yanlış bilgi olduğunda da her türlü haklarından feragat edeceklerine dair kayıt anında taahhüt vermektedirler. Yaklaşık 40.000 yeni öğrencinin kayıt evrakları eğitim döneminin başlaması ile beraber kargo ile elimize ulaşmış ve eğitim döneminin başından beri incelenmeye alınmıştır. Bu inceleme sonucunda 21.295 ikinci diploma öğrencisinden bazılarının, ön lisans mezunu olarak lisans programlarına yanlış bilgi ile online kayıt yaptırdıkları 15 Eylül 2014 tarihinde tarafımızdan tespit edilmiştir. Konu ile ilgili incelemelerin detaylandırılması sonucunda 11 Kasım 2014 tarihinde resmî olarak işlem başlatılmıştır.”

"ÇALIŞMA BAŞLATTIK"

Kesin usul ve belge hatası yaptığı tespit edilen 9 kişinin ikinci diploma kayıtlarının başlangıçta silindiği belirtilen açıklamada, “Bu kişilerden 215’inin ikinci dönem kaydı yenilenmemiştir. 106 sının da kayıt hakkının olmadığı önceden kesin tespit edilmiş olup resmi işlemleri devam etmektedir.

Eğitim öğretim yılının ortasında olduğumuz bu tarihlerde işlemler henüz kesinleştirilmemiş ve bu tür belge veya bilgi hatası yapan öğrencilere kesin kayıt hakkı verilmemiştir” denildi. 513 öğrenciden geriye kalan 192 kişinin de usulsüz kayıt dosyalarının inceleme ve karar aşamasında olduğu haber çıkmadan önce bu yönde çalışmaların başlatıldığı ifade edildi.

YALAN SÖYLEME HEP DOĞRULARININ YANINDA OL

Darul_Beka

Profesör
. ölçün islam ise CEVAPLA
şimdi sen bu forumda istediğin kadar süslü cümle kur
yüzlerce kopyala yapıştır yap gerçekleri değiştiremezsin
hangi gerecekleri mi
1-Müslüman başbakanı arkadan bıçaklama (HEM ERBAKAN HEM TAYYİP ERDOĞAN)
2-İsraile yağ çekme (bunu defalarca yaptı mavi marmarada yaptı Saddam israili tehdit ettiğinde İsrail çocukları için ağlıyorum diyerek yaptı one minute de yaptı)
3-28 şubatta Erbakan hocayı dışladı eceviti daha çok seviyorum dedi başörtüsüne karşı açık tavır almış ecevite şefaatçi olacağını söyledi 28 şubat döneminin askeri cuntasına yağ yaktı

hani hodri meydan diyip duruyordun ya
işte hodri meydan
soruları cevapla
ancak
alıntı ve link vermeden
kendi cümlelerinle
başarabilirsin hadi biraz gayret