Bayan kardeşler bir baksın lütfen??

bayann üyelerimiz ev isi yaparmii??aşağıda belirtilenler v.b gibi...

• Evet

Oy: 124 77.0%
  • Hayır

Oy: 4 2.5%
  • Ardabir

Oy: 33 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    161
A

ada

Guest
ev işi yapmayan kıza kızmı derim ben be :O

valla ben yaparım her işi çok şükür emmergah kıss bu gidişle evde kalacan benden demesi :O

denizfeneri

Doçent
Web sitesi
www.denizfeneri.org.tr
KIZLAR NE YAPTINIZ?YAZIK DEĞİL Mİ ANNELERİNİZE?BİZLERİ BİNBİR EMEKLE BU GÜNE GETİRDİLER,BİRAZ DA BİZ ONLARA HİZMET EDELİM DEĞİL Mİ?İKİ GÜN SONRA EVLENDİĞİNİZDE ANNE OLAN SİZ OLACAKSINIZ VE BİRDEN BU ORTAMA GİRMEK SİZE ÇOK ZOR GELECEK DUYURULUR.ÜFFF BE NE KONUŞTUM TÜM KIZLAR BENİ TOPA TUTACAK.
ALLAHA ŞÜKÜR HER İŞİ YAPARIM;BULAŞIK,EV İŞİ,ÜTÜ,HER TÜRLÜ YEMEK VE PASTA,HAMURİŞİ(GELİN SİZE HAMUR AÇAYIM,ÇÖREK,MANTI VS. NE İSTERSENİZ).SAHURLARI DA HAZIRLIYORUM ANNEME HİÇ KIYAMAM;YAZIK DEĞİL Mİ KADINA?NEYSE DAHA SAYMAYIM KENDİNİ BEĞENMİŞ SANACAKSINIZ
:dancing: :dancing:

Amine1

Doçent
:) Benİmde Annem Saolsun Bana Yemek Yaptirmaz Ben Kabul Etmesemde GÜÜya Daha KÜÇÜĞÜm Ama Yemek HarİÇ ÇoĞu Ev İŞlerİnİ Yaparim

gulesevdali

Asistan
ev işi yapmayan kıza kızmı derim ben be :O

valla ben yaparım her işi çok şükür emmergah kıss bu gidişle evde kalacan benden demesi :O

bende demem walla kız dediğin hamarat olacak....bu gidişle dilara sen haklı çıktın...:D:D:D

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
valla yemek ev temizliği misafir ikramı felam her iş evde bana bakar..annem sadece danışmanımdır her şeyi ona sorarak yaparım tecrübe işte: )))
yani benim köleliğim biras gönüllü..
bizim aile garip bi aile da bu yaşıma kadar sofrada ailecek çok nadir bulunmuşuzdur.. her akşam muhakkak bi kısmetlisi vardır evdeki yemeğin çok şükür...
misafir bizde sıradan kesinlikle olması gereken bi kavramdır...böle alıştık ve iyikide böle yaşıyorus...ne güzel hergün farklı bi muhabbet...

bu yüzden tüm işleri anneye bırakmak pek vicdan işi değil..hep ben yapmaya çalışırım genelde benim üzerimdedir..ama buna rağmen annem eşi bulunmaz mükemmel bi idarecidir.... çok güsel yaa: ))) sevdim bu anketi kızlar...:friends:

DJ MESNEVI

Doçent
arkadaslar simdi bi erkek olarka gayri ihtiyari acıdan maydonoz olma ihtiyacı hissettim :O :p Ben erkek oldugum halde evdeki tüm isler aksam eve gidince ellerimden öper:p Ehuehu

^zehra^

Üye
Ben ew işi yaparım.Yapmak istemesem bile annemin bi sözü yatiyo yapmama.zaten anneme de yaptırmak hiç istemem ben warken o mu yapçak.ben böyle düşünüyorum. ablam ünv. gidince ewde de tek ben kız kaldım işler bana bakıyor artık...

ecem3334

Üye
Web sitesi
www.raporfm.com
vala evdeki en küçük çocuk ben olduğum için baya bi eziliyorum bu konuda yaptıklarım görünmüyor filan uyuz oluyorum ama artık hepsi evlendi bende kurtuldum hehehe ev bana kaldı annemle babam çalışıyo zaten sabahtan evi temizliyorum sonra keyif yapıyorum :):):)

loves

Paylaşımcı
evet ev islerini yaparim bence bayan arkadaslarin hepside yapmali...

sahara

Paylaşımcı
Ben evin tek kızıyım.o yüzden işleri ben yapıyorum.ben varken de annemin yapması garip olur yani.

berraksu

Aşafatlı
aslinda bende yaparim evin islerinide nedense hic görünmüyor..
annem sürekli "bakalim senin evini kim temizliyecek, adin kiz yüzün bez,
tembel!! ayni halalariniza cekmissiniz,.." gibi laflar eder :O
ama ben anneme kiyamam elimden geldigince yardim ederim.
mesela evde ütüyü bir ben yaparim :good[1]:

Hanne

Doçent
Elimden her iş gelir Allah'a şükür yemek yapmayı çook severim güzel yaptığımı söylerler.:D Hafta sonları da ev işlerine yardım ederim .Allah anneciğime sağlıklı , hayırlı uzun ömürler versin inş.Bence her genç kızın yapabileceği işler bunlar fıtratı gereği...

izem

Asistan
çok hamaratımdır övünmek gibi olmasın.:p çünkü annem ortaokulda başlattı bana ev işi yemek..vs yaptırmaya canın isterse yapma walla.çene dinlicene yap işleri kurtul:Dama şimdi Allah razı olsun annemden hiç zorluk çekmiyorum.varmiş kadıncazın bi bildiği.kıyamam ben annelere.

uzAyli

İhvan Forum Üye
arada bi yapiyom..ellerinden gelse herseyi bana yapdiracaklarda, yapdiramiyolar muaha :O zaten evlenince yapmam gerek bari simdi biraz keyfini cikariyim demi :O

eskişehir kütahya arası gidip geliyoruz işte..
ben evde işleri hiç anneme yaptırmam bazen yardımcı olmak istesede ona kıyamam ayrıca iki tane abim var.. zaten onlara hizmet etmek ölüm:O çay getir meyve getir kahvaltıları ayrı ayrı of of.. bi kurtulamadım (tövbeee) herkes annesine yardımcı olmalı bence.. ilerde zorluk çekmek istemiyorsanız..

İmandanihsana

Doçent
ev işi yapmalı bence hanım kardeşler...hemen muhakemimizi yapalım..
evini temizler temiz olur temizlikle ilgili hadisler dolu
sonra ev işi yapmak hanımlar için cihad sevabı veriyor hadislerde geçer..ohh millet allahuekber diye kılıç sallıyo siz evde ah belim diye diye ortalıgı süpür aynı sevabı al ne güzel demi :) hangi hanım kardeşimiz kardan zarar etmek isterki...

uzAyli

İhvan Forum Üye
aslinda bende yaparim evin islerinide nedense hic görünmüyor..
annem sürekli "bakalim senin evini kim temizliyecek, adin kiz yüzün bez,
tembel!! ayni halalariniza cekmissiniz,.." gibi laflar eder :O
ama ben anneme kiyamam elimden geldigince yardim ederim.
mesela evde ütüyü bir ben yaparim :good[1]:

aa annemde ayni böle dio :D bide diyo ben olmasam evin yüzüne bakilmaz..:whistling[1]: :D bende diom anne herseyni fazlasi zarar..yani fazla temizlikde zarar muaha :O :O

Benefsecun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.altinoluk.com.tr
arkadaşlar bende kızımda işimizi biz yaparız,ama kızım lise öğrencisi olduğu için daha çok bana düşüyor ona kıyamıyorum dersleri olduğu için..a.e.o