BBP'ye FETÖ Operasyonu

bi husben

Kıdemli Üye
Ben de kaç kere kıyafet üzerinden ölçüm yaptırdım bunu anlamak için profesörlüğe ne lüzum var? Birsey de bilir gibi laf ederler ya !

Senin tarikatın güneydoğu da o zaman onlarda beceriksiz ve işe yaramıyorlar PKK bu halde ise?

PKK'yı resmi zemine çeken bu hükumetir. Cemaatın suan güneydoğudaki hizmetini devlet de verse bu sorun kalkar, kactane âlim biliyorum Seyyid Taha, Bedreddin Sancar gibi Hocaefendi ile irtibat kurmuş . Sana neyi ispat edeyim ben yahu ?

bedrettin sancarmış adam 90 yaşını geçmiş her şeyi karıştır olmuş örnek verdiği kişiye bak

merakli

Yeni
Ben de kaç kere kıyafet üzerinden ölçüm yaptırdım bunu anlamak için profesörlüğe ne lüzum var? Birsey de bilir gibi laf ederler ya !

Senin tarikatın güneydoğu da o zaman onlarda beceriksiz ve işe yaramıyorlar PKK bu halde ise?

PKK'yı resmi zemine çeken bu hükumetir. Cemaatın suan güneydoğudaki hizmetini devlet de verse bu sorun kalkar, kactane âlim biliyorum Seyyid Taha, Bedreddin Sancar gibi Hocaefendi ile irtibat kurmuş . Sana neyi ispat edeyim ben yahu ?

Yurt dışından kimlerle irtibatı var biliyorsan onları söyle. Burdakileri biz de biliyoruz.

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Yurt dışından kimlerle irtibatı var biliyorsan onları söyle. Burdakileri biz de biliyoruz.

Soyleyim :

Fas alimler birligi baskani Prof. Dr Ahmed el-Abbadi
Misir Muftusu : Ali Cuma
Suud'dan Seyh Salman ve el-Hayfi
Misir'dan: Prof.Dr Muhammed Imera
Hindistandan Mevlana Vahiduddin Han
Tanzanya'dan Seyh Ismail

Ohoo saysam liste uzar. Ummet-i Muhammed ile ve alimleri ile irtibatimizin sizin ruyanizda yoktur.

Zaten Yeni Umit dergisinin duzenledigi konferanslara az bakan bunu acikca gorur.

Darul_Beka

Profesör
Soyleyim :

Tanzanya'dan Seyh Ismail

Ohoo saysam liste uzar. Ummet-i Muhammed ile ve alimleri ile irtibatimizin sizin ruyanizda yoktur.

Zaten Yeni Umit dergisinin duzenledigi konferanslara az bakan bunu acikca gorur.

cemaat menfaati olduğu sürece herkesle irtibatınız olur
ancak
mazlum Müslümanlar deyince
mavi Marmara deyince
farklı olur
tudeyszamanın şaronu övgü ile anması
her şeyi açıklıyor

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
cemaat menfaati olduğu sürece herkesle irtibatınız olur
ancak
mazlum Müslümanlar deyince
mavi Marmara deyince
farklı olur
tudeyszamanın şaronu övgü ile anması
her şeyi açıklıyor

He evet evet herseyi acikliyor:) Ummetin derdi bir mavimarmareydi zaten, erkan-i imaniye yerine koyacaksiniz yakinda.

Benim ve cemaattekilerin gordugum ummet suuru sizin gibi romantiklerden hamdolsun daha yapici ve ileriye donuktur. Siz slogan ve anlik refleksler ile niyetiniz iyi olsa da, gecici is yaparsiniz. Hal-i hazirda da dokunakli birseyiniz yok.

Tudeys ?:)

filozof_58

Asistan
Soyleyim :

Tanzanya'dan Seyh Ismail

Yahu insan bu kadar mı açığa düşer kendisini ele verir.

Bu irtibatlı olduğunuz alim tayfası bir çoğu kendi ülkelerindeki paralel yapının gözde adamları.

Mısır Müftüsü Ali Cuma, Darbeci Sisi'ye ve avanesine cennete girmek istiyorsanız İhvan mensublarını öldürün fetvasını veren adam. Mısır'daki Müslüman Kardeşleri haricilere benzeten bir bedbaht. Sisi Fravununa fetvalar veren Tam bir çağdaş Bel'amdır kendisi. Siz bu adamlarla mı irtibatlsınız! Şimdi daha iyi anlaşıldı neden darbe yapmaya kalkıştığınız!

Anlatın anlatın kimlerle ne işler çevirdiğinizi size Allah söyletiyor. Hani bir mesel vardırya '' Merdi kıptı şecaat arzederken sirkatin söylermiş'' diye aynen öylesiniz.

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Komediye bak, sanki biz adamlarin her fikirlerine katiliyoruz demisiz veya adamla irtibatimiz var diye, herifin ulkesindeki paralel yapiya destek vermisiz gibi absurd laflar ancak siz gibi zevatin avuntusu olur.

Bir tane daha yazayim, Fas'tan Prof. Dr Asrati, ondan sonra vefat etmis merhum Ferid El-Ensari, Nijerja muftusu ohooo size mi laf anlatacagiz :) Bunlarin hepsi paralel deme gitsin :))

filozof_58

Asistan
Dünya Alimler Birliği Başkanı Muhammed Yusuf El Kardavi'ye niye yaklaşamıyorsunuz?

Bundan sonra kimlerle irtibatlı olacağınızı sayarsanız daha sağlıklı bir şey söylemiş olursunuz. Çünkü artık ne denli güvenilmez olduğunuzu aklı selim herkes gördü. Bütün İslam Aleminin umutla gözünü Türkiye'ye çevirdiği bir dönemde mazlumların sesi kimsesizlerin kimi olan bir hükumete neden ve nasıl darbe yapmaya kalkıştığınızı görenler ne kadar aldatıldıklarının farkına varıp sizinle olan irtibatlarını bitireceklerdir.

17 Aralıktan önceki çamlar bardak oldu azizim siz hala eski günlerinizle avunuyorsunuz. Hala yediğiniz operasyonlardan, sürgünlerden, halk nazarındaki yok olan itibarınızdan haberiniz yok galiba? Abileriniz sizleri cemaatte tutabilmek için olup bitenleri ört bas etmeye devm ediyorlar. Hala Peygamberden emir alıyoruz yalanlarıyla sizi avutuyorlar. Sizlerde bunlara inanacak durumdasınız çünki düşünme yetinizi kaybetmişsiniz. Okuyup anlamayan, dinleyip sorgulamayan salla baş emir erleri gibi hareket ediyorsunuz. Bu da sizi çok komik duruma düşürüyor.

microteam

Paylaşımcı
Bu Fethullah'ın rüyasına girip tweetleri 2'ye katlayın diyen Peygamber
Facebook hakkında bir şeyler dememiş mi yahu
http://www.facebook.com/samanyoluhabercom
adresinde yer alan iletilerde 1 tane bile cemaat mensubunu bulmak zor herkes cemaate yüklenmiş. Küfür edenler bile var ben onların yerinde olsam sayfayı tamamen kapatırım...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Soyleyim :

Tanzanya'dan Seyh Ismail

Bunlar Hira Dergisinin İstanbuldaki İcma ve Kollektif Şuur Sempozyumuna katılmışlardı. Hepsi yıkama yağlama yaptılar Pensilvanya İmamına . Sadece Hindistandan Vahiduddin Han tozlarını aldı hafiften ama diğer dillere nasıl tercüme ettiler bilmiyorum. Mısırdan Diyalog işleri sorumlusu bayan vardı. Onlarda kendi ülkelerinin Amerikancı İslam savunucuları. Al birini koy öbürünün yerine :gl

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Kardavi mi? Haha. Iste bir insan boyle kendi kazdigi kuyuya duser. Su forumda iki uc sene once baksan, suan Tayyibi savunanlarin cogu onu zararli bir kisi olarak gorurlerdi. Kaldiki Karadavi' nin bir suru elestirilen yonu ve fetvasi da vardir. Inanmayan internette bakinsin. Simdi senin mantiginla degerlendirme yapalim. Demekki neymis, AKP boyle mezhepleri zindan goren adamlarin Turkiye uzantisiymis :))

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Bunlar Hira Dergisinin İstanbuldaki İcma ve Kollektif Şuur Sempozyumuna katılmışlardı. Hepsi yıkama yağlama yaptılar Pensilvanya İmamına . Sadece Hindistandan Vahiduddin Han tozlarını aldı hafiften ama diğer dillere nasıl tercüme ettiler bilmiyorum. Mısırdan Diyalog işleri sorumlusu bayan vardı. Onlarda kendi ülkelerinin Amerikancı İslam savunucuları. Al birini koy öbürünün yerine :gl

Hicbirseyden haberin olmadigi gibi malesef hilaf-i vaki beyanlarda da bulunmussun.

Birincisi bu insanlarin Hocaefendiye iltifatlarini samimi bulmamak kendi indi evhamindir. Benim icin bir anlami yok. Kaldiki cemaat bu tur faaliyetleri 3-4 kez yapti. Sunnet ve Kuranin korunmusluguna dair de konferanslar duzenlendi. Urdunden, Tunustan, hatta Kongo'dan bile oranin nusfuslu alim ve muftuleri katildi. Boyle bir paranoya mi olur ? Hepsi kandirilmis olsun.

Mevlana Vahiduddin'in konusmasi :

http://www.youtube.com/watch?v=dqRGkcFgHHM

O ne diyor, sen ne diyorsun ?:)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hicbirseyden haberin olmadigi gibi malesef hilaf-i vaki beyanlarda da bulunmussun.

Birincisi bu insanlarin Hocaefendiye iltifatlarini samimi bulmamak kendi indi evhamindir. Benim icin bir anlami yok. Kaldiki cemaat bu tur faaliyetleri 3-4 kez yapti. Sunnet ve Kuranin korunmusluguna dair de konferanslar duzenlendi. Urdunden, Tunustan, hatta Kongo'dan bile oranin nusfuslu alim ve muftuleri katildi. Boyle bir paranoya mi olur ? Hepsi kandirilmis olsun.

Mevlana Vahiduddin'in konusmasi :

http://www.youtube.com/watch?v=dqRGkcFgHHM

O ne diyor, sen ne diyorsun ?:)

Hayır orada konuşan bu şahıs değildi. O zaman karıştırdım demektir Kamuoyundan özür dilerim. Şimdi ara veriyorum. Birazdan kim olduğunu tespit ederim. Hintli olduğundan eminim ama ismi karıştı galiba.

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Hayır orada konuşan bu şahıs değildi. O zaman karıştırdım demektir Kamuoyundan özür dilerim. Şimdi ara veriyorum. Birazdan kim olduğunu tespit ederim. Hintli olduğundan eminim ama ismi karıştı galiba.

Tovbe estagfurullah daha ne deyim ?

filozof_58

Asistan
Bunların hepsi de kandırılmış yıkama yağlamacı saf insanlar. Söyle arkadaşım Mısır müftüsü Ali Cuma ile sizin ne işiniz olur? Doğruya darbeci yönünüz aynı paralelci özelliğiniz aynı.

El Kardavi'nin ehli sünnet dışında hangi söylemi ve eylemi varmış gösterin bakalım?

Mısır darbesini gayri meşru ilan ettiği için mi bu düşmanlık? Sizin ihanetinizi ilk gören alimlerdendir El Kardavi.

levent48

Kıdemli Üye

Gündüzalp bize "matruşka" yı tarif etmiş...Gülen'i kaldır altından Mısır müftüsü...Müftüyü kaldır altından fas bilmem neyi...vs..vs..

hirahos

Kıdemli Üye

Eski cemaatçi Selim Çoraklı:

BBP boşuna cemaate yanaşıyor oy alırım diye. Cemaat gaz verir ama menfaati yoksa asla oy vermez. Büyük Birlik Partisi'nin eski Genel Başkanı Yalçın Topçu "Merhum Yazıcıoğlu bugün hayatta olsa vesayetin değil siyasetin yanında olurdu" diyerek son noktayı koydu. Bence de Yazıcıoğlu siyasete yapılan operasyonların karşısında olurdu.

levent48

Kıdemli Üye
Yalçın TOPÇU'nun istifası Destici'yi uykusundan uyandırmış galiba...Bu gün İHH'ya destek ziyareti yapmış...Eden kendisine eder...

hirahos

Kıdemli Üye
Dünya Alimler Birliği Başkanı Muhammed Yusuf El Kardavi'ye niye yaklaşamıyorsunuz?

Bundan sonra kimlerle irtibatlı olacağınızı sayarsanız daha sağlıklı bir şey söylemiş olursunuz. Çünkü artık ne denli güvenilmez olduğunuzu aklı selim herkes gördü. Bütün İslam Aleminin umutla gözünü Türkiye'ye çevirdiği bir dönemde mazlumların sesi kimsesizlerin kimi olan bir hükumete neden ve nasıl darbe yapmaya kalkıştığınızı görenler ne kadar aldatıldıklarının farkına varıp sizinle olan irtibatlarını bitireceklerdir.

17 Aralıktan önceki çamlar bardak oldu azizim siz hala eski günlerinizle avunuyorsunuz. Hala yediğiniz operasyonlardan, sürgünlerden, halk nazarındaki yok olan itibarınızdan haberiniz yok galiba? Abileriniz sizleri cemaatte tutabilmek için olup bitenleri ört bas etmeye devm ediyorlar. Hala Peygamberden emir alıyoruz yalanlarıyla sizi avutuyorlar. Sizlerde bunlara inanacak durumdasınız çünki düşünme yetinizi kaybetmişsiniz. Okuyup anlamayan, dinleyip sorgulamayan salla baş emir erleri gibi hareket ediyorsunuz. Bu da sizi çok komik duruma düşürüyor.

Eski cemaatçi Selim Çoraklı:

Cemaatin sokakta bir itibarı kalmadı. Yeminli AK Parti düşmanları bile polis-yargı darbesinden Cemaati sorumlu tutuyor. 40 yıllık hizmeti operasyoncuların elinde oyuncak yaptılar, yazık ettiler….