Batch File Renamer 5.0 - Çoklu Dosya Adı Değiştirme Prg. - Ücretsiz - İndir | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Batch File Renamer 5.0 - Çoklu Dosya Adı Değiştirme Prg. - Ücretsiz - İndir

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,412
Puanları
113
Batch File Renamer 5.0 - Çoklu Dosya Adı Değiştirme Prg. - Ücretsiz - İndir

Elindeki yüzlerce dosyayı yeniden adlandırmak zorunda olan bilgisayar kullanıcıları bilir ki bu iş tek tek yapıldığında çok acı verici olabilir. İşte bu basit ama sıkıcı işi halletmenin kolay ve akıllıca yollarından biri olan Batch File Renamer programı karşınızda.

Kullanımı çok kolay olan bu uygulama ile dosya isimlerini yapılandırmak önceden yapılandırılmış seçenekler ve satır komutlarıyla daha da basit hale geliyor. Bu ücretsiz program sonuçları sizlere daha yeniden adlandırma işlemi başlamadan sunuyor. Böylece önizleme özelliğini kullanarak yeniden adlandıracağınız dosyaların yeni isimlerine önceden bir bakış yapabiliyorsunuz.


Ayrıca programda büyük harf ve küçük harf ayarlama seçenekleri de sizlere sağlanıyor. Normalde çok zor olan bir işi basit bir şekilde basit bir program üzerinden hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olan bu araç çok işinize yarayabilir.
İNDİR
 
Üst