Başörtüsü

TakVa

Ordinaryus
gununtumkarikaturleri21.jpg

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Başörtü sorunu yüzünden ablam on yıldır hayallerini erteliyordu...Okumayı çok istemesine rağmen sırf kula kul olmamak adına okumayıp bekledi..Bu yıl sorun çözülürse on yıl aradan sonra sınavlara girecek inşallah...Tabi birlikte giricez... :)
Ama başörtü sorununu çıkaran kişi bunca vebalin ağırlığıyla ahirette ne yapacak çok merak ediyorum...Hakkımız helal değildir...Allah razı olsun kardeşim güzel paylaşımlarda bulunuyorsunuz...

TakVa

Ordinaryus
Teşekkürler arkadaşlar.

_Berceste_

bir tutam delilik...
Başörtü sorunu yüzünden ablam on yıldır hayallerini erteliyordu...Okumayı çok istemesine rağmen sırf kula kul olmamak adına okumayıp bekledi..Bu yıl sorun çözülürse on yıl aradan sonra sınavlara girecek inşallah...Tabi birlikte giricez... :)
Ama başörtü sorununu çıkaran kişi bunca vebalin ağırlığıyla ahirette ne yapacak çok merak ediyorum...Hakkımız helal değildir...Allah razı olsun kardeşim güzel paylaşımlarda bulunuyorsunuz...

sürüm sürüm sürünürler insALLAH

idrak

Yeni
bu da ALLAH ın bir imtihanı işte....................ALLAH kendisine tam manasıyla kulluk yapmak isteyenleri ağır imtihanlardan geçirir.

bakalım gerçekten samimi mi yoksa dünyavi kariyeri için benim emrimi ikinci plana mı atacak diye.

ne mutlu o kızlara ki Allah ın emrettiği gibi giyinen örtünen ve hiçbir zorluk karşısında taviz vermeyen................hu