Başbakan Fransa'ya gidiyor

Dua Nur

Kıdemli Üye
Çok iyi, davet de edilmiş, selametle gitsin gelsin. Rabbim zafer nasip etsin.

DESIFRE

Yasaklı
Ne gerek var sanki Bizim ülkede Meydana gelen Terör Saldirilarda Fransadan birak basbakani herhangi Temsilcimi geliyor ?

Bu Tavir Malesef Kukla Hükümetlerde görülen bir Durum

Peygamber efendimize Hakaret eden Rasmussen in Uno Genel Sekreterliginede Dönemin Basbakani Erdogan Vesile olmustu Yaziklar olsun

DESIFRE

Yasaklı
Cemil Barlas @secondvirus · 19 sa. 19 saat önce

sonuç olarak bu olayda türkiye ile fransa yakınlaşır.. fitne fesatçılar da şişer.. şiştiler bile..

Peygamber efendimize hakaret Karikatürleri yapanlar ile Birlesmeyi ancak sizler gibiler Siineye ceker

Dogruya Düne kadarb Paralelcile ile kucak kucaga olanlardan ne beklenir ki Dünden Bugüne Degismelerini Bekleyemeyiz

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Ne gerek var sanki Bizim ülkede Meydana gelen Terör Saldirilarda Fransadan birak basbakani herhangi Temsilcimi geliyor ?

Bu Tavir Malesef Kukla Hükümetlerde görülen bir Durum

Peygamber efendimize Hakaret eden Rasmussen in Uno Genel Sekreterliginede Dönemin Basbakani Erdogan Vesile olmustu Yaziklar olsun

Asıl paralelcilere destek veren ve İman ile küfr savaşında gidip karşı tarafta yer tutan sahte mücahidler ve milli görüş holiganlarına yazıklar olsun!!!

Senin kapasiten diplomasi ve devletler arası ilişkileri kavramaya yetmez...siz gidin bekaroğlu'nun peşindne chp ye katılın.size o yakışır...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Asıl paralelcilere destek veren ve İman ile küfr savaşında gidip karşı tarafta yer tutan sahte mücahidler ve milli görüş holiganlarına yazıklar olsun!!!

Senin kapasiten diplomasi ve devletler arası ilişkileri kavramaya yetmez...siz gidin bekaroğlu'nun peşindne chp ye katılın.size o yakışır...

Fransadaki terör... başbakan oraya gidiyor, arkadaş da fransa bizdeki terör için türkiyeye gelmişmiydi vs.vs. diyor.

ve sen gelip PARALEL, CHP vs. diyorsun:)

DESIFRE

Yasaklı
Abi sanırım ukubat Cocuk ne konustugununu bilmiyor bu ara Davutoglunun bu Tavrı kukla kadirow gibi yazık diyorum ecevit in el pence durmasından farksız

DESIFRE

Yasaklı

Fransada ki Saldırıyıda mı Paralelciler yapmis :)

kübranur

Paylaşımcı
evet yine yöneticilerimiz! kimlerle dost olduğunu ve kimin tarafında yer aldıklarını açıkça gösteriyorlar. lübnanda suriyede soğuktan ölen yavrucaklar var esed ve onun gibiler tarafından öldürülen müslümanları sayamayız bile her dakika devam ediyor. kimleri neden destekliyoruz müslümanız alhmdllh diyoruz bu konuya Kuran ve sünnet ölçüsünde muhasebe etmeye davet ediyorum. Batılıların gözü ile bakmayalım hayata. şeri hükümler olmalı ölçümüz.
ve bugün cemaatle aralarında ihtilaf olmasaydı acaba camaatin tavrı ne olurdu merak ediyorum.
ben Kahrolsun kapitalizm yaşasın İslam diyorum mevcut sistemlerin hepsini red ediyorum.

Yahayy

Kıdemli Üye
evet yine yöneticilerimiz! kimlerle dost olduğunu ve kimin tarafında yer aldıklarını açıkça gösteriyorlar. lübnanda suriyede soğuktan ölen yavrucaklar var esed ve onun gibiler tarafından öldürülen müslümanları sayamayız bile her dakika devam ediyor. kimleri neden destekliyoruz müslümanız alhmdllh diyoruz bu konuya Kuran ve sünnet ölçüsünde muhasebe etmeye davet ediyorum. Batılıların gözü ile bakmayalım hayata. şeri hükümler olmalı ölçümüz.
ve bugün cemaatle aralarında ihtilaf olmasaydı acaba camaatin tavrı ne olurdu merak ediyorum.
ben Kahrolsun kapitalizm yaşasın İslam diyorum mevcut sistemlerin hepsini red ediyorum.

Bireysel fayda olarak Türkiye'nin yaptığı katkıyı Suriye'ye kim yaptı?
Yeterli demiyorum ama bir çok şey göze alınarak , insiyatifler kullanılarak özel statülerle milyon kişi Türkiyeye alındı.

Ne yapsın üç beş Selefi Teröristin yaptığının islama mal edilmesine, dillere dolanmasına izin mi versin. Ki cemaat vs gruplar tarafından canhıraş şekilde dezenformasyon yapılmaya çalışırken.

Tapatalklandı.

Muminaga

Yeni
Yöneticilerimiz!?
Ne yapmış yöneticilerimiz?
Başbakanın Fransa'ya gitmiş olması hata mıdır?

El-Kaidenin 11 Eylül'de ikiz kuleleri havaya uçurduktan sonra aynı gruh bu CIA'nin işidir falan demeye başladı. Yaptığı eylemi bile savun(a)madı.
Çünkü biliyor ki bu hatadır.
ABD emperyalizmine - siyonizme karşı savaşacaksan masum insanları bu saldırganlığın dışında tutacaksın.
Bir de İslam adına hareket edeceksen, İslam savaş hukukuna riayet edeceksin. Maide suresi 32 ayet hükmüne uyacaksın.
Cihad edeceksen İslamı insanların hak ve hukukunu koruyan yönüyle anlatarak ta cihad yapılır.

Sen öküz herif cihad deyince sadece kılıç-kalkan mızrak bomba, katil-kutuldan ibaret mi sanıyorsun?
Eğer evet savaşarak cihad edilir diyorsan, güneydoğu asyalı halklara tek bir yara ve çizik vermeden Endonezya Malezya Singapur'da ki insanlar nasıl ve niçin müslüman oldu?

Her gördüğün gayri müslimi ölüm listesindeki hedef görmeyeceksin. Onu müslüman olmaya, hidayete ermeye aday insan olarak bileceksin?
Değiş bu kafayı, sendeki bu caniliğin aynısı yahudie hıristiyanda, budistte de var. Sen müslümansan seninle onlar arasında fark olmalı.
Eğer sende onların tıpkısının- aynısını yapıyorsan kendini müslüman belleme.
İnsanlaş biraz, hayvanlarla aranda fark olmalı.
Ne diyor Yüce Rab'bimiz
Maide süresi 32 ayet :
" Bu ecilden Beni İsraîle kitabda bildirmiştik ki her kim bir nefsi bir nefis mukabili veya yer yüzünde bir fesadı olmaksızın öldürürse sanki bütün insanları öldürmüş gibi olur, kim de bir adamın hayatını kurtarırsa bütün insanların hayatını kurtarmış gibi olur; Celâlim hakkı için Resullerimiz onlara beyyinelerle geldiler de sonra içlerinden bir çoğu bütün bunların arkasından hâlâ yer yüzünde fesad ve cinayette israf etmekte bulunuyorlar"

Yöneticilerimiz diyor, Fransa'ya gitmesi hakkında "kafirle işbirliği içindedirler" diyor
Başbakanın Fransaya gitmesi def-i beladır. Devlete, müslümanlara yönelik kapsamlı saldırılara karşı bir önleme hamlesidir.

Dergide Peygamber Efendimize s.a.v karşı bu küstahça hareketi kabullenemeyiz elbette. Ama elde kullanılabilecek imkanlar çok. Daha etkili mücadele yöntemleri var. Kitlesel gösteriler yapabilirsin, Telin edip lanetleyebilirsin, Büyükelçiliğin kapısına dayanıp ilgili ülkenin gırtlağına yapışabilirsin.

Bu daha etkili yöntemlere başvurmayıp, gayri müslimin seni kışkırtarak terörist imajına yaklaştırıyorsa, onun da istediği budur zaten.

İslamı vahşi barbar bir din olarak yansıtmak konusunda seni maşa olarak kullanıyor.

Paristeki eylemi gerçekleştirenlerden biri olan Hayat isimli Cezayir'li kadının bikinili fotoğrafı çıktı. Diyelim ki tövbe edip artık plajlarda diskoteklerde sürtünmekten vazgeçti, iyi ama o sadece tövbe eden bir müslüman. 3-5 ayda İslam adına hareket edecek kadar dini öğrendi mi?
Çoğu böyle aylak, serseri berduş hayatı olan mücahit oluyor, bu mu İslamı temsil ediyor.
Fikri ne ki zikri doğru olsun?
Kafa kol kesen, dünyada humaniter insanların kanını donduran görüntülerle İslamı -haşa sümahaşa- barbar bir din olarak yansıtanlar Allah lanetler yağdırsın.
İnsan olmadan müslüman olunmaz, müslüman olan bu insanlık dışı hareketleri onaylamaz.

kübranur

Paylaşımcı
o (ve onun gibiler)ümmetin başında bir yönetici, emirlerinde ordu, yargı, yürütme var ve maalesef sadece Allaha aitken yasa/hüküm çıkarma cüretinde bulunan bir bireyler.
Sana indirilene ve senden önce indirilene gerçekten inandıklarını öne sürenleri görmedin mi? Bunlar, tağut'un önünde muhakeme olmayı istemektedirler; oysa onlar onu reddetmekle emrolunmuşlardır. Şeytan da onları uzak bir sapıklıkla sapıtmak ister(nisa 60)
Aralarında Allah'ın indirdiğiyle hükmet ve onların hevalarına uyma. Allah'ın sana indirdiklerinin bir kısmından seni şaşırtmamaları için diye onlardan sakın. Şayet yüz çevirirlerse, bil ki, Allah bir kısım günahları nedeniyle onlara bir musibeti tattırmak istemektedir. Şüphesiz, insanların çoğu fasıklardır.maide 49

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Abi sanırım ukubat Cocuk ne konustugununu bilmiyor bu ara Davutoglunun bu Tavrı kukla kadirow gibi yazık diyorum ecevit in el pence durmasından farksız

Sizin adamlarınız CHP saflarında...Ulusal kanallara çıkıp Dershaneleri savunuyorlar??

Birde utanmadan çıkıp kukla olmaktan bahsediyorsunuz...Maşallah deve tabanı gibi yüzünüz var ya hiç kızarmıyor..

İnsanda biraz ar olur utanma hissi olur ama nerde...??? Pişkinliğin kitabını yazmışsınız siz!!

Kuklalıktan bahsedecke en son camiasınız...Bütün Ümmeti Muhammed'de şahittir buna!!!

Yahayy

Kıdemli Üye
o (ve onun gibiler)ümmetin başında bir yönetici, emirlerinde ordu, yargı, yürütme var ve maalesef sadece Allaha aitken yasa/hüküm çıkarma cüretinde bulunan bir bireyler.
Sana indirilene ve senden önce indirilene gerçekten inandıklarını öne sürenleri görmedin mi? Bunlar, tağut'un önünde muhakeme olmayı istemektedirler; oysa onlar onu reddetmekle emrolunmuşlardır. Şeytan da onları uzak bir sapıklıkla sapıtmak ister(nisa 60)
Aralarında Allah'ın indirdiğiyle hükmet ve onların hevalarına uyma. Allah'ın sana indirdiklerinin bir kısmından seni şaşırtmamaları için diye onlardan sakın. Şayet yüz çevirirlerse, bil ki, Allah bir kısım günahları nedeniyle onlara bir musibeti tattırmak istemektedir. Şüphesiz, insanların çoğu fasıklardır.maide 49

Siz hiç 28 Şubat yaşamışa benzemiyorsunuz.
MÜslüman bir sokulduğu yılan deliğinden bir defa daha sokulmaz.
Gücünüz varsa bu işler zamanla çözülür yoksa hükmünüz bir hiç mesabesindedir.
Medya gücünüz yoksa bir tokatta, bir kamuoyu oyunuyla sizi alaşağı ederler, hepimiz izledik bunları.
Hemen herşer olsun istiyorsanız, hadi siz bırakın okulunuzu işinizi gücünüzü de doğru Filistine... Neden gitmiyorsunuz.
Bir ben gitmişim neye yarar diyorsanız o zaman topluluk olarak güçlenmedikçe ihtiyari davranacaksınız.
Siyer okuduysanız Mekke ve Medine dönemleri arasındaki yaklaşım farkı size bir şeyler anlatması lazım.

Tapatalklandı.