Başbakan Erdoğan Saadet Partisi'nde

Yetim

Kısıtlı Erişim
Döndük dolaştık aynı yere geldik :)

Adamın ya anlaması hakkaten yok, ya da mahsus yapıyor :)

Kamalak diyor ki: DÜNE KADAR ALLAH DEMEKTEN KORKAN CHPNİN İSLAM TEŞKİLATI SEKRETERLİĞİ YAPMIŞ BİRİNİ ADAY GÖSTERMESİ MİLLİ GÖRÜŞÜN BAŞARISIDIR.

Allah aşkına sen burdan çatı adayına destek vs mi anlıyorsun?

Yaşın kaç bilmiyorum ama ben iyi bilirim: Milli görüş siyasete girip Türkiye siyasetini değiştirmeye başladığı zamanlarda türkiyede özellikle chp de ALLAHA ISMARLADIK demek bile garip karşılanırdı.

sen MİLLİ NİZAM PARTİSİ NEDEN KAPATILDI bilir misin yetim?

bak sana belge ile cevaplayım:

http://archive.today/NlqNp

Bu ülkede ALLAH RAZI OLSUN demek bile tuhafdı yetim.

İşte bugün chp İSLAM TEŞKİLATI GENEL SEKRETERLİĞİ YAPMIŞ birini aday gösteriyorsa BU ERBAKAN HOCANIN, MİLLİ GÖRÜŞÜN TÜRK SİYASETİNE GETİRDİĞİ ŞEYLEREL OLUYOR.

Biraz insaflı olun yahu, okurken sırf saldırayım, sırf şunlara bi çakayım diye yazmayın.

Kamalağın bu sözlerinde asla EKMELEDDİNE DESTEK yoktur. Hiç kimse bunu diyemez, derse yalan olur.

Ha yarın olabilir mi?

Bilemem.

OLMAMALI.

olursa da BEN UYMAM.

Bu anlatığın manadaki alatımlarına sonuna kadar katılıyorum elette böyle bir anlayışla anlamak destek değil Milli görüş mücadelesi meyvelerini vermeye başladı bende aynı manada her daim düşünüyorum .

Elbette Cennet mekan Erbakan hocamız rahmetulhi aleyh ve mücadelesi büyük bir mücadeleydi..

dostluk

Kıdemli Üye
düne kadar islam düşmanlığı yapmış bir partinin dini denebilecek bir aday çıkarması sayın erdoğanın başarısıdır..sayın erdoğana rakip arıyorlar ama maalesef bulamıyorlar..seçimde ak kara belli olacaka artık.. : ))