BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM.

Kaptan

Mecra Yazarı
BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM:

1-Seçim için harcayacak beş kuruşum yok.. hiçbir yeri billboardlarla donatamam, TV'lara binlerce lira verip çıkıp konuşamam, partiye binlerce lira bağış yapamam. Parti delegelerine yemek yediremem, üç ay maaş almasam çocuklarım aç kalır. Çünkü 25 yılı müdür olarak, 38 yıllık memuriyetim var birikmiş beş kuruşum yok...

2-Halka yapamayacağım icraatları vaat olarak veremem, yalan söyleyemem...

3-Ortaya çıkacak olan imar rantını partinin yandaşı kodaman zenginlere peşkeş çekemem, yoksullara paylaştırırım, işsizlere iş imkanı açarım.

4-Yeşil alanları/tarım alanlarını asla imara açmam, daha önce açılmış olanların kentsel dönüşüm projelerini onaylamam miadı dolduğunda binaları yıkarım, yenisini yaptırmam, oraları tekrar tarıma kazandırırım..

5- İzzetpaşa Camii terasına yere sıfırlarım, kuyumcu tefeci dükkanlarını yıkarım, altını kütüphane sosyal tesisler yaparım...

6-İşlek caddelerde pazar kurulması saçmalığına derhal son veririm, sağlıklı altyapısı olan kapalı pazar yerleri yaparım...

7-Şehrin altyapısını sıfırdan elden geçirir, Paslanmış çürümüş asbestli su borularını kaldırır yenileriyle değiştiririm...

8-Tarım alanlarının altındaki su kuyularının nitritli/zehirli sularının çekilip şehre verilmesine en kısa zamanda son verir ve üç tarafı sularla çevrili Elazığ kaynak ve göllerinden tatlı su sağlarım...

9-Kendi makam arabam dahil, Belediyede hiç kimsenin makam arabası kullanılmasına müsaade etmem. Toplu taşıma araçlarını ve kendi özel arabamı kullanırım...

10-Rüşvet aldığını tespit ettiğim memuru kulağından tutup derhal işten atarım...

BENİ SEÇER MİSİNİZ EY HALKIM?
HİÇ SANMIYORUM...

R. Emir

talib

Kıdemli Üye
Böyle bir belediye başkanını yüzde seksen fakir halk ister. Onları da bu iktidar ciddiye almaz. Yüzde 5 çok zenginler kullanışlı belediye başkanı ister ki, iktidar muhakkak bunu ciddeye alır

Kaptan

Mecra Yazarı
Mihrap şekline sokmuşlar ...vay anasini ya

Screenshot_2018-09-13-12-49-37.png