Başta ADMİN'ler olmak üzere Forum'un tüm yöneticilerine ve konu dışına çıkmadan cevap verecek üyelere

agbi

Yasaklı
Başta ADMİN'ler olmak üzere Forum'un tüm yöneticilerine ve konu dışına çıkmadan cevap verecek üyelere

HAŞA Benzetmek gibi olmasın ben aşağıdaki tanımlamaları yapsam İHVAN FORUM dan süresiz uzaklaştırılırım ve bana göre de uzaklaştırılmam EN DOĞRU KARAR dır.

Şimdi aşağıdaki alıntı örneklerime Yöneticilerden cevap beklicem daha doğrusu Yorumlar.

Tekrar ediyorum bu İhvan Forum Adminler ve Yöneticiler için yaptığım tanımlamalar GERÇEK DEĞİLDİR ama ÖRNEK VERMEM GEREKLİ

DESEM

İhvan Forum un masraflarını AK parti karşılıyor.

İhvan Forum yöneticilerinden bazılar AK partiden nemalanıyor maaş gibi

İhvan Forum AK parti trollarine burada imkan sağlıyor.

HAŞA DEMEKTEN ALLAH a sığınırım elimde ne belge yok.

Bunları yaptığım zamanda YÖNETİM BENİ HAKLI OLARAK SÜRESİZ FORUM dan atar vede HAKLIDIRLAR.

Örnek biraz abes oldu ama esas konuma bu şekilde çarpıcı örnek bulamazdım.Bundan dolayı ÖZÜR DİLERİM.

GELELİM KONUMUZA Sn Erdoğan Şahsı için Partisi için bunları diyen kişileri şuan PARTİNİN ETKİLİ ve YETKİLİ KURUMLARINA ALMALARI SİZCE NE KADAR DOĞRU ve Sizler olsa idiniz ne yapardınız ?

10670249_10204536529834504_7959402203130892140_n.jpg

15773_10204536529154487_2022151253728089221_n.jpg

1939977_10203225798787047_1722627237_n.jpg

EVET SİZLER AK PARTİ de yönetici olsanız ne yaparsınız ? Lütfen samimi Cevap.

Birzamanlar @Erdem bana sormuştı agbi AK parti savunucusu ike şimdi neden AK Parti yi eleştiriyon.

agbi

Yasaklı
İlk Cevapları şuan Forum da olan Sn Yöneticiler @Ahmet ve @Verda dan alalım SAMİMİCE ve Bir yönetici hakkaniyetinde.

En merak ettiğim cevaplardan Sn @Enes ve @Erdem

lafons7275

Kıdemli Üye

GELELİM KONUMUZA Sn Erdoğan Şahsı için Partisi için bunları diyen kişileri şuan PARTİNİN ETKİLİ ve YETKİLİ KURUMLARINA ALMALARI SİZCE NE KADAR DOĞRU ve Sizler olsa idiniz ne yapardınız ?

Akp de tek yetkili Tayyip'tir. Geri kalan satrançtaki gibi düşünürsek piyonlardır. Başbakan vezirdir vs.

Bu insanları ise sus payı olarak ve menfaat icabı bünyesine almıştır.

bi husben

Kıdemli Üye
HAŞA Benzetmek gibi olmasın ben aşağıdaki tanımlamaları yapsam İHVAN FORUM dan süresiz uzaklaştırılırım ve bana göre de uzaklaştırılmam EN DOĞRU KARAR dır.

Şimdi aşağıdaki alıntı örneklerime Yöneticilerden cevap beklicem daha doğrusu Yorumlar.

Tekrar ediyorum bu İhvan Forum Adminler ve Yöneticiler için yaptığım tanımlamalar GERÇEK DEĞİLDİR ama ÖRNEK VERMEM GEREKLİ

DESEM

İhvan Forum un masraflarını AK parti karşılıyor.

İhvan Forum yöneticilerinden bazılar AK partiden nemalanıyor maaş gibi

İhvan Forum AK parti trollarine burada imkan sağlıyor.

HAŞA DEMEKTEN ALLAH a sığınırım elimde ne belge yok.

Bunları yaptığım zamanda YÖNETİM BENİ HAKLI OLARAK SÜRESİZ FORUM dan atar vede HAKLIDIRLAR.

Örnek biraz abes oldu ama esas konuma bu şekilde çarpıcı örnek bulamazdım.Bundan dolayı ÖZÜR DİLERİM.

10670249_10204536529834504_7959402203130892140_n.jpg

15773_10204536529154487_2022151253728089221_n.jpg

1939977_10203225798787047_1722627237_n.jpg

EVET SİZLER AK PARTİ de yönetici olsanız ne yaparsınız ? Lütfen samimi Cevap.

Birzamanlar @Erdem bana sormuştı agbi AK parti savunucusu ike şimdi neden AK Parti yi eleştiriyon.

yahu agbi cok komıksın ak partının en buyuk yalakaları siz değilmiydiniz

demekki insan değişebiliyor demekki numan yiğit ve diğeri gerçeği gördü

siz ise tam tersini kendi menfaatlerinize ters düştü ihanete ortak etmeye çalıştınız olmadı kafir safına geçtınız yuh sıze

bi husben

Kıdemli Üye
ayrıca yöneticiler seni takmıyor kimse sana cevap vermiyor

agbi

Yasaklı
yahu agbi cok komıksın ak partının en buyuk yalakaları siz değilmiydiniz

demekki insan değişebiliyor demekki numan yiğit ve diğeri gerçeği gördü

siz ise tam tersini kendi menfaatlerinize ters düştü ihanete ortak etmeye çalıştınız olmadı kafir safına geçtınız yuh sıze

ayrıca yöneticiler seni takmıyor kimse sana cevap vermiyor

Sende muhatap alma DUBLÖR Kimin dublörüsün sen PROTENER gibi Forum a girdiğim an peydahlanıyorsun.

salimabi

Kısıtlı Erişim
PROTENER değil canım PARATONER olacak o :D

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ha bir de paravakasyon değil provokasyon olacak:)))

agbi

Yasaklı
10646742_1481962668754677_832309252846105364_n.jpg

ALINTIMDAKİ " LAN " TANIMINI TÜM ÜYELERDEN TENZİH EDERİM.ÇIKARTAMADIM.BENİM EDEBİMDE BU TANIMLAMA YOKTUR.

spesifik

آزادی قید و بند
hükümeti eleştirenlerin nemalandıkları yer, hükümet tarafında olduğunda nasıl bir yön tayin ediyorsa
bu vatandaşların durumu da aynen o...

agbi hükümet sana makam verse kabul etmeyecek misin? Belki etmezsin ailen çevren zorlar edersin, hayat bu dairede dönüyor... politika da yalan ve dolan mubah görülüyor...

milli görüşçülerin bir kısmı numan'ist olmuştu şimdi akp destekçisiler..
keser döndü sap döndü istikamet aynı nokta...

bu arada forumun masraflarını Akp karşılasaydı muhtemelen mod lar maaş alırdı fena olmazdı yani :) kahrolsun kapitalizm ...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bir zamanların hızlı akp savunucusu, hızlı saadet karşıtı agbi nickli üyenin bu kadar hızıl akp düşmanı olacağını rüyamda görsem inanmazdım:)

Zaman zaman haklı eleştiriler yapıyor akpye, ama USLUBU eskiden olduğu gibi kendini hep haksız duruma düşürüyor.

agbi

Yasaklı
Akp de tek yetkili Tayyip'tir. Geri kalan satrançtaki gibi düşünürsek piyonlardır. Başbakan vezirdir vs.

Bu insanları ise sus payı olarak ve menfaat icabı bünyesine almıştır.

hükümeti eleştirenlerin nemalandıkları yer, hükümet tarafında olduğunda nasıl bir yön tayin ediyorsa

agbi hükümet sana makam verse kabul etmeyecek misin? Belki etmezsin ailen çevren zorlar edersin, hayat bu dairede dönüyor... politika da yalan ve dolan mubah görülüyor...

bu arada forumun masraflarını Akp karşılasaydı muhtemelen mod lar maaş alırdı fena olmazdı yani :) kahrolsun kapitalizm ...

Gerçek yaşamda ve Bu Forum dada SIKI AK Partiyi savunurken elimde imkanlar vardı Fakat ALLAH şahidim ilçe Binalarına bile adım atmadım eğer atsa idim tanıdıklarım vasıtası İLDE İYİ BİR GÖREV VE TİCARET YAŞAMIMDA iyi para kazanırdım.ÖZETLERSEK ASLA EN ÜST GÖREV VE DÜNYEVİ MAAŞ VERSELERDE HİÇ BİR PARTİNİN ADAMI OLMAM.

Gelelim Forum yöneticilerin maaşları o bir benzetme idi ASLI OLMAYAN BİR BENZETME.

Bu şekilde bu düşünce ile cevap vermenize ayrıca teşekkür ederim.

ÖZETLERSEK : Bu soruma cevap alamadım ben Bu şekilde FORUM a ve YÖNETİCİLERE iddialarda bulunsam SİZ BİR YÖNETİCİ OLARAK FORUM dan SINIRSIZ UZAKLAŞTIRIRMISINIZ UZAKLAŞTIRMAZMISIZ ?

Gerçi buna lafons7275 cevap vermiş.

Ben tekrar sorayım BENİ FORUMDAN SONSUZ A KADAR UZAKLAŞTIRIRMIYDINIZ UZAKLAŞTIRMAZMIYDINIZ.

agbi

Yasaklı
Bir zamanların hızlı akp savunucusu, hızlı saadet karşıtı agbi nickli üyenin bu kadar hızıl akp düşmanı olacağını rüyamda görsem inanmazdım:)

Zaman zaman haklı eleştiriler yapıyor akpye, ama USLUBU eskiden olduğu gibi kendini hep haksız duruma düşürüyor.

BÜŞRA BETÜL E VERDĞİM CEVAPLARDA sizin mesajınızada cevaplar var.

BENİM DESTEKLEDİĞİM AK PARTİ YÖNETİCİLERİN % 90 AK PARTİDEN UZAKLAŞTIRILDI

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
BÜŞRA BETÜL E VERDĞİM CEVAPLARDA sizin mesajınızada cevaplar var.

BENİM DESTEKLEDİĞİM AK PARTİ YÖNETİCİLERİN % 90 AK PARTİDEN UZAKLAŞTIRILDI

YÜZDE 90 MI?

Yine abartmışsın.

Ayrıca YÖNETİCİ de desen şunu bilmiyor muydunuz: AKPNİN BÜTÜN SİYASETİNİ YÖNETEN ERDOĞANDIR.

Eskiden aklınız neredeydi?

Önceden de akpyi erdoğan yönetiyordu şimdi de.

Milli görüşe saldırıp akp yağcılığı yaptığınız günleri iyi düşünün ve ÜZÜLÜN.

agbi

Yasaklı
YÜZDE 90 MI?

Yine abartmışsın.

Ayrıca YÖNETİCİ de desen şunu bilmiyor muydunuz: AKPNİN BÜTÜN SİYASETİNİ YÖNETEN ERDOĞANDIR.

Eskiden aklınız neredeydi?

Önceden de akpyi erdoğan yönetiyordu şimdi de.

Milli görüşe saldırıp akp yağcılığı yaptığınız günleri iyi düşünün ve ÜZÜLÜN.

Öncelikle şunu diyeyim MİLLİ GÖRÜŞ alehine ( Siyasi bazda değil Siyasi Partiye endeksli değil ) ve ERBAKAN ın şahsiyatı inancı bakımından TEK TENKİT EDEN MESAJIMI gösterin HALK DEYİMİ İLE EŞEK GİBİ ANIRARAK ÖZÜR DİLEYİM.

Haa söyliyeyim NASIL ERBAKAN ın yanına sonra ASİLTÜRK ler gibi kişiler gelip ERBAKAN ı yanıltılar ki Ş.KAZAN ın Susurluk olayı açıklamasında bu vardır Danışmanlarımız bizleri yanılttı diye.BUNLARI TENKİT ETTİM.

ERBAKAN ın yürmede bile zorluk çektiği zamanlarda o çevresi Erbakan ı Siyaset meydanına çekti Burda ERBAKAN ı tenkit ettim Oyuncakları olma diye.

ASİLTÜRK hakkında ne dedi isem hepsi çıktı.

ASİLTÜRK ve ARKADAŞLARI Erbakanı yanlış yönlendirip Önce Parti den NUR Cemeatini sonra da Esad Çoşanı dışladılar BUNU da tenkit ettim hala da ederim.

ASİLTÜRK zihniyetinde kişiler şuan ERDOĞAN ın çevresinde bende ERDOĞAN ı tenkit ederim O Çevresi Sn.Gül ü bile harcayıp dışladılar YALANMI ?

DÜN ERDOĞAN a Temelsiz tenkit edenler den YİĞİT Bey şimdi BABACAN ı harcayacak zaman bunuda gösterecek.

ÖZETLERSEK

MİLLİ GÖRÜŞ RUHU ÜZERİNE TEK NEGATİV NE MESAJIM NEDE KONUM VARDIR.

BEN YAŞ İTİBARI İLE ERBAKAN ın partilerinde aktif rol aldım ama ASİLTÜRK Recai Amca Gül çekişmesi sonrası ayrıldım.Bakın rECAİ aMCA YIDA PASİFİZE ETTİLER.

Şimdi de AKTİF OLARAK değil GERÇEK yAŞAMDA SOHBETLERLE Sanal dünyada kurulduğu günden beri DESTEKLEDİĞİM AK PARTİNİN etkili organları değişti eski tüfek dediğimiz Bizden dediğimiz kişiler dışlandı DÜN E KADAR KARŞI OLANLAR MEVKİLERLE ONERE EDİLDİLER Bende AK parti yi bırakıp tenkit ettim.

spesifik

آزادی قید و بند
@agbi sen banlanmak mı istiyorsun yani açıkca söyler misin?
Süresiz banlama yapmıyoruz...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Uzun uzun yazmışsın ama boş yazmışsın.

sen saadeti, milli görüşü AKP YAĞCILIĞI için eleştirdin, yanlış olan buydu.

Saadeti ben de eleştiriyorum zaman zaman ama sadece eleştiriyorum, doğruyu bulmaları için eleştiriyorum.

Ama sen ve senin gibi AKPLİLER partizanlıktan eleştiriyorlardı.

Ve bu akp yandaşlığının yanlış olduğunu da şimdi gördünüz.

Biz o zaman yazdığımızda deliriyordunuz, ama biz haklıydık.

Neyse uzatmayım.

Asiltürk vs. yazdıklarının tümü hikaye.

Kolay gelsin.