Başdanışman Mahçupyan'dan soykırım bombası!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
69550.jpg

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francesco'nun "20. Yüzyılın ilk soykırımı Ermenilere yapıldı" açıklaması hükümet kanadından sert tepkilere yol açarken, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı Etyen Mahçupyan'dan da dikkat çekecek bir açıklama geldi. Mahçupyan, "Bosna ve Afrika’da yaşananların soykırım olduğu kabul edilirken 1915’te Ermenilere yapılanlara soykırım dememek imkânsız" dedi.

Kaynak

hirahos

Kıdemli Üye
69550.jpg

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francesco'nun "20. Yüzyılın ilk soykırımı Ermenilere yapıldı" açıklaması hükümet kanadından sert tepkilere yol açarken, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı Etyen Mahçupyan'dan da dikkat çekecek bir açıklama geldi. Mahçupyan, "Bosna ve Afrika’da yaşananların soykırım olduğu kabul edilirken 1915’te Ermenilere yapılanlara soykırım dememek imkânsız" dedi.

Kaynak

Kaynak da cemaat medyası. Paralelin yalan yanlış her sözünü kapıp anında getiriyorsun ve Saadetçi oluyorsun he?! :)

İftira atıyormuşuz. İşin aynan.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Hiçbir zaman soykırım yapılmadı. Mücadele ekseninde alınan tedbirleri "soykırım" olarak nitelemek en basitinden ahlaksızlıktır..!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Kaynak da cemaat medyası. Paralelin yalan yanlış her sözünü kapıp anında getiriyorsun ve Saadetçi oluyorsun he?! :)

İftira atıyormuşuz. İşin aynan.

İNTERNETHABER de mi cemaatin oldu? :)

Yav arkadaş işinize gelmeyen bir haber varsa ona yorum yapacak yüreğiniz olmadığı içni yok cemaat yok paralel,ayıp ya.

Bi kere de adam gibi konuya yorum yapın ya.

al SANA CEMAAT OLMAYAN kaynak:

etyen.jpg

Hükümet'in Başdanışmanı'ndan Soykırım İhaneti

702823.jpg

Olacağı buydu! AK Parti iktidarının Başdanışman yaptığı Etyen Mahçupyan "Bosna ve Afrika’da soykırım kabul edilirken Ermenilere yapılana soykırım dememek imkânsız" dedi.

http://www.habervaktim.com/haber/413511/hukumetin-basdanismanindan-soykirim-ihaneti.html

HABERVAKTİM!

YANDAŞINIZ!

CEMAAT DEĞİL!

PARALEL DEĞİL!

AKP GİBİ YUVARLAK!

Beğendin mi?

Hadi şimdi yüreğin varsa konuya yaz!

hirahos

Kıdemli Üye
İNTERNETHABER de mi cemaatin oldu? :)

Yav arkadaş işinize gelmeyen bir haber varsa ona yorum yapacak yüreğiniz olmadığı içni yok cemaat yok paralel,ayıp ya.

Bi kere de adam gibi konuya yorum yapın ya.

al SANA CEMAAT OLMAYAN kaynak:

http://www.habervaktim.com/haber/413511/hukumetin-basdanismanindan-soykirim-ihaneti.html

HABERVAKTİM!

YANDAŞINIZ!

CEMAAT DEĞİL!

PARALEL DEĞİL!

AKP GİBİ YUVARLAK!

Beğendin mi?

Hadi şimdi yüreğin varsa konuya yaz!

Evet. Aynen. İnternethaber, cafesiyaset; cemaat borazanı. Ve sen bunlardan ve başkalarından da sık haber getirirsin... Bu tavrın yanlış. Her duyduğun haber, aleyhte diye atlama. Çok hata edersin.

Mahcupyan... Timeturk'te de aynı haberi gördüm. Amma, hükumetten, başbakandan açıklama gelmeden "bir siteye konuştu" şeklinde verilen şol habere temkin payı bırakıyorum. Sen de bunu yapmalısın.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Evet. Aynen. İnternethaber, cafesiyaset; cemaat borazanı. Ve sen bunlardan ve başkalarından da sık haber getirirsin... Bu tavrın yanlış. Her duyduğun haber, aleyhte diye atlama. Çok hata edersin.

Mahcupyan... Timeturk'te de aynı haberi gördüm. Amma, hükumetten, başbakandan açıklama gelmeden "bir siteye konuştu" şeklinde verilen şol habere temkin payı bırakıyorum. Sen de bunu yapmalısın.

Bu da mı paralel, bu da mı cemaat borazanı?

komiksin hirohos, hatta komikliği de geçtim ACİZSİN aciz.

YANDAŞ oludğun için yazamıyorsun.

Cemaat hakkıda, saadet hakkında haber bile değeri olmayan, haber sitelerinden değil twetterde aklına geleni yazan yandaşların twetlerinde bile coşanlar şimdi hükümetten açıklama bekliyormuş!

HÜKÜMET ETYEN MAHCUPYAN HAKKINDA AÇIKLAMA YAPAMAZ!

YÜREKLERİ YETMEZ!

Katılmıyoruz dese başdanışman üzülür, katılıyoruz dese bi çuval inciri berbat ederler, yukarı tükürseler bıyık, aşağı tükürseler sakal misali.

Sizin gibi yandaşlar da buralarda kem küm eder durursunuz.

Artı BURDA SÖZKONUSU OLAN KİŞİ ETYEN MAHCUPYAN.

hükümetden ne diye açıklama bekliyorsun?

ETYEN MAHCUPYAN HAKLI veya HAKSIZ demek bu kadar mı zor sizin için, pes!

(İnternet haber cemaatin değildir, buun tekrar araştır, hadi özışık, süleyman özışık vs.... bi araştır)

Mugalata

Kıdemli Üye
"Bosna ve Afrika’da yaşananların soykırım olduğu kabul edilirken 1915’te Ermenilere yapılanlara soykırım dememenin imkânsız olduğuna" dikkat çeken Mahçupyan, şöyle devam etti:

“Asıl olan yaşanmışlıkla yüzleşmektir. Yaşanmışlığa bakmak ve buradan birlikte ders çıkararak geleceği birlikte üretmektir önemli olan. Yoksa kelimenin önemi yok. 100 yıl öncesine de bakarken birlikte bakabiliyorsak bu önemlidir. Bugün burada yaşayan insanların birbirini anlamaları, birbirlerine bakıp dokunabilmesidir esas olan.”

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
"Bosna ve Afrika’da yaşananların soykırım olduğu kabul edilirken 1915’te Ermenilere yapılanlara soykırım dememenin imkânsız olduğuna" dikkat çeken Mahçupyan, şöyle devam etti:

“Asıl olan yaşanmışlıkla yüzleşmektir. Yaşanmışlığa bakmak ve buradan birlikte ders çıkararak geleceği birlikte üretmektir önemli olan. Yoksa kelimenin önemi yok. 100 yıl öncesine de bakarken birlikte bakabiliyorsak bu önemlidir. Bugün burada yaşayan insanların birbirini anlamaları, birbirlerine bakıp dokunabilmesidir esas olan.”

hele şükür, kaynak demeden, cemaat, paralel vs. demeden konuya yorum yapan bir DELİKANLI çıktı. Tebrik ederim mugalata. Sağol.

Mugalata

Kıdemli Üye
mahçupyan'ın yazısında geçen ve altını çizdiğim ifadeye katılıyorum. "soykırım" denip denmemesi uluslararası hukuk açısından önemli. biz insanlar açısından ise olayın teknik tanımı değil, insanî ve tarihî yanı önemli. orada ise hepimiz ortaklaşabiliriz. ermeni toplumun bundan 100 yıl önce çektiği acıları üzülerek anıyoruz. meselenin karşılıklı kıtal yanı da var, ama devletin silahlı gücünü elinde bulunduranların zulmü de söz konusu olmuş görünüyor. pek çok ermeni yerinden yurdundan edilmiş ve geride bıraktıkları mallarına, evlerine birileri el koymuş. şimdiki zenginliğinin kaynağı o dönemden gelen insanlar var. onların torunları böyle bir zulüm üzerinde yaşıyor.

kilicarslan

Kıdemli Üye
cokca sasirmamak lazim. Her ne .. yan´sa iste konuya duygusal yaklasmis.
Ne de olsa soydaslari. Onun yerinde bizlerde olsak büyük ihtimalle ayni seyi söyleriz.

Adami anliyorum anlamasina da , sizinki can da bizim ki ne ? Bu milletin cektikleri nolacak?

menzil5453

Doçent
Sonuçta ermeni kökenli. Yok dese zaten aslını inkar etmiş olurdu. Bence hemen böyle söyledi diye dışlanmamalı. Çünkü Etyen Mahçupyan gerek görüşleriyle ve fikirleriyle de değerli bir insandır. Ermeni olup olmaması hiç önemli değil.