Bedava Web Sitesi Alma Resimli Anlatım

yasinerbu

Üye
kardeşim dediğin gibi yaptım adresi aldım hatta dosya bile yükledim.Ama ertesi gün siteye girmeye çalışınca kredi kartı no sordu.

serhat1234

Üye
sumbit dedikten sona ne yapıcaz
acil cvp pls olmuyo sumbit diyom aynı sayfa açılıyo

erdemceerdem

Profesör
arkadaşlar birde bunu deneyin isterseniz..

www.piczo.com diye yazdığınız zaman size açılacak sitede resimli anlatım yapmaya çalıştım...

* ana sayfa
* ana sayfaya bağlı olarak istediğiniz kadar alt dosya açabilirsiniz
* resim ekleyebilirsiniz

Not : açılan alt sayfanın içine ayrıca bir alt sayfa açma imkanımız yok maalesef....

inşallah yaparsınız kolay gelsin...

RESİM 1

i106603356_27738_7.jpg

erdemceerdem

Profesör
arkadaşlar Allah'ın izni ile bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım sizlere.. malum saat.. 04:13 ü gösteriyor.. namaz vakti yaklaştı.. eee bu site kurma işini tarif etmek için yeni bi site kurmak ve resimli göstergeleri oraya atmak zorunda kaldım... baya bir uğraştırıyor yani....

kurulacak sitelerin hayırlı işlerde kullanılması temennilerimle... Allah'a emanet olunuz... bu konuda bilgi vermeye devam edeceğim... Rabbim ömrümüzü daim kılarsa inşallah...

ruyalem_1

Üye
Sorum Olacakti Kesin Bedava Degilimi?

Cünkü en son benim kardesim böyle bedava diye yazan bi yere kendini kayit etmis ve daha sonra ip adresten evin adresini bulup büyük miktirada para cezasi geldi.

Bu yüzden cok korkuyorum böyle yerle kayit olmaya...

Beni bu konuda bilgilendirirsen cok sevinirim.

Kib.

ALLAH´a emanet ol ..

vesselam

erdemceerdem

Profesör
Yavvuz_29 kardeş...

biraz daha açık olarak anlatırsanız sıkıntınızı, yardımcı olmaya çalışalım inşallah....

ezgi_37

Üye
sonuna kadar geldim her şey yolundaydı fakat sonrasının yapamadım:( yardımcı olursanız sevinirim

fedayi72

Üye
Kardeş kodu yazdıktan sonra submite basıyorum tekrar karşıma aynı sayfa çıkıyor o kod tekrar değişiyor bir yardım edermisin

mosmankoc

Üye
kusura bakmada hiç bir şey anlamadım. Siteye kayıt oldum orada kaldım kayıttan sonra sizin gösterdiğiniz yer çıkmıyor orası nere deminki itemi bizim yapacağımız sitemi belirtmemişsiniz genede sağ ol